d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev180818283841141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 17 2011 05:26am
Terra Nova szerintem jó irányba halad pedig

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Nov 2011 18:32)
niptuckban mi verte ki a biztosítékot? a költözés?

amúgy én azóta se fejeztem be a six feet undert, pedig már a 4. évadban voltam, most meg pár hete elvesztettem csomó más sorozattal együtt, nem tudom letöltöm-e mégegyszer


Nekem minden :D Türelmes ember vagyok, így végignéztem csak hogy meglássam mi lesz belőle, de végig fogtam a fejemet -- teljesen normálisnak indult sorozatból mi lett.. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 17 2011 05:47am
Maffiózók s06 e18
majdnem sírtam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 17 2011 05:49am
Quote (Ghostmasterq @ 17 Nov 2011 13:47)
Maffiózók s06 e18
majdnem sírtam


1x már végigzúztam. elkezdtem anno megint, de csak 4. évadig jutottam, lehet le is töltöm megint.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 17 2011 05:50am
Quote (ecneB @ 17 Nov 2011 12:49)
1x már végigzúztam. elkezdtem anno megint, de csak 4. évadig jutottam, lehet le is töltöm megint.


én egy ideig 24/7 azt néztem, utána leálltam vele.
közbe elkezdtem, és rájöttem,hogy a világ leKjobb sorozata, és most,hogy nemsoká vége érzem,hogy meghal bennem egy kis részem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 17 2011 05:56am
Quote (Anarkin @ 17 Nov 2011 12:26)
Terra Nova szerintem jó irányba halad pedig



Nekem minden :D Türelmes ember vagyok, így végignéztem csak hogy meglássam mi lesz belőle, de végig fogtam a fejemet -- teljesen normálisnak indult sorozatból mi lett.. :D


mondjuk mit csináljanak 8 évadon keresztül, érted... szerintem így is kurva jó volt (jó néha azért tényleg nevetséges volt)

Quote (Ghostmasterq @ 17 Nov 2011 12:50)
én egy ideig 24/7 azt néztem, utána leálltam vele.
közbe elkezdtem, és rájöttem,hogy a világ leKjobb sorozata, és most,hogy nemsoká vége érzem,hogy meghal bennem egy kis részem


kedvenc sorozatom, 3x néztem végig, bár 2. és 3. alkalommal főleg futás mellett, de gyakran annyival magával ragadott még 3. nézésre is, hogy futás után nekiültem és megnéztem pár részt ^^
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2011 06:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 17 2011 12:56pm)
mondjuk mit csináljanak 8 évadon keresztül, érted... szerintem így is kurva jó volt (jó néha azért tényleg nevetséges volt)



kedvenc sorozatom, 3x néztem végig, bár 2. és 3. alkalommal főleg futás mellett, de gyakran annyival magával ragadott még 3. nézésre is, hogy futás után nekiültem és megnéztem pár részt ^^


Én az SG-t és az SGU-t is végignéztem, pedig az több mint 8 évad(a kettő van vagy 17)
és most megint nézem :mellow:
Ezt most csak azért mondom, hogy nem lehet az a magyarázat, hogy 8 évad arra, hogy vontatott és lassú a cselekménye
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 17 2011 06:36am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2011 13:33)
Én az SG-t és az SGU-t is végignéztem, pedig az több mint 8 évad(a kettő van vagy 17)
és most megint nézem :mellow:
Ezt most csak azért mondom, hogy nem lehet az a magyarázat, hogy 8 évad arra, hogy vontatott és lassú a cselekménye


jó de az egész sg egy kitalált univerzumban játszódik, ott azért kicsit több lehetőség van újításra, mint egy (alapból) plasztikai sebészekről szóló sorozatban
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2011 06:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 17 2011 01:36pm)
jó de az egész sg egy kitalált univerzumban játszódik, ott azért kicsit több lehetőség van újításra, mint egy (alapból) plasztikai sebészekről szóló sorozatban


Én elismerem, hogy más sorozattípusoknak megvannak a maga korlátai, de akkor meg ne akarjon átlépni rajtuk
Egyébként nem ismerem a sorozatot amiről beszéltek, csak a kontextusból ragadtam ki, hogy mit reagáltál. De mondhattam volna SGU helyett vészhelyzetet is, vagy amit akarsz.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 17 2011 06:43am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2011 13:37)
Én elismerem, hogy más sorozattípusoknak megvannak a maga korlátai, de akkor meg ne akarjon átlépni rajtuk
Egyébként nem ismerem a sorozatot amiről beszéltek, csak a kontextusból ragadtam ki, hogy mit reagáltál. De mondhattam volna SGU helyett vészhelyzetet is, vagy amit akarsz.


mert a vészhelyzet nem volt fos a 1xedik évadnál, mi? szerintem kb. nézhetetlen volt már

amúgy meg nyilván azért húzták eddig, mert nagy volt a nézettség

ezért fasza a sopranos, meg a legtöbb hbo sorozat, amit eddig láttam, lehet látni, hogy elsősorban minőségre mennek rá
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 17 2011 06:44am
chuck jó sorozat? csakmer megvettem az első évadot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283841141Next
Add Reply New Topic New Poll