Quote (Taszilo.^ @ Mar 17 2011 03:02pm)
LOL chromeban a 2. utan feljott olyan opcio, hogy ne nyisson meg tovabbi parbeszedablakokat OLOLOLOL
Nekem firefox4 van, és ha feladatkezelővel be akartam csukni akkor feljött ilyen üzenet, amit le kellett okézni, aztán utána megint és akkor firefox kiírta ugyanezt, hogy ne nyisson meg további ablakokat innen.
on:
This post was edited by Christine21 on Mar 17 2011 09:14am