d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18078088098108114765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2015 01:35pm
Quote (GoreKnight9 @ 1 Dec 2015 20:25)
cp a szagokat is hallja

ERTED???????????????????????????


cp 24/7 be van drokozva
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2015 01:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 1 2015 07:35pm)
cp 24/7 be van drokozva


sokmindent megmagyarázna
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2015 01:47pm
Quote (llllllllllll @ 1 Dec 2015 20:46)
sokmindent megmagyarázna


:lol:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2015 01:49pm
A poliszacharidláncot a NAG és a NAM maximum 60 ismétlődő egysége alkotja, melyeket Gram-negatív mikrobákban tetrapeptid-hidak kötnek össze.

A szintézis során a citoplazmában 5’-UDP-muramil-pentapeptid képződik, melyet egy hordozó lipid, a C55 bakterioprenol-P visz ki az NAG-hoz, melyhez kapcsolódik.
Ezután következik a transzpeptidizáció: a pentapeptid utolsó aminosava (D-alanin) leválik, és a 4. AS (szintén D-alanin) valamint a szembenálló tetrapeptid 3. helyén álló mezo-diamino-pimelinsava között peptidkötés létesül, összeköttetést képezve két poliszacharidlánc között.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 1 2015 01:52pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 02:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 21:35)
cp 24/7 be van drokozva


miért lennék 3.428 bedrogozva?

Quote (llllllllllll @ 1 Dec 2015 21:46)
sokmindent megmagyarázna


???
most is az a bajotok, hogy mindent megmagyarázok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2015 02:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 21:11)
miért lennék 3.428 bedrogozva?



???
most is az a bajotok, hogy mindent megmagyarázok


lac2 ramcsorgott h ma nem kell 11ig itt lenned nyugodtan mehet a logout most is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 02:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 1 Dec 2015 22:12)
lac2 ramcsorgott h ma nem kell 11ig itt lenned nyugodtan mehet a logout most is


sosem logoutolok.
minek?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2015 03:02pm



Nem tudok döntnei
erkély közép 9. sor: 5.400 ft/2 db
Vagy karzat közép 3. sor: 1800 ft /2db

Nem tudom megéri e az erkély azt a sok különbözetet, hamár úgyis hátul lenénk ott is..


itt látszik mindkettő
szerintetek?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2015 03:03pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2015 22:02)
http://4.1m.yt/kVxEKjtwR.png


Nem tudok döntnei
erkély közép 9. sor: 5.400 ft/2 db
Vagy karzat közép 3. sor: 1800 ft /2db

Nem tudom megéri e az erkély azt a sok különbözetet, hamár úgyis hátul lenénk ott is..
http://www.kultfm.hu/wp-content/uploads/2013/09/vigszinhaz.jpg

itt látszik mindkettő
szerintetek?


szerintem DYEL
Go Back To Magyar Topic List
Prev18078088098108114765Next
Add Reply New Topic New Poll