d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18068078088098104765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 1 2015 12:39pm
Quote (cowding @ 1 Dec 2015 20:38)
neked tényleg van némi bajod mindenféle flame nélkül


akartam mondani
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 12:55pm
Quote (cowding @ 1 Dec 2015 20:38)
neked tényleg van némi bajod mindenféle flame nélkül


Ha idegest az almaevés és a csámcsogás hangja, akkor biztos valami baj van velem.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 1 2015 01:00pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 1 2015 08:55pm)
Ha idegest az almaevés és a csámcsogás hangja, akkor biztos valami baj van velem.


hát mi az h zenén áthallod meg ilyenek
oké h zavar ha valaki extrahagymás valamit eszik vagy hasonló de egy alma szerintem nem zavarja azt aki nem túlérzékeny/nincs szociális baja
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 1 2015 01:01pm
Quote (cowding @ 1 Dec 2015 21:00)
hát mi az h zenén áthallod meg ilyenek
oké h zavar ha valaki extrahagymás valamit eszik vagy hasonló de egy alma szerintem nem zavarja azt aki nem túlérzékeny/nincs szociális baja


almafobia confirmed
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2015 01:01pm
Quote (cowding @ 1 Dec 2015 20:00)
hát mi az h zenén áthallod meg ilyenek
oké h zavar ha valaki extrahagymás valamit eszik vagy hasonló de egy alma szerintem nem zavarja azt aki nem túlérzékeny/nincs szociális baja


cpnek mar volt almaevos postja
meg is kapta a magaet 8D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 01:01pm
Quote (cowding @ 1 Dec 2015 21:00)
hát mi az h zenén áthallod meg ilyenek
oké h zavar ha valaki extrahagymás valamit eszik vagy hasonló de egy alma szerintem nem zavarja azt aki nem túlérzékeny/nincs szociális baja


"Kénytelen vagyok zenét hallgatni" -> hogy ne halljam

Az alma roppanásának és a csámcsogásnak rendes hangja van, nem halk dolog.

Eddig sem titkoltam, hogy gyűlölöm a zajokat.



btw engem nem zavar, ha valaki hagymásat eszik, annak nincs hangja, ha nem csámcsog. Akkor veled is valami baj van?
Vagy ez mitől függ? Ami téged idegesít és mást nem az normális, de ami mást idegesít és téged nem az nem az?

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2015 01:03pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 1 2015 01:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 1 2015 09:01pm)
"Kénytelen vagyok zenét hallgatni" -> hogy ne halljam

Az alma roppanásának és a csámcsogásnak rendes hangja van, nem halk dolog.

Eddig sem titkoltam, hogy gyűlölöm a zajokat.



btw engem nem zavar, ha valaki hagymásat eszik, annak nincs hangja, ha nem csámcsog. Akkor veled is valami baj van?
Vagy ez mitől függ? Ami téged idegesít és mást nem az normális, de ami mást idegesít és téged nem az nem az?


ne told fullba pls
szerinted ha lenne egy felmérés hogy kit zavar a penetráns hagymaszag vs valaki almát eszik a társadalom hogy oszlana meg?

meg ofc lehet ugy enni valamit hogy akadástol akadásig nyitod a fejed és izombol harapsz, de nemhiszem h pont mindig ilyeneket fogsz ki
én szoktam almát enni előadáson pld és lehet full halkan csinálni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 1 2015 01:09pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 1 2015 08:01pm)
"Kénytelen vagyok zenét hallgatni" -> hogy ne halljam

Az alma roppanásának és a csámcsogásnak rendes hangja van, nem halk dolog.

Eddig sem titkoltam, hogy gyűlölöm a zajokat.



btw engem nem zavar, ha valaki hagymásat eszik, annak nincs hangja, ha nem csámcsog. Akkor veled is valami baj van?
Vagy ez mitől függ? Ami téged idegesít és mást nem az normális, de ami mást idegesít és téged nem az nem az?


https://en.wikipedia.org/wiki/Phonophobia

"Phonophobia, also called ligyrophobia or sonophobia, is a fear of loud sounds—a type of specific phobia. It can also mean a fear of voices, or a fear of one's own voice.[1] It is a very rare phobia which is often the symptom of hyperacusis. Sonophobia can refer to the hypersensitivity of a patient to sound and can be part of the diagnosis of a migraine."

te vagy a beteg, nem mindenki mas
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 1 2015 01:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 19:19)
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.

Miért él az ilyen?

Kurvajó, már almaszag is van...


Néha kurvakemény az élet.

Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 20:01)
"Kénytelen vagyok zenét hallgatni" -> hogy ne halljam

Az alma roppanásának és a csámcsogásnak rendes hangja van, nem halk dolog.

Eddig sem titkoltam, hogy gyűlölöm a zajokat.



btw engem nem zavar, ha valaki hagymásat eszik, annak nincs hangja, ha nem csámcsog. Akkor veled is valami baj van?
Vagy ez mitől függ? Ami téged idegesít és mást nem az normális, de ami mást idegesít és téged nem az nem az?


Az almaszagnak nincs hangja, azzal mi a bajod?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2015 01:25pm
Quote (Genthor @ 1 Dec 2015 20:24)
Az almaszagnak nincs hangja, azzal mi a bajod?


cp a szagokat is hallja

ERTED???????????????????????????
Go Back To Magyar Topic List
Prev18068078088098104765Next
Add Reply New Topic New Poll