Quote (Inakwo @ May 20 2010 12:27pm)
én is igy gondolom
Abidal meg szerintem megérett egy cserére :/
js meg a Maxwell sem szimpi nekem oda is eltudnék képzelni egy jobb cserét vagy fiatal tehetséget
Lol what?
Abidal iszonyat jó abban, amit csinál. Nem feltünő a játéka, de az. MAxwellre meg én nem szólnék egy szót se, hihetetlen h miket tud művelni a baloldali felfutásaival... Ő is nagyon hasznos játékos. Én Busquetset küldeném el, hamár itt tartunk

Nem szimpatikus játékos.
Egyébként, kérdésem hozzátok, hogy ha jön fabregas+villa és tegyük fel h egy csatár sem emgy el akkor vaj milyne felállásba játszanak majd? Én erre gondoltma, de ez elég merész
---------------Villa Ibra
Iniesta ------------------- Messi
------------ Xavi---Fabregas
Abidal ----------------------------- Dani Alves
-----------Puyol Piqué
--------------- Valdez
Szerintetek? vélemény?
This post was edited by Sorvatkutyuska on May 20 2010 08:56am