Quote (fahrii @ Nov 30 2015 07:46pm)
ez nem vicces
arra meg egyszerűen nem találok magyarázatot miért kamuzta be ezt neki
ez csak egy kitaált ürügy volt, hogy valamivel odamenjen hozzád
neked is így kéne
odamész mondod szia téged nem barbinak hívnak mondja nem miért hát azért mert nagyon hasonlítasz egy volt iskolatársamra akibe mindig is szerelmes voltam csak mindig félénk voltam és sosem mertem megszólítani etcetc és akkor még cukinak is tart majd és innen meg folyamatosan tágíthatod a témaköröket amikről beszélhetttek majd a végén tágithatod a seggét is :XDGGX:DGHXDG:XD