Quote (cowding @ 1 Dec 2015 21:00)
hát mi az h zenén áthallod meg ilyenek
oké h zavar ha valaki extrahagymás valamit eszik vagy hasonló de egy alma szerintem nem zavarja azt aki nem túlérzékeny/nincs szociális baja
"Kénytelen vagyok zenét hallgatni" -> hogy ne halljam
Az alma roppanásának és a csámcsogásnak rendes hangja van, nem halk dolog.
Eddig sem titkoltam, hogy gyűlölöm a zajokat.
btw engem nem zavar, ha valaki hagymásat eszik, annak nincs hangja, ha nem csámcsog. Akkor veled is valami baj van?
Vagy ez mitől függ? Ami téged idegesít és mást nem az normális, de ami mást idegesít és téged nem az nem az?
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2015 01:03pm