Quote (Anamy @ 1 Aug 2010 00:05)
nem nagyon vagyok hunsubon , nem láttam , hogy ő bepostolt , szerintem ez tőle is hülyeség . De akárhogyis , lackettőt kicsit többen szeretik a subon mint jozseft
Quote (Anamy @ 1 Aug 2010 00:58)
ez az uberpro1231324832483 nagyon buta
bocs, nem tudtam, hogy számít kit mennyire szeretnek..
This post was edited by banyek on Jul 31 2010 05:09pm