d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev180818283841468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 10 2012 10:51am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2012 11:44)
Persze, es amugy en is egyetertek, de akkor is az egesz szituacio vicces, hogy szol az unnepelyes zene, megy a felvonupas, orszag nagyjai elott lerojuk tiszteletunket, o meg a kover tabornokokrol filozofal :D nekem ettol amugy csak szimpatikusabb, emberibb lett kb.


egyetértek.

Quote (tevetava @ 10 Oct 2012 12:05)
http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=185136

Mintegy 90 fős delegációval érkezett Magyarországra Azerbajdzsán gazdaságfejlesztési minisztere, itt van a kormány kilenc miniszterhelyettese, és velük jött még 50 üzletember, akik kétoldalú találkozásokat folytatnak az azonos iparágban dolgozó magyar cégek vezetőivel – jelentette ki Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár az M1 Ma reggel című műsorában.

szóval ezt vettük a baltából


felröhögtem. :DDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2012 05:02am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2012 05:52am
asdfsdf

This post was edited by Rawen on Oct 13 2012 05:54am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2012 01:30pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 18 2012 01:41pm
http://hvg.hu/itthon/20121018_Bajnai_Orban_szimpatia_tartalek_megiteles

Bajnai támogatottsága a fővárosban 43 százalék, életkor szerint pedig az 50 éves korosztálynál találhatunk egy cezúrát: a fiatalabbak esetében szimpátiája átlag alatti (25 pont), az 50-65 év közöttieknél viszont 34 százalékos, 65 év fölött pedig már 42.

Ez érdekes, én nem így gondoltam volna. Bár a fiatalokat a jobbik emberei viszik sajna.

This post was edited by tevetava on Oct 18 2012 01:43pm
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Oct 18 2012 02:04pm
Quote (tevetava @ 18 Oct 2012 21:41)
http://hvg.hu/itthon/20121018_Bajnai_Orban_szimpatia_tartalek_megiteles

Bajnai támogatottsága a fővárosban 43 százalék, életkor szerint pedig az 50 éves korosztálynál találhatunk egy cezúrát: a fiatalabbak esetében szimpátiája átlag alatti (25 pont), az 50-65 év közöttieknél viszont 34 százalékos, 65 év fölött pedig már 42.

Ez érdekes, én nem így gondoltam volna. Bár a fiatalokat a jobbik emberei viszik sajna.


a nyugdíjasok mindig is az mszp-re szavaztak...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 18 2012 02:06pm
Quote (Bazsa7 @ 18 Oct 2012 22:04)
a nyugdíjasok mindig is az mszp-re szavaztak...


Meselj meg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 22 2012 04:39am
Quote (tevetava @ 22 Oct 2012 12:33)


hihetetlen :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283841468Next
Add Reply New Topic New Poll