☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
804
805
806
807
808
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 909961
Replies: 47644
Track Topic
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#8051
Nov 30 2015 04:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Nov 2015 23:02)
patrik ilyen random hétfő estéken be van tépve
mióta hazaköltözött a bátyám, konstans fűszag van az emeleten
én már ilyen dolgokon meg sem lepődök, bárkiről van szó
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#8052
Nov 30 2015 04:29pm
Quote (MarcusD @ 1 Dec 2015 00:18)
mióta hazaköltözött a bátyám, konstans fűszag van az emeleten
én már ilyen dolgokon meg sem lepődök, bárkiről van szó
_már ilyen_ dolgokon.
és a hunsub újra megmenekült lac2 kérésére 11 után.
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#8053
Nov 30 2015 04:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 1 2015 12:02am)
patrik ilyen random hétfő estéken be van tépve
holnap csak 11 re megyek
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#8054
Nov 30 2015 04:48pm
Quote (cowding @ 30 Nov 2015 23:47)
holnap csak 11 re megyek
nevetek
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#8055
Nov 30 2015 05:06pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 30 2015 06:42pm)
sleep tight pupper
Most ebredtem
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#8056
Nov 30 2015 05:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Nov 2015 22:42)
konkrétabban?
konkrétan zavaró hogy akkor kezd el syncelni amikor bejön az app
meg mondjuk az a kis karika se rossz droidon h mindig elérhető - nem mintha facebook chatelnék valaha is
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#8057
Nov 30 2015 05:22pm
Quote (Anarkin @ 1 Dec 2015 01:20)
konkrétan zavaró hogy akkor kezd el syncelni amikor bejön az app
meg mondjuk az a kis karika se rossz droidon h mindig elérhető - nem mintha facebook chatelnék valaha is
Kis karika? Arra gondolsz, hogy üzenetnél feljön egy kis buborék és ott lehet rögtön váltani rá és az mindig ott van?
Vagy milyen karika?
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 30 2015 05:22pm
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#8058
Nov 30 2015 05:38pm
ket het mulva fog a legutobbi kemiai nobeldijas eloadast tartani, regisztraltam ra
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#8059
Dec 1 2015 04:43am
istenem de gecire gyűlölöm amikor elkérek valami anyagot és lefényképezik a tetves füzetet ahelyett (természetesen gecire olvashatatlan), hogy fél perc alatt begépelné
This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 1 2015 04:43am
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#8060
Dec 1 2015 11:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 11:43)
istenem de gecire gyűlölöm amikor elkérek valami anyagot és lefényképezik a tetves füzetet ahelyett (természetesen gecire olvashatatlan), hogy fél perc alatt begépelné
ahol tudok segítek
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
804
805
806
807
808
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact