Quote (llllllllllll @ 30 Nov 2015 21:54)
dang man, akkor nem talizunk :c
azt hittem felhoznak buszokkal
az azért kemény lenne ha 2 gyárni embert felvinnének

Quote (Cpt_Ghost @ 30 Nov 2015 21:55)
Igazabol nem allok szarul csak sosem leszek kb szálkás gecire nem tudok diétázni :D
hosszú távon kell gondolkodni
csináld szép lassan az edzést, ha lesz rajtad tömeg pár év múlva eszetlenül diétázni fogsz annyival faszábban néz úgy ki az ember
This post was edited by fahrii on Nov 30 2015 01:56pm