Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2012 11:44)
Persze, es amugy en is egyetertek, de akkor is az egesz szituacio vicces, hogy szol az unnepelyes zene, megy a felvonupas, orszag nagyjai elott lerojuk tiszteletunket, o meg a kover tabornokokrol filozofal

nekem ettol amugy csak szimpatikusabb, emberibb lett kb.
egyetértek.
Quote (tevetava @ 10 Oct 2012 12:05)
http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=185136Mintegy 90 fős delegációval érkezett Magyarországra Azerbajdzsán gazdaságfejlesztési minisztere, itt van a kormány kilenc miniszterhelyettese, és velük jött még 50 üzletember, akik kétoldalú találkozásokat folytatnak az azonos iparágban dolgozó magyar cégek vezetőivel – jelentette ki Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár az M1 Ma reggel című műsorában.
szóval ezt vettük a baltából
felröhögtem. :DDDDD