d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18058068078088094765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 1 2015 11:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 11:43)
istenem de gecire gyűlölöm amikor elkérek valami anyagot és lefényképezik a tetves füzetet ahelyett (természetesen gecire olvashatatlan), hogy fél perc alatt begépelné


miert vannak ilyen magas elvarasaid? miert tartozik neked a vilag? :S
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2015 12:12pm
Quote (NerfHydraDPS @ 1 Dec 2015 18:12)
ahol tudok segítek


Propedeutika órai jegyzet kellett amire nem tudtam bemenni :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 1 2015 12:13pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 12:19pm
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.

Miért él az ilyen?

Kurvajó, már almaszag is van...


Néha kurvakemény az élet.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2015 12:20pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2015 12:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 19:19)
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.

Miért él az ilyen?

Kurvajó, már almaszag is van...


Néha kurvakemény az élet.


Miért nem tudod leszarni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 12:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 20:21)
Miért nem tudod leszarni?


Szerintem azért kurvanagy bírságot kapnék és még engem tartanának hibásnak.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 1 2015 12:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2015 19:19)
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.

Miért él az ilyen?

Kurvajó, már almaszag is van...


Néha kurvakemény az élet.


Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 19:21)
Miért nem tudod leszarni?


Valamelyikőtök cseréljen már színt, vagy képet. Állandóan öszekeverlek titeket.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 1 2015 12:26pm
Quote (Genthor @ 1 Dec 2015 20:24)
Valamelyikőtök cseréljen már színt, vagy képet. Állandóan öszekeverlek titeket.


#justgenthrothing

Mas a csillag. Cp kommunista!

This post was edited by Baleee on Dec 1 2015 12:26pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 12:28pm
Quote (Genthor @ 1 Dec 2015 20:24)
Valamelyikőtök cseréljen már színt, vagy képet. Állandóan öszekeverlek titeket.


i was ede before it was cool

Szóval cseréljen ő.
Bár engem nem érdekel, annyira másként írok, nem lehet összekeverni.

Inb4 lecseréli a képet az enyémre.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2015 12:29pm
Végre leszállt. Az élet újra szép.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 1 2015 12:38pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 1 2015 08:19pm)
Kénytelen vagyok zenét hallgatni, mert valami köcsög almát zabál nyilvánosan a héven.
Ráadásul csámcsog is.

Miért él az ilyen?

Kurvajó, már almaszag is van...


Néha kurvakemény az élet.


neked tényleg van némi bajod mindenféle flame nélkül
Go Back To Magyar Topic List
Prev18058068078088094765Next
Add Reply New Topic New Poll