Quote (GoreKnight9 @ 24 Jul 2012 18:06)
azt hogy lehet kibirni
viccen kivul eddig 2napig voltam bebaszva utana 1 hetig fostam

ezt csak tokajban lehet megcsinálni (olcsón)

850 forint volt 2 liter termelői félédes furmint, ami nagyon finom és szőlőből van
1. liter végére már becsípsz, de ilyen napi 2-3 liter bőven elég bárkinek
és az a poén, hogy másnap reggel úgy kelsz fel, mintha nem is ittál volna az égvilágon semmit. kipihenten, full of energy
itthon veszek egy 400-500 forintos bort, s 1 üvegtől már úgy fáj a fejem meg a gyomrom másnap, hogy nemigaz
tényleg hihetetlen, hogy semmi negatív mellékhatása nem volt egész héten, de nem csak nekem, hanem senkinek.
tokaji furmint for prez