d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev180818283841257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 10:37am
Quote (ace07 @ 24 Jul 2012 18:35)
ja mert palackból veszed a levegőt


gondolom a vizcseppek felverik es kb vizpermetet legzel be ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 24 2012 10:39am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 24 2012 08:36am)
súlyokkal kb. soha nem vádliztam, mondjuk a futás / kocogás is elég jó vádlira imo, meg vagyok elégedve a vádlimmal. amúgy egész tűrhető az izomlázam, everything went better than expected : )

már csak futásra kéne rávennem magam, de max biciklizés lesz (ami eléggé laza szokott lenni tesómmal, de jobb mint a semmi remélem).


nekem volt 2 vádlom sose volt 2 vádlim :'(
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 24 2012 11:05am
holnap megyek először edzeni 1.5 hét kihagyás után
kíváncsi vagyok, hogy a 8 napos részegségnek milyen hatásai lesznek:D

This post was edited by farki on Jul 24 2012 11:05am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 11:06am
Quote (farki @ 24 Jul 2012 19:05)
holnap megyek először edzeni 1.5 hét kihagyás után
kíváncsi vagyok, hogy a 8 napos részegségnek milyen hatásai lesznek:D


azt hogy lehet kibirni
viccen kivul eddig 2napig voltam bebaszva utana 1 hetig fostam :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 24 2012 11:14am
Quote (GoreKnight9 @ Jul 24 2012 06:06pm)
azt hogy lehet kibirni
viccen kivul eddig 2napig voltam bebaszva utana 1 hetig fostam :D


gyenge a szervezeted
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 11:16am
Quote (beni @ 24 Jul 2012 19:14)
gyenge a szervezeted


nem vagyok ferfi
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 24 2012 11:17am
vettem új focicipőt miután a réginek (4-5éves ) kiszakadt az eleje végleg. Jó rege tesók?

This post was edited by rapiddani on Jul 24 2012 11:17am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 24 2012 11:17am
Quote (rapiddani @ 24 Jul 2012 19:17)
vettem új foci cipőt miután a réginek (4-5éves ) kiszakadt az eleje végleg. Jó rege tesók?


jere kicsit faszbook ty
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 24 2012 11:18am
Quote (rapiddani @ 24 Jul 2012 19:17)
vettem új focicipőt miután a réginek (4-5éves ) kiszakadt az eleje végleg. Jó rege tesók?


zimankos historia ocsem
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 24 2012 11:21am
Quote (GoreKnight9 @ 24 Jul 2012 18:06)
azt hogy lehet kibirni
viccen kivul eddig 2napig voltam bebaszva utana 1 hetig fostam :D


ezt csak tokajban lehet megcsinálni (olcsón) :D
850 forint volt 2 liter termelői félédes furmint, ami nagyon finom és szőlőből van
1. liter végére már becsípsz, de ilyen napi 2-3 liter bőven elég bárkinek
és az a poén, hogy másnap reggel úgy kelsz fel, mintha nem is ittál volna az égvilágon semmit. kipihenten, full of energy
itthon veszek egy 400-500 forintos bort, s 1 üvegtől már úgy fáj a fejem meg a gyomrom másnap, hogy nemigaz

tényleg hihetetlen, hogy semmi negatív mellékhatása nem volt egész héten, de nem csak nekem, hanem senkinek.
tokaji furmint for prez
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283841257Next
Add Reply New Topic New Poll