Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 19:19)
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.
Miért él az ilyen?
Kurvajó, már almaszag is van...
Néha kurvakemény az élet.
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 19:21)
Miért nem tudod leszarni?
Valamelyikőtök cseréljen már színt, vagy képet. Állandóan öszekeverlek titeket.