d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18081828384232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 10:40am
Hogy tudok illetve hol kell csillagot venni? smile.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 9 2008 10:42am
Quote (palacsinta @ Tue, 9 Dec 2008, 17:40)
Hogy tudok illetve hol kell csillagot venni? smile.gif


pmelj valami medinek és ő majd elintézi te donordog

This post was edited by Ad4mz on Dec 9 2008 10:42am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 9 2008 10:42am
Quote (palacsinta @ Tue, Dec 9 2008, 05:40pm)
Hogy tudok illetve hol kell csillagot venni? smile.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21823158&f=34
Itt lesznek ilyen alpontok, hogy:

Donor Stars
Donor Forum Information
Donate For Me
Donate For Me Instructions
Complete Guide On How To Donate/purchase Fg

amúgy itt kell fg-t felajánlani, amit egy medi fog holdolni: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16597993&f=34
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 10:54am
Köszi, és a csillagot tudom változtatni, ugyértem lefelé ^^ Pl kapnék egy kéket, de én szürkét szeretnék >.<

Quote (Ad4mz @ Tue, 9 Dec 2008, 17:55)
igen, megkapod az alatta lévőeket is


téháiksz

This post was edited by palacsinta on Dec 9 2008 10:55am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 9 2008 10:55am
Quote (palacsinta @ Tue, 9 Dec 2008, 17:54)
Köszi, és a csillagot tudom változtatni, ugyértem  lefelé ^^ Pl kapnék egy  kéket, de én szürkét szeretnék >.<


igen, megkapod az alatta lévőeket is
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 11 2008 01:58pm
Hungary Guilddal kéne valamit kezdeni, van rá valami mód?
Zoola nem fog feljönni, ebben biztos vagyok :\
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 11 2008 02:00pm
Quote (Janou @ Thu, 11 Dec 2008, 20:58)
Hungary Guilddal kéne valamit kezdeni, van rá valami mód?
Zoola nem fog feljönni, ebben biztos vagyok :\


nemnagyon :\
hívd fel telón vagy msn
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 13 2008 10:47am
Df accesről kellene kapnom vmi infot vagy hol kellene látnom, nem adtak a nubok ezek szerint mad.gif

Quote (Floodban @ Sat, 13 Dec 2008, 17:48)


Hát nem , lehet még mérlegelnek xd
Köszi

This post was edited by palacsinta on Dec 13 2008 10:50am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 13 2008 10:48am
Quote (palacsinta @ Sat, 13 Dec 2008, 17:47)
Df accesről kellene kapnom  vmi infot  vagy hol kellene látnom, nem adtak a nubok ezek szerint mad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14781115&f=34

ha kaptal akk a general help felett lesz
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=115

This post was edited by Floodban on Dec 13 2008 10:49am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 13 2008 10:52am
Quote (palacsinta @ Sat, 13 Dec 2008, 17:47)
Df accesről kellene kapnom  vmi infot  vagy hol kellene látnom, nem adtak a nubok ezek szerint mad.gif



Hát nem , lehet még mérlegelnek xd
Köszi



ott
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384232Next
Closed New Topic New Poll