d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev18081828384799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 9 2011 02:10pm
Quote (Sanyika @ 9 Oct 2011 21:43)
valakitől el kell kérni a leckét :(


a tanartol
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Oct 9 2011 02:14pm
Quote (kriza @ 9 Oct 2011 21:10)
a tanartol


betegen kérd már el a tanártól.
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Oct 9 2011 02:36pm
Quote (Sanyika @ 9 Oct 2011 22:14)
betegen kérd már el a tanártól.


irj ra feszbukon
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2011 12:26pm
Gergő Bodrogi
Tényleg ki hívott engem hajnali 1kor??????
70es számról???
azért komolyan gyerekek ne csináljátok már...az ember néha pihenni is szeretne..
Share · Yesterday at 1:00pm near Budapest · Privacy:Shared with: Public

*
*
Botond Papp likes this.
*
o
+ Mark as Spam
+ Report as Abuse...
Botond Papp csak azért vettem 1 vodás kártyát hogy hajnalba hivogassalak.you know
Yesterday at 1:05pm · 1 personLoading...
o
Gergő Bodrogi tök jófej dolog volt tőled :DDD
Yesterday at 1:06pm · 1 personLoading...
o
Botond Papp ugye?:D
Yesterday at 1:06pm · 1 personLoading...
o
Szabolcs Závory mértnem kapcsolod ki a telefonodat?
Yesterday at 7:28pm
o
Gergő Bodrogi mert az az ébresztőm..és ha kikapcsolom akkor meg elkésem a munkából, mert nem kelek fel
Yesterday at 7:30pm
o
Szabolcs Závory körübelül a 9 generációval ezelötti mobilok is bakapcsoltak ha beállitottad az ébresztöt
Yesterday at 7:39pm · 1 personLoading...
o
Szabolcs Závory meg van oylan is h flight mód
Yesterday at 7:39pm · 1 personLoading...
o
Szabolcs Závory ‎:D
Yesterday at 7:39pm
o
Gergő Bodrogi hagyjálm
Yesterday at 7:40pm
o
Gergő Bodrogi ‎:DDDD
Yesterday at 7:40pm
o
Szabolcs Závory hallod
Yesterday at 7:41pm
o
Szabolcs Závory ird már le a számot aki hivot légyszives
Yesterday at 7:41pm
o
Gergő Bodrogi mrt?
Yesterday at 7:41pm
o
Szabolcs Závory ha aztirod le amit gondolok akkor elmondom:D
Yesterday at 7:41pm
o
Szabolcs Závory tudtam bazdmeg tudtam
Yesterday at 7:42pm
o
Szabolcs Závory ‎:D:D
Yesterday at 7:42pm
o
Kis Richard a stalon hivott teged... engem is hivott :D
12 hours ago
o
Szabolcs Závory XDXD
6 hours ago
o
David Lucas engem is de én már csak reggel kaptam az sms-t h volt egy nemfogadott hívásom
5 hours ago
o
Szabolcs Závory ‎:D
5 hours ago
o
Szabolcs Závory fél óbudát felhivta a gyerek:D
5 hours ago · 1 personLoading...
o
Szilveszter Sebők Ja ja én voltam :D
5 hours ago
o
Szilveszter Sebők de hát gondoltam hogy szombat este még pörög az éjszaka srácok
5 hours ago
o
Szilveszter Sebők Kifogytam aztán kellet volna még :d
5 hours ago
o
Szilveszter Sebők De nem lettem volna hálátlan
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 10 2011 12:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 10 2011 06:26pm)
Gergő Bodrogi
Tényleg ki hívott engem hajnali 1kor??????
70es számról???
azért komolyan gyerekek ne csináljátok már...az ember néha pihenni is szeretne..
Share · Yesterday at 1:00pm near Budapest · Privacy:Shared with: Public

    *
    *
      Botond Papp likes this.
    *
          o
                + Mark as Spam
                + Report as Abuse...
            Botond Papp csak azért vettem 1 vodás kártyát hogy hajnalba hivogassalak.you know
            Yesterday at 1:05pm · 1 personLoading...
          o
            Gergő Bodrogi tök jófej dolog volt tőled :DDD
            Yesterday at 1:06pm · 1 personLoading...
          o
            Botond Papp ugye?:D
            Yesterday at 1:06pm · 1 personLoading...
          o
            Szabolcs Závory mértnem kapcsolod ki a telefonodat?
            Yesterday at 7:28pm
          o
            Gergő Bodrogi mert az az ébresztőm..és ha kikapcsolom akkor meg elkésem a munkából, mert nem kelek fel
            Yesterday at 7:30pm
          o
            Szabolcs Závory körübelül a 9 generációval ezelötti mobilok is bakapcsoltak ha beállitottad az ébresztöt
            Yesterday at 7:39pm · 1 personLoading...
          o
            Szabolcs Závory meg van oylan is h flight mód
            Yesterday at 7:39pm · 1 personLoading...
          o
            Szabolcs Závory ‎:D
            Yesterday at 7:39pm
          o
            Gergő Bodrogi hagyjálm
            Yesterday at 7:40pm
          o
            Gergő Bodrogi ‎:DDDD
            Yesterday at 7:40pm
          o
            Szabolcs Závory hallod
            Yesterday at 7:41pm
          o
            Szabolcs Závory ird már le a számot aki hivot légyszives
            Yesterday at 7:41pm
          o
            Gergő Bodrogi mrt?
            Yesterday at 7:41pm
          o
            Szabolcs Závory ha aztirod le amit gondolok akkor elmondom:D
            Yesterday at 7:41pm
          o
            Szabolcs Závory tudtam bazdmeg tudtam
            Yesterday at 7:42pm
          o
            Szabolcs Závory ‎:D:D
            Yesterday at 7:42pm
          o
            Kis Richard a stalon hivott teged... engem is hivott :D
            12 hours ago
          o
            Szabolcs Závory XDXD
            6 hours ago
          o
            David Lucas engem is de én már csak reggel kaptam az sms-t h volt egy nemfogadott hívásom
            5 hours ago
          o
            Szabolcs Závory ‎:D
            5 hours ago
          o
            Szabolcs Závory fél óbudát felhivta a gyerek:D
            5 hours ago · 1 personLoading...
          o
            Szilveszter SebőkJa ja én voltam :D
            5 hours ago
          o
            Szilveszter Sebők de hát gondoltam hogy szombat este még pörög az éjszaka srácok
            5 hours ago
          o
            Szilveszter Sebők Kifogytam aztán kellet volna még :d
            5 hours ago
          o
            Szilveszter Sebők De nem lettem volna hálátlan


vártam hogy majd egy idö után vicces lesz
de nem lett.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2011 12:56pm
Quote (sylke @ 10 Oct 2011 20:44)
vártam hogy majd egy idö után vicces lesz
de nem lett.


tudom így kicsit erőltetett :/

amúgy locy elvileg ismer párat közölük
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 11 2011 09:21am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 11 2011 10:06am
Quote (jarabekg @ 11 Oct 2011 17:21)
http://www.kommenthuszar.com/pic/kh_1318076818_3840.w-414.4.h0.q100.png


nem, fake, ááá nem
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 11 2011 10:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 11 2011 04:06pm)
nem, fake, ááá nem


azért jarabekg biztos elhitte és jót kacagott rajta
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 11 2011 11:47am



This post was edited by RedBlueDevils on Oct 11 2011 11:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384799Next
Add Reply New Topic New Poll