d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev180818283842492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2011 05:46am
Quote (InfamousMythos @ Mar 17 2011 09:19am)
feladtakezelo>>>


ps aux | grep firefox >>>>

kill :ph34r:

This post was edited by kuzdithom on Mar 17 2011 05:47am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 17 2011 07:59am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 17 2011 09:00am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 17 2011 09:02am
Quote (Genthor @ Mar 17 2011 10:16am)
Ilyenért pl. simán adnék +10%-ot és két nap eltávolt.


LOL chromeban a 2. utan feljott olyan opcio, hogy ne nyisson meg tovabbi parbeszedablakokat OLOLOLOL
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 17 2011 09:05am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 17 2011 04:02pm)
LOL chromeban a 2. utan feljott olyan opcio, hogy ne nyisson meg tovabbi parbeszedablakokat OLOLOLOL


szoval az osszes gyoker firefoxos leszopkodhatja a bremet
ki is rakom fb-ra
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 17 2011 09:11am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 17 2011 03:02pm)
LOL chromeban a 2. utan feljott olyan opcio, hogy ne nyisson meg tovabbi parbeszedablakokat OLOLOLOL

Nekem firefox4 van, és ha feladatkezelővel be akartam csukni akkor feljött ilyen üzenet, amit le kellett okézni, aztán utána megint és akkor firefox kiírta ugyanezt, hogy ne nyisson meg további ablakokat innen.



on:


This post was edited by Christine21 on Mar 17 2011 09:14am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 17 2011 09:19am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 17 2011 04:05pm)
szoval az osszes gyoker firefoxos leszopkodhatja a bremet
ki is rakom fb-ra


sok örömöd van az életben
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 17 2011 09:22am
Quote (beni @ Mar 17 2011 04:19pm)
sok örömöd van az életben


Y

ma pl hoztak 8 m^3 azbesztet

aki hozta, annak van orome az eletben?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 17 2011 09:22am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Mar 2011 16:22)
Y

ma pl hoztak 8 m^3 azbesztet

aki hozta, annak van orome az eletben?


kérdezd meg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 17 2011 09:39am
Quote (beni @ 17 Mar 2011 10:17)
http://www.youtube.com/watch?v=fU1x8Ll62QE

aranyos


lóól:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283842492Next
Add Reply New Topic New Poll