Quote (Anarkin @ 17 Nov 2011 12:26)
Terra Nova szerintem jó irányba halad pedig
Nekem minden

Türelmes ember vagyok, így végignéztem csak hogy meglássam mi lesz belőle, de végig fogtam a fejemet -- teljesen normálisnak indult sorozatból mi lett..

mondjuk mit csináljanak 8 évadon keresztül, érted... szerintem így is kurva jó volt (jó néha azért tényleg nevetséges volt)
Quote (Ghostmasterq @ 17 Nov 2011 12:50)
én egy ideig 24/7 azt néztem, utána leálltam vele.
közbe elkezdtem, és rájöttem,hogy a világ leKjobb sorozata, és most,hogy nemsoká vége érzem,hogy meghal bennem egy kis részem
kedvenc sorozatom, 3x néztem végig, bár 2. és 3. alkalommal főleg futás mellett, de gyakran annyival magával ragadott még 3. nézésre is, hogy futás után nekiültem és megnéztem pár részt ^^