d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17998008018028034765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 29 2015 03:18pm
Quote (SummertimeClothes @ 29 Nov 2015 23:16)
kibaszott konyhai lefolyo


beleontotted a tojast?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 29 2015 03:29pm
Quote (Senee @ Nov 29 2015 10:09pm)
ezek közt a kurd lanyok közt is vannak cutek :o)

http://www.youtube.com/watch?v=9q-U5whh1sw


Kemeny lehet ha ott tartanak hogy ~16 eves lanyokat kell katonanak kikepezni. Eleterös ferfiak meg gondolom jöttek Europaba allni sorba a segelyert.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2015 03:34pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 29 2015 09:29pm)
Kemeny lehet ha ott tartanak hogy ~16 eves lanyokat kell katonanak kikepezni. Eleterös ferfiak meg gondolom jöttek Europaba allni sorba a segelyert.


sztem a kurdok közül nem sokan menekülnek
meg az isis-esek azt hiszik, hogy ha nő lövi le őket akkor nem jár nekik a mennyország, se 72 szűz
hehe
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 29 2015 04:43pm
Quote (Senee @ Nov 29 2015 10:34pm)
sztem a kurdok közül nem sokan menekülnek
meg az isis-esek azt hiszik, hogy ha nő lövi le őket akkor nem jár nekik a mennyország, se 72 szűz
hehe


Vegigneztem, erdekes volt. Mondjuk az fölbaszott ahogy meselte a csavo hogy elvezte nezni ahogy 3-4 percig szenved akinek elvagja a torkat.

Azon csodalkoztam hogy annyi emberrel vissza tudnak foglalni egy egesz varost.

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 29 2015 05:03pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 29 2015 05:07pm
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 29 2015 11:33pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Nov 2015 18:18)
A 840-es széria érintett csak.




Nem rossz, de én nem vettem volna arctic cooling freezer 13-at, mert 1 évig a legcsendesebb hűtő volt a világon, és 1 év után elkezdett kerepelni és máshoktól is olvastam ezt.
Én hdd helyett SSHD-t raktam volna bele. KNem rossz dolog, ha a ritkábban használt programok, amiket nem az ssd-re teszel is gyorsan indulnak és jobban futnak, mint egy sima HDD-n. Az sshd felára ilyen 3-5k forint. a gép árához képest semmi. (tapasztalatból mondom, hogy érezni a különbséget)

De egyébként fasza gép szerintem.

Mennyi volt, ha illik ilyet kérdezni...?




A grafikában nem fognak együttműködni, de azt hiszem a physix mehet a kisebb kártyára.


hát az ár kicsit bonyolultan jön ki , mert a ház, a vinyó, ssd (25kér vettem egy hónapja) meg a gtx 650 már megvolt egy ideje
a többi meg alaplap 43k ,kártya 106k ,proci 90k, memória 17k ,táp 21k ház venti 3k a proci hűtő 5k vagy 6 nem tudom így 288k ha jól emlékszek
a régi dolgokat meg eladtam 80k ér (asus B85M-G , i5 4570s 2.9Ghz , HDD Thosiba 1T, HyperX 8GB , Cooler master táp és ennyi asszem) + megveszik 20kér a gtx 650et
összességében ~190k amit költök rá

/ igen én is úgy gondolom hogy fasza lesz főleg a gtx970 szerintem egy isten kártya lesz (persze van jobb is kétszer ennyiér) meg a proci i5ben 1511es socketbe a legjobb, egy i7-es van 150kér annyim meg nincs, az alaplap meg olyan amilyen kell...
szerintem nem lesz olyan játék mostanában ami kifogna ezen a gépen, de majd meglátjuk

This post was edited by kusziyoker on Nov 29 2015 11:36pm
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 30 2015 09:04am
Quote (kusziyoker @ 30 Nov 2015 06:33)
hát az ár kicsit bonyolultan jön ki , mert a ház, a vinyó, ssd (25kér vettem egy hónapja) meg a gtx 650 már megvolt egy ideje
a többi meg alaplap 43k ,kártya 106k ,proci 90k, memória 17k ,táp 21k ház venti 3k a proci hűtő 5k vagy 6 nem tudom így 288k ha jól emlékszek
a régi dolgokat meg eladtam 80k ér (asus B85M-G , i5 4570s 2.9Ghz , HDD Thosiba 1T, HyperX 8GB , Cooler master táp és ennyi asszem) + megveszik 20kér a gtx 650et
összességében ~190k amit költök rá

/ igen én is úgy gondolom hogy fasza lesz főleg a gtx970 szerintem egy isten kártya lesz (persze van jobb is kétszer ennyiér) meg a proci i5ben 1511es socketbe a legjobb, egy i7-es van 150kér annyim meg nincs, az alaplap meg olyan amilyen kell...
szerintem nem lesz olyan játék mostanában ami kifogna ezen a gépen, de majd meglátjuk


/btw a hűtő nem arctic cooling lesz, hanem zalman cnps5x performa
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 30 2015 09:51am
Mondanám, hogy fellángolt a régi érzés és rám törtek az emlékek, de aztán mégsem. :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev17998008018028034765Next
Add Reply New Topic New Poll