Quote (zsansaccount @ May 19 2011 12:09am)
jaja nappalin. államira 444, fizetősre meg 299 ( ha jól emlékszem). mondjuk az arányon is látszik, h 20 államis és 60-65 fizetős indult asszem (kb). ha ténylegesen érdekel, akkor érdemes csinálni meg kipróbálni magad, mert tényleg rengeteg helyen lehet hasznát venni. és javaslom a PTE-t, sztem jó a képzés (meg a város is awesome).
ott is úgy van, hogy ha fizetős jó átlagot ér el átveszik államiba?
engem is érdekelne pszichó, mindigis érdekelt, bár majd úgy 10-15 év múlva próbálnám meg
