d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18081828384382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 20 2010 05:44am
Quote (ZeNoR @ 20 May 2010 13:09)
Milyen Torres? azt nyilatkozta hogy a barca megkereste és hajlandó elhagyni jelenlegi csapatát de csak akkor ha egy válogatott beli társa vagyis Villa ott van


végülis Xavi, Iniesta, Puyol, Piqué, megafaszomtudjakimég télleg nem válogatottbeli társa :D

najó, gondolom, csatárra gondolt, DE AZÉRT AKKORIS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 05:49am
Quote (ZeNoR @ 20 May 2010 12:14)
jaja hát nézük csak végig hgy a kezdő 11-ükből hány saját nevelésü játékosuk van... Ha jól tudom Villa is barca nevellésü bár ezt nem mondanám biztosan


Villa nem barca nevelés :/

de pl Bojan már az és igy megint csak kb semmi esélye nem lesz hosszutávon a kezdőbe kerülni :/

sjanolom mert tehetséges imo nagyon


mondjuk akkor sem fogom érteni hogy ha még Torres is oda megy kifog játszani :/

lesz egy 25 fős keret ahol mindenki 6 csillagos világsztrá és szerinted majd padozni fognak? én nem gondolom hogy ez jo egy klasszisnak vagy akár a barcának is.

This post was edited by Inakwo on May 20 2010 05:51am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 06:20am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 13:49)
Villa nem barca nevelés :/

de pl Bojan már az és igy megint csak kb semmi esélye nem lesz hosszutávon a kezdőbe kerülni :/

sjanolom mert tehetséges imo nagyon


mondjuk akkor sem fogom érteni hogy ha még Torres is oda megy kifog játszani :/

lesz egy 25 fős keret ahol mindenki 6 csillagos világsztrá és szerinted majd padozni fognak? én nem gondolom hogy ez jo egy klasszisnak vagy akár a barcának is.


én nem gondolok semmit .. Bojan sokkal jobb focista lehet mint Villa .. szal én Bojant játszatnám megérdemelné
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 06:21am
Quote (ZeNoR @ 20 May 2010 13:20)
én nem gondolok semmit .. Bojan sokkal jobb focista lehet mint Villa .. szal én Bojant játszatnám megérdemelné


akkor ugyan ugy látjuk a dolgot :)
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 06:26am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 14:21)
akkor ugyan ugy látjuk a dolgot :)


szal én még mindig azt gondolom felesleges ide klasszisok A Barcának elég a saját kerete + az utánpótlása mondjuk ha már nagyon változtatni akarnák Guardiola helyáben én abidalt cserélném le a védelemből ...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 06:27am
Quote (ZeNoR @ 20 May 2010 13:26)
szal én még mindig azt gondolom felesleges ide klasszisok A Barcának elég a saját kerete + az utánpótlása mondjuk ha már nagyon változtatni akarnák Guardiola helyáben én abidalt cserélném le a védelemből ...


én is igy gondolom

Abidal meg szerintem megérett egy cserére :/

js meg a Maxwell sem szimpi nekem oda is eltudnék képzelni egy jobb cserét vagy fiatal tehetséget
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 20 2010 08:49am
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 01:09pm)
Milyen Torres? azt nyilatkozta hogy a barca megkereste és hajlandó elhagyni jelenlegi csapatát de csak akkor ha egy válogatott beli társa vagyis Villa ott van


Ja mert Villa nelkül nincs ott válogatott beli társa...
Quote (ZeNoR @ May 20 2010 11:27am)



xd sok a ha ... a real megérdemelten maradt le a győzelemről


Hol van sok? 1 döntetlen megnyertek volna és már bajnokok, az utolso meccsen meg nyilvan nem hajtottak mert a barca 4-0 ra vezetett.

Ettöl függetlenül tényleg megérdemelten nyert a barca.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 08:54am
Quote (Inakwo @ May 20 2010 12:27pm)
én is igy gondolom

Abidal meg szerintem megérett egy cserére :/

js meg a Maxwell sem szimpi nekem oda is eltudnék képzelni egy jobb cserét vagy fiatal tehetséget


Lol what?
Abidal iszonyat jó abban, amit csinál. Nem feltünő a játéka, de az. MAxwellre meg én nem szólnék egy szót se, hihetetlen h miket tud művelni a baloldali felfutásaival... Ő is nagyon hasznos játékos. Én Busquetset küldeném el, hamár itt tartunk :D Nem szimpatikus játékos.
Egyébként, kérdésem hozzátok, hogy ha jön fabregas+villa és tegyük fel h egy csatár sem emgy el akkor vaj milyne felállásba játszanak majd? Én erre gondoltma, de ez elég merész
---------------Villa Ibra
Iniesta ------------------- Messi

------------ Xavi---Fabregas

Abidal ----------------------------- Dani Alves

-----------Puyol Piqué

--------------- Valdez

Szerintetek? vélemény?

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 20 2010 08:56am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 08:59am
Quote (Sorvatkutyuska @ 20 May 2010 15:54)
Lol what?
Abidal iszonyat jó abban, amit csinál. Nem feltünő a játéka, de az. MAxwellre meg én nem szólnék egy szót se, hihetetlen h miket tud művelni a baloldali felfutásaival... Ő is nagyon hasznos játékos. Én Busquetset küldeném el, hamár itt tartunk :D Nem szimpatikus játékos.
Egyébként, kérdésem hozzátok, hogy ha jön fabregas+villa és tegyük fel h egy csatár sem emgy el akkor vaj milyne felállásba játszanak majd? Én erre gondoltma, de ez elég merész
---------------Villa    Ibra
Iniesta ------------------- Messi
 
------------ Xavi---Fabregas

Abidal ----------------------------- Dani Alves
         
-----------Puyol    Piqué

--------------- Valdez

Szerintetek? vélemény?


szerintem ilyen felállást max majd otthon valami random csapat ellen fog játszani és azerintem Ibra távozására van esély szoval és még lesz érekző is, védelembe tuti.
Abidalt meg még mindig le lehetne cserélni egy jobb játékosra maxwell meg random... és az a Cygirinszky vagy ki a tököm arrol nem is beszélve. :)

This post was edited by Inakwo on May 20 2010 09:00am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 09:01am
Quote (Inakwo @ May 20 2010 02:59pm)
szerintem ilyen felállást max majd otthon valami random csapat ellen fog játszani és azerintem Ibra távozására van esély szoval és még lesz érekző is, védelembe tuti.
Abidalt meg még mindig le lehetne cserélni egy jobb játékosra maxwell meg random... és az a Cygirinszky vagy ki a tököm arrol nem is beszélve. :)


Ibra marad, erre fogadok egy sörben
Akkor gondolom nem villa és ibra, hanem villa vagy ibra, és középpályára egy szűrő (touré, busquets) és akkor már is egységesebb ott a dolog

Abidal helyére kit mondanál? Robi Carloson kívül :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384382Next
Add Reply New Topic New Poll