d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18081828384129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 05:10pm
Quote (Liliomtipro @ May 18 2011 11:09pm)
teccik a körszakállad, borotválkozz meg!


oké
akkor még lehetek izom, aztmondták (??)

amúgy most sokkal szőrösebb a pofám, majd holnap reggel megborotválkozok
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:11pm
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 12:09am)

jaja nappalin. államira 444, fizetősre meg 299 ( ha jól emlékszem). mondjuk az arányon is látszik, h 20 államis és 60-65 fizetős indult asszem (kb). ha ténylegesen érdekel, akkor érdemes csinálni meg kipróbálni magad, mert tényleg rengeteg helyen lehet hasznát venni. és javaslom a PTE-t, sztem jó a képzés (meg a város is awesome).


ott is úgy van, hogy ha fizetős jó átlagot ér el átveszik államiba?
engem is érdekelne pszichó, mindigis érdekelt, bár majd úgy 10-15 év múlva próbálnám meg :D
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 05:15pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 01:09)
nincs sok köze, de aztán rájössz, h elég sok mindenhez van mégis a pszichológiának... elmehetsz szociálpszichológia szakirányra, azon belül reklámra vagy szervezet/munka szakirányra és lehet, h közben találkozol egy jó lehetőséggel.
sok sikert hozzá mindenesetre! :)

jaja nappalin. államira 444, fizetősre meg 299 ( ha jól emlékszem). mondjuk az arányon is látszik, h 20 államis és 60-65 fizetős indult asszem (kb). ha ténylegesen érdekel, akkor érdemes csinálni meg kipróbálni magad, mert tényleg rengeteg helyen lehet hasznát venni. és javaslom a PTE-t, sztem jó a képzés (meg a város is awesome).


igazából nekem úgy is költségesre kéne mennem miután másoddiploma és az volt a bajom h csak 438 pontom van átszámítva az érettségimet

igen a szociológia eléggé illene az elemzéseimhez.. s a PTE meg amúgy is "útba esne" ha folytatnám a tanulmányaimat... szóval ha elkezdem levelezőn majd lehet zaklatlak a könyvek miatt :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 05:15pm
A122 has sent you 3.66 Forum Gold
:hug:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2011 05:16pm
valaki pár mondatban foglalja már össze,pl0x
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 18 2011 05:18pm
Quote (Ghostmasterq @ 19 May 2011 00:16)
valaki pár mondatban foglalja már össze,pl0x


anett, kóla-big mac, sanax, kórház
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:21pm
Quote (Ghostmasterq @ May 19 2011 12:16am)
valaki pár mondatban foglalja már össze,pl0x


az ki van zárva, mert nem tudom
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2011 05:21pm
Quote (tevetava @ 19 May 2011 00:18)
anett, kóla-big mac, sanax, kórház


komolyan kórházba került?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 05:23pm
Quote (Ghostmasterq @ May 18 2011 11:21pm)
komolyan kórházba került?


fenetudja, hogy trollkodott-e vagy sem, de szerintem csak hazudgált
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 18 2011 05:23pm
Quote (Ghostmasterq @ 19 May 2011 00:21)
komolyan kórházba került?


elvileg felvágta a karját
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384129Next
Closed New Topic New Poll