d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18081828384410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2010 12:50pm
Quote (SamLee @ 27 Jun 2010 20:25)
No nem tudom kinek mi terve van nyárra, sőt, még csak azt sem tudom biztosan hogy idő/pénz tekintetében nekem jó lesz-e a dolog, de olvastam egy nagyon jó cikket a Nők Lapjában. Kifejezetten ilyen nyári belföldi bringázós/túrázós programokat mutattak be. Ami tetszett benne, hogy abszolút low budget az egész, lehet pl menni a Tisza Tónál egy olyan madárrezervátumba, amit kizárólag csónakon lehet megközelíteni, és gyakorlatilag kb ilyen folyószabályozás előtti állapotban megmaradt élővilág van. Egyébként végig gyönyörűen kiépített bringaút van körül a tó körül, meg a környéken is elég sok felé lehet tekerni. Ha muter otthon olvas ilyesmit, a mostani számot nézzétek meg, érdemes. Egyébként én úgy gondoltam a dolgot, hogy egy 2-4 napra el lehetne ruccanni, sátorral, bringamálhával stb..

kinek teccődik a zötlet?


Volt már téma. Nem lehet megszervezni az ilyet itt... :/ Egy sima egy estés találkát is baromi nehezen lehet összehozni, (kivéve ha buzsido :D ) nem, hogy 2-4 napos túrát... :/
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 27 2010 01:04pm
Quote (Baleee @ Jun 27 2010 05:24pm)
kell az a Giotto... :c

http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-20670 --> ennél a könyöklőben van a váltó? ^^ Vagy wat

igen
viszont ha esetleg indulnálamatőr versenyeken, könyöklővel nem mehetnél mert sokkal gyorsabb
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 27 2010 02:40pm
Quote (Baleee @ Jun 27 2010 06:50pm)
Volt már téma. Nem lehet megszervezni az ilyet itt... :/ Egy sima egy estés találkát is baromi nehezen lehet összehozni, (kivéve ha buzsido :D ) nem, hogy 2-4 napos túrát... :/


értsem ezt úgy hogy meg se próbáljuk, vagy értsem úgy, hogy nehezen menne, de voltaképpen lenne rá érdeklődés? :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 27 2010 02:52pm
Quote (SamLee @ 27 Jun 2010 19:25)
No nem tudom kinek mi terve van nyárra, sőt, még csak azt sem tudom biztosan hogy idő/pénz tekintetében nekem jó lesz-e a dolog, de olvastam egy nagyon jó cikket a Nők Lapjában. Kifejezetten ilyen nyári belföldi bringázós/túrázós programokat mutattak be. Ami tetszett benne, hogy abszolút low budget az egész, lehet pl menni a Tisza Tónál egy olyan madárrezervátumba, amit kizárólag csónakon lehet megközelíteni, és gyakorlatilag kb ilyen folyószabályozás előtti állapotban megmaradt élővilág van. Egyébként végig gyönyörűen kiépített bringaút van körül a tó körül, meg a környéken is elég sok felé lehet tekerni. Ha muter otthon olvas ilyesmit, a mostani számot nézzétek meg, érdemes. Egyébként én úgy gondoltam a dolgot, hogy egy 2-4 napra el lehetne ruccanni, sátorral, bringamálhával stb..

kinek teccődik a zötlet?


5let jó, bringa nélkül csináltunk már sátrazós-bográcsolós mókát, de elég nehéz leszervezni/kivitelezni sajnos. Bringával méginkább, mert egészen más fizikuma van mindenkinek. Teszem azt, én tuti nem bírnám tartani a tempót az itteni prokkal, akik nap mint nap tekernek (szabika, ringi, Te, akárki). Az meg nekik unalmas, ha 30-35km-t kell tekerni, azt is megállásokkal. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2010 05:38am
Quote (szabika @ 27 Jun 2010 21:04)
igen
viszont ha esetleg indulnálamatőr versenyeken, könyöklővel nem mehetnél mert sokkal gyorsabb


Ahham értem. Apropó amatőr verseny, szabi nem edzünk majd ha meglesz a bringám? Hétvégén remélem, hogy meglesz már, aztán indulhatnánk majd vmi amatőr versenyen.. :C

Quote (SamLee @ 27 Jun 2010 22:40)
értsem ezt úgy hogy meg se próbáljuk, vagy értsem úgy, hogy nehezen menne, de voltaképpen lenne rá érdeklődés? :)


Lenne rá .. Engem is érdekelne, pl augusztus közepe-vége felé egy ilyen, addig nem nagyon tudok menni, mert kb hétvégén is melózni fogok... ^^

Quote (Oberon_os @ 27 Jun 2010 22:52)
5let jó, bringa nélkül csináltunk már sátrazós-bográcsolós mókát, de elég nehéz leszervezni/kivitelezni sajnos. Bringával méginkább, mert egészen más fizikuma van mindenkinek. Teszem azt, én tuti nem bírnám tartani a tempót az itteni prokkal, akik nap mint nap tekernek (szabika, ringi, Te, akárki). Az meg nekik unalmas, ha 30-35km-t kell tekerni, azt is megállásokkal. :D


Hát figy egy túra értelme imo nem a rohanás.. A szervezés nagyobb gond, mint ezt amit mondtál. Mert szabi, ringi, meg a többiek is tudnak olyan áttétellel menni, hogy kényelmes legyen de ne rohanás és akkor mennénk simán egy csoportba. Azt akkor körülnéznénk váraknál, vagy nem tudom, csinálnánk paprikás krumplit, etc, és fuck yea!
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 28 2010 06:01am
Quote (Oberon_os @ Jun 27 2010 08:52pm)
5let jó, bringa nélkül csináltunk már sátrazós-bográcsolós mókát, de elég nehéz leszervezni/kivitelezni sajnos. Bringával méginkább, mert egészen más fizikuma van mindenkinek. Teszem azt, én tuti nem bírnám tartani a tempót az itteni prokkal, akik nap mint nap tekernek (szabika, ringi, Te, akárki). Az meg nekik unalmas, ha 30-35km-t kell tekerni, azt is megállásokkal. :D


Erre mennék énis szivesen, de itt azért az is baj, hogy mindenkinek más bringája van, nektek ilyen országútfaló, nekem meg hegyre való, amivel nem tudok úgy tekerni mint ti...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2010 06:09am
Quote (Xrd @ 28 Jun 2010 14:01)
Erre mennék énis szivesen, de itt azért az is baj, hogy mindenkinek más bringája van, nektek ilyen országútfaló, nekem meg hegyre való, amivel nem tudok úgy tekerni mint ti...


Figy imo a lényeg, hogy mindenki tudjon egy 20-25 km/h átlagtempót tekerni, több nem is kell.. ^^
Pl ha kopek jönne neki a mostani MTB-m lenne, amivel lehet ofc 45-öt is menni de a 20-25 az kényelmes vele.. ^^

Ezt meg bármilyen bringával össze lehet hozni. Megállogatás meg pisikakiszünetkor vagy ha tényleg túra tervel mennénk, hogy felnézünk vmi útba eső várhoz, akármihez, akkor olyan helyeken lennének.Imo simán jó lehetne egy ilyen. Csak pl a montisoknak is meg kell oldani, hogy a cuccukat hogyan hozzák, mert outira egyszerűbb felrakni egy hátsó csomagtartót, arra meg ugye egy bicós táskát... ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2010 06:13am
Quote (Baleee @ Jun 28 2010 12:38pm)
Ahham értem. Apropó amatőr verseny, szabi nem edzünk majd ha meglesz a bringám? Hétvégén remélem, hogy meglesz már, aztán indulhatnánk majd vmi amatőr versenyen.. :C



Lenne rá .. Engem is érdekelne, pl augusztus közepe-vége felé egy ilyen, addig nem nagyon tudok menni, mert kb hétvégén is melózni fogok... ^^



Hát figy egy túra értelme imo nem a rohanás.. A szervezés nagyobb gond, mint ezt amit mondtál. Mert szabi, ringi, meg a többiek is tudnak olyan áttétellel menni, hogy kényelmes legyen de ne rohanás és akkor mennénk simán egy csoportba. Azt akkor körülnéznénk váraknál, vagy nem tudom, csinálnánk paprikás krumplit, etc, és fuck yea!


De ofc edzünk ^^
Tour de Pelso mondjuk most volt, és az nagyon jó volt tavaly..van emlékiratom is róla ^_^
szeptember körül lesz tatabányai verseny, most augusztusban pedig lesz vmi ami szintén _teljesíthető_
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 28 2010 06:14am
Quote (Xrd @ 28 Jun 2010 13:01)
Erre mennék énis szivesen, de itt azért az is baj, hogy mindenkinek más bringája van, nektek ilyen országútfaló, nekem meg hegyre való, amivel nem tudok úgy tekerni mint ti...


épp most rakok össze egy másik outit (igazából, 3 óuti vár rám, hogy mekszereljem), ha végzek ezt kölcsön lehet adni. Bár, 160-170 cm körül használható imo.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2010 06:15am
Quote (Oberon_os @ Jun 28 2010 01:14pm)
épp most rakok össze egy másik outit (igazából, 3 óuti vár rám, hogy mekszereljem), ha végzek ezt kölcsön lehet adni. Bár, 160-170 cm körül használható imo.


útival leszopunk túrázáskor ^^
minden izületed beszarik majd a döcögös tisza tavi úttól

nem véletlenül van létjogosultsága a trekking meg hybrid bicóknak
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384410Next
Add Reply New Topic New Poll