d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev18028038048058061468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 11 2016 11:13am
>444-et olvasni
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 11 2016 11:39am
rohadt eletbe megint ugy lesz átalakitva az egész, hogy nincs idő felkészülni rá.. már szervezhetem át az emberek beosztását, mert bedobják azt a kurva vasárnapot megint..
blah de felment a cukrom amikor meghallottam ma ezt a hirt.. azt hittem ezt az évet még megússzuk
fuckme
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 11 2016 11:43am
Quote (qkatz @ 11 Apr 2016 19:39)
rohadt eletbe megint ugy lesz átalakitva az egész, hogy nincs idő felkészülni rá.. már szervezhetem át az emberek beosztását, mert bedobják azt a kurva vasárnapot megint..
blah de felment a cukrom amikor meghallottam ma ezt a hirt.. azt hittem ezt az évet még megússzuk
fuckme


Tesco CEO spotted. Most lebuktál.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 11 2016 11:46am
Quote (Genthor @ 11 Apr 2016 18:43)
Tesco CEO spotted. Most lebuktál.


media és nem ceo sajna :´~
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 11 2016 12:57pm
Quote (qkatz @ Apr 11 2016 06:39pm)
rohadt eletbe megint ugy lesz átalakitva az egész, hogy nincs idő felkészülni rá.. már szervezhetem át az emberek beosztását, mert bedobják azt a kurva vasárnapot megint..
blah de felment a cukrom amikor meghallottam ma ezt a hirt.. azt hittem ezt az évet még megússzuk
fuckme


Körlevél: Ki akar vasárnap dolgozni? 30% jutalék
ennyi
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 11 2016 01:04pm
Quote (Vismajor @ 11 Apr 2016 19:57)
Körlevél: Ki akar vasárnap dolgozni? 30% jutalék
ennyi


50, de szivesen lemondok róla
egyebkent átbeszéltem a dolgot az ottlévő dolgozókkal, 1 db örült neki, ő meg egy 21 éves pályakezdő, neki tökmind1
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 11 2016 01:19pm
Quote (qkatz @ Apr 11 2016 08:04pm)
50, de szivesen lemondok róla
egyebkent átbeszéltem a dolgot az ottlévő dolgozókkal, 1 db örült neki, ő meg egy 21 éves pályakezdő, neki tökmind1


kikell rúgni a nyomorultakat
ad1 nem kell a pénz? hello
ad2 egy munkaközösségben kéne lennyi összetartás h nyomorult 4 napot 1 hónapban most rapidban szét tudjanak osztani...
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 11 2016 01:47pm
Quote (Vismajor @ Apr 11 2016 08:19pm)
kikell rúgni a nyomorultakat
ad1 nem kell a pénz? hello
ad2 egy munkaközösségben kéne lennyi összetartás h nyomorult 4 napot 1 hónapban most rapidban szét tudjanak osztani...


na te is mehetsz managernek
Go Back To Magyar Topic List
Prev18028038048058061468Next
Add Reply New Topic New Poll