d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18088098108118124765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 1 2015 03:19pm
Quote (GoreKnight9 @ 1 Dec 2015 22:03)


kek'd
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 1 2015 03:19pm
Quote (Vismajor @ Dec 1 2015 10:02pm)
http://4.1m.yt/kVxEKjtwR.png


Nem tudok döntnei
erkély közép 9. sor: 5.400 ft/2 db
Vagy karzat közép 3. sor: 1800 ft /2db

Nem tudom megéri e az erkély azt a sok különbözetet, hamár úgyis hátul lenénk ott is..
http://www.kultfm.hu/wp-content/uploads/2013/09/vigszinhaz.jpg

itt látszik mindkettő
szerintetek?


Ha nem hangyakat akarsz latni, hanem hus-ver szineszeket, akkor csak az elsö par sor jöhet szoba, azon kivül mindegy hol ülsz.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 1 2015 03:23pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 1 2015 03:29pm
Quote (lacketto @ Dec 1 2015 10:23pm)
http://www.youtube.com/watch?v=KMoRI3GKRws


Őrjítő, ahogy a csaj lázba jön és ez a "bolond" kölyök mennyire higgadtan spicceli tovább a csaj idegeit. Úgy omlanak össze a csaj védvonalai, mint egy kártyavár. És ez a megközelítés - mintha egy megyebíró sétálgatna a pornép között valahol a 17. században - jóó!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 03:32pm
Quote (lacketto @ 1 Dec 2015 23:23)
http://www.youtube.com/watch?v=KMoRI3GKRws


Egyébként olvasgattam ezekről a shit-tesztekről, először hirtelen csak úgy néztem, hogy mi ez. Így videón mutatva kezd összeállni a kép. Adott egy: MAI VILÁGban (anti)szocializálódott okos, intelligens, egyetemet végzett értékes férfi, és egy: MAI VILÁGban (anti)szocializálódott okos, intelligens, egyetemet végzett értékes nő. És akkor ott vannak a szociális gátlások mindkét fél részéről, hogy az utcán nem szokás ismerkedni. Emberünk legyőzte a szociális gátlásait, a hölgyemény meg nem. Így megpróbál visszabújni a saját piciny világába, és megszabadulni az úrtól, de valahol vágyik is rá, mert nem ápolatlan bunkó paraszt kőműves jött oda hozzá. Én ezeket nem shit-teszteknek nevezném, hanem szociális fóbiának. 6-7 évesen még amikor nem voltunk szocializálódva sokkal könnyen ment az ismerkedés, mert mindenkiről azt feltételeztük, hogy ő hibátlan tökéletes ember, eszünk ágában sem volt olyasmi, hogy ha odamegyek, akkor megpofoz a csaj, vagy első randin megerőszakol a pasi. Szerintem ott van a baj, hogy túl sok TV-t nézünk, főleg RTL KLUB Híradót, ahonnan folyton az extrémitásokat mutatják, hogy ezt ölték meg, azt ölték meg, amazt pedig az első randin megerőszakolták. Mivel a lányok ezt látják a TV-ben, félnek a fiúktól. Akkor még ott vannak az ilyen idióta filmek, ahol a pofozgatós csajokat mutogatják, meg az ilyen hű de magabiztos nőket, ezért a férfiak puhapöcsök lettek, mert ezt látják a televízióból, hogy ilyenek a lányok. Az ilyen idióta extrémitások ömlenek, teljesen elrontják, szarrá szennyezik az alapvetően tiszta erkölcsű lelkivilágunkat! A fő bűnös itt a média, főleg a televízió, a televízió miatt úgy viselkedünk, mint az 1 méteres láncra kötött, minden nap délben a nádpálcával végigvert, végül az utcára kivert kutyák !!! A televízió miatt rohadt-szemét világ lett, sokkal szebb világ volt a televízió előtt, szocializáltabbak voltak az emberek. Ma ilyen téren alapvető hiányosságok vannak. Lásd ott vannak a diszkók, klubbok. Régebben a nagyszüleim idejébe mindenki megtanult társastáncolni, mert a többi táncoló megtanította őket. Ez olyan, mintha most fogná magát valaki, lemenne a Morrison's Ligetba, vagy az Up the Club-ba, és odajönnének hozzá, hogy te fiú, így kérdd fel a lányt táncolni, így fogd meg a kezét, és így csináljátok a figurát. Ehelyett mi van? Mindenki lötyög jobbra-balra, maximum haveri társaságok beállnak ilyen szabályos sokszög alakzatba, és akkor ott együtt lötyögnek. Nincs táncetikett, mert "kihalt", persze sok esetben a zene is monoton és gagyi. A másik pedig a kommunikációs készség hiánya, vagy épp a túl sok információ, ami elszívja az emberek agyát, mindenki próbál szűrni és szűrni. Ott van a Facebook. Ülsz szombat este a facebook előtt, ahelyett, hogy közösségbe mennél, és akkor jön elő az, hogy "Lájkold, hogy a kis csivava hogy ugrott fel először a sámlira, majd a kanapéra", vagy "Lájkold, hogy a nyerges vontató elől hogy ment el 5 centire a Suzuki Swift, és mekkora szerencséje volt". Jó, megnézem az extrémitásokat, de könyörgöm, miért kell az ilyeneket az arcomba tolni??? A szentimentális szerelmes idézetektől, amik egyedülálló fiúk és lányok osztogatnak meg, szintén hányingerem van. A sok szenny miatt itt van a rengeteg sok értékes férfi, és nő, akik képtelenek egymással felvenni a kapcsolatot, pedig sokszor elég lenne magunkba nézni, és kibontakozni, figyelni az álmainkra, és aszerint cselekedni. Mindkét nemnek üzenet, hogy ÉBRESZTŐ!!!
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 1 2015 03:46pm


ghostmasternek
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 1 2015 03:56pm
Quote (lacketto @ Dec 1 2015 09:46pm)


nehez elore lebeszelni egy pornossal
foleg ha van penzed

This post was edited by bamboo on Dec 1 2015 03:56pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 1 2015 04:04pm
Quote (lacketto @ Dec 1 2015 10:46pm)
http://www.youtube.com/watch?v=WVHsw_I-Btc

ghostmasternek


mi ez


miért néztem bele

jaj ne
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 04:15pm
Quote (lacketto @ 1 Dec 2015 23:46)
http://www.youtube.com/watch?v=WVHsw_I-Btc

ghostmasternek


De jók a cickói? nincsenek is lol.

Btw megmented te a hunsubot nélkülem is.
Jóéjt.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Go Back To Magyar Topic List
Prev18088098108118124765Next
Add Reply New Topic New Poll