d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18048058068078084765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 30 2015 04:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Nov 2015 23:02)
patrik ilyen random hétfő estéken be van tépve


mióta hazaköltözött a bátyám, konstans fűszag van az emeleten
én már ilyen dolgokon meg sem lepődök, bárkiről van szó
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 30 2015 04:29pm
Quote (MarcusD @ 1 Dec 2015 00:18)
mióta hazaköltözött a bátyám, konstans fűszag van az emeleten
én már ilyen dolgokon meg sem lepődök, bárkiről van szó


_már ilyen_ dolgokon.

és a hunsub újra megmenekült lac2 kérésére 11 után.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 30 2015 04:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 1 2015 12:02am)
patrik ilyen random hétfő estéken be van tépve


holnap csak 11 re megyek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 30 2015 04:48pm
Quote (cowding @ 30 Nov 2015 23:47)
holnap csak 11 re megyek


nevetek :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 30 2015 05:06pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 30 2015 06:42pm)
sleep tight pupper


Most ebredtem :wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 30 2015 05:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Nov 2015 22:42)
konkrétabban?


konkrétan zavaró hogy akkor kezd el syncelni amikor bejön az app
meg mondjuk az a kis karika se rossz droidon h mindig elérhető - nem mintha facebook chatelnék valaha is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 30 2015 05:22pm
Quote (Anarkin @ 1 Dec 2015 01:20)
konkrétan zavaró hogy akkor kezd el syncelni amikor bejön az app
meg mondjuk az a kis karika se rossz droidon h mindig elérhető - nem mintha facebook chatelnék valaha is


Kis karika? Arra gondolsz, hogy üzenetnél feljön egy kis buborék és ott lehet rögtön váltani rá és az mindig ott van?
Vagy milyen karika?

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 30 2015 05:22pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 30 2015 05:38pm
ket het mulva fog a legutobbi kemiai nobeldijas eloadast tartani, regisztraltam ra :santa:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2015 04:43am
istenem de gecire gyűlölöm amikor elkérek valami anyagot és lefényképezik a tetves füzetet ahelyett (természetesen gecire olvashatatlan), hogy fél perc alatt begépelné

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 1 2015 04:43am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 1 2015 11:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2015 11:43)
istenem de gecire gyűlölöm amikor elkérek valami anyagot és lefényképezik a tetves füzetet ahelyett (természetesen gecire olvashatatlan), hogy fél perc alatt begépelné


ahol tudok segítek
Go Back To Magyar Topic List
Prev18048058068078084765Next
Add Reply New Topic New Poll