Quote (Senee @ 30 Nov 2015 21:50)
ez csak egy kitaált ürügy volt, hogy valamivel odamenjen hozzád
neked is így kéne
odamész mondod szia téged nem barbinak hívnak mondja nem miért hát azért mert nagyon hasonlítasz egy volt iskolatársamra akibe mindig is szerelmes voltam csak mindig félénk voltam és sosem mertem megszólítani etcetc és akkor még cukinak is tart majd és innen meg folyamatosan tágíthatod a témaköröket amikről beszélhetttek majd a végén tágithatod a seggét is :XDGGX:DGHXDG:XD
Csak elotte a taskajat huzza ossze.