d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev18038048058068074765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 30 2015 03:06pm
Quote (Senee @ 30 Nov 2015 21:50)
ez csak egy kitaált ürügy volt, hogy valamivel odamenjen hozzád


neked is így kéne
odamész mondod szia téged nem barbinak hívnak mondja nem miért hát azért mert nagyon hasonlítasz egy volt iskolatársamra akibe mindig is szerelmes voltam csak mindig félénk voltam és sosem mertem megszólítani etcetc és akkor még cukinak is tart majd és innen meg folyamatosan tágíthatod a témaköröket amikről beszélhetttek majd a végén tágithatod a seggét is :XDGGX:DGHXDG:XD


Csak elotte a taskajat huzza ossze.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 30 2015 03:14pm
van valami más facebook alapú cset androidra a messengeren kívül?

konkrétan összefossa magát a telefonom a messengertől
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 30 2015 03:16pm
Quote (MarcusD @ 30 Nov 2015 23:14)
van valami más facebook alapú cset androidra a messengeren kívül?

konkrétan összefossa magát a telefonom a messengertől


vegyél windows phone-t.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2015 03:16pm
Quote (MarcusD @ Nov 30 2015 10:14pm)
van valami más facebook alapú cset androidra a messengeren kívül?

konkrétan összefossa magát a telefonom a messengertől


hát én is összefosnám magam ha valami dagadék rámülne
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 30 2015 03:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Nov 2015 22:16)
vegyél windows phone-t.


mondjuk pont ebben a wp-s cucc a közelébe se ér annak amit az androidra hoztak össze a facebookos srácok :|
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 30 2015 03:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 Nov 2015 22:16)
vegyél windows phone-t.


Quote (TrollBoss @ 30 Nov 2015 22:16)
hát én is összefosnám magam ha valami dagadék rámülne


kösz a segítséget srácok már küldöm njagnak a pmet hogy kapjátok a TT-t
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 30 2015 03:42pm
Quote (Anarkin @ 30 Nov 2015 23:35)
mondjuk pont ebben a wp-s cucc a közelébe se ér annak amit az androidra hoztak össze a facebookos srácok :|


konkrétabban?

Quote (MarcusD @ 30 Nov 2015 23:35)
kösz a segítséget srácok már küldöm njagnak a pmet hogy kapjátok a TT-t




fg is elég lesz, köszi.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 30 2015 03:42pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2015 03:43pm
Quote (MarcusD @ Nov 30 2015 10:35pm)
kösz a segítséget srácok már küldöm njagnak a pmet hogy kapjátok a TT-t


egy kis suskáért segítettem küldheted
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 30 2015 03:49pm
Quote (TrollBoss @ Nov 30 2015 11:16pm)
hát én is összefosnám magam ha valami dagadék rámülne


betépve ez most nagyon random volt, röhögök
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 30 2015 04:02pm
Quote (cowding @ 30 Nov 2015 22:49)
betépve ez most nagyon random volt, röhögök


patrik ilyen random hétfő estéken be van tépve
Go Back To Magyar Topic List
Prev18038048058068074765Next
Add Reply New Topic New Poll