d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17998008018028031468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 1 2016 09:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 1 2016 02:56pm)
a kozel kelet diohejban

az a muszlim banda all nyeresre akik amerikaval vannak egy csapatban


lol
és tényleg

így elolvasva





na épp ezért nem jó az egész, úgy van elbaszva ahogy van
alapjaiban
senki nem tud semmit

mindenki csak tippelget
hát én tippekre nem vállalok gyereket, hogy majd hátha
aztán vmi ötletem nem jön be mégse amiről azt gondolom ezt vagy azt megoldja de nem számolok vmiért más dolgokkal amik abból következnek azt olyan fogyatékos lesz mint én vgya még rosszabb
inkább jobb annak a gyereknek ha meg sem születik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 5 2016 03:18am
http://hvg.hu/plazs/20160405_szeparalt_noi_vasuti_kocsi_Nemetorszag_nok_elleni_szexualis_zaklatas
????
csupán „biztonságosabb” és „kellemesebb” környezetet szeretnének biztosítani az utazni vágyó hölgyek és gyerekek számára azáltal, hogy férfiak nem léphetnek be a vagonokba.
????
mintha a férfiak valami közveszélyes állatok lennének vagy én nem is tudom :wacko:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 5 2016 03:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 5 2016 09:18am)
http://hvg.hu/plazs/20160405_szeparalt_noi_vasuti_kocsi_Nemetorszag_nok_elleni_szexualis_zaklatas
????
csupán „biztonságosabb” és „kellemesebb” környezetet szeretnének biztosítani az utazni vágyó hölgyek és gyerekek számára azáltal, hogy férfiak nem léphetnek be a vagonokba.
????
mintha a férfiak valami közveszélyes állatok lennének vagy én nem is tudom :wacko:


oh wait a végén azt írja, h a feministák támadják mert h a nők nem választhatnak külön ülőhelyet???
tehát akkor csak azokban a kocsikban utazhatnak onnantól kezdve?! :xd

sztem se, hanem h ők mindenhova felmehetnek
az állat férfiak meg oda nem

be kéne öltözni öregasszonynak és mikor elindul a vonat igy ledobni a ruhát, felüvölteni h HÁHÁÁÁÁÁÁÁÁ
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2016 03:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 5 2016 10:18am)
http://hvg.hu/plazs/20160405_szeparalt_noi_vasuti_kocsi_Nemetorszag_nok_elleni_szexualis_zaklatas
????
csupán „biztonságosabb” és „kellemesebb” környezetet szeretnének biztosítani az utazni vágyó hölgyek és gyerekek számára azáltal, hogy férfiak nem léphetnek be a vagonokba.
????
mintha a férfiak valami közveszélyes állatok lennének vagy én nem is tudom :wacko:


Japanban azert van külön nöi vagon (az is csak reggel) mert annyi ember van összezsufolva hogy elkerülhetetlen hogy hozzaerj a masikhoz. Itt mondjuk a faszom se akar nökkel együtt utazni, mindig telefonalnak valakivel, es olyan hülyesegeket mondanak hogy agyrakot kapok töle.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 5 2016 03:57am
Ma bementem az OTPbe utanajarni befektetesi lehetosegeknek es azt kell mondjam hogy siralmas allapotban van az orszag bankrendszere...

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 5 2016 04:02am
Quote (josheide @ Apr 5 2016 09:57am)
Ma bementem az OTPbe utanajarni befektetesi lehetosegeknek es azt kell mondjam hogy siralmas allapotban van az orszag bankrendszere...


miért
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2016 04:02am
Quote (Senee @ Apr 5 2016 11:02am)
miért


Mondtak neki vegyen belöle bitcoint
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 5 2016 04:09am
Quote (Senee @ 5 Apr 2016 11:02)
miért


Leultem egy banki ugyintezovel, elmagyaraztam neki, hogy mit szeretnek roviden, erre elkezdett a magyar allampapirrol magyarazni.

Mondom nem, nem, befektetesi portfoliok hogy mukodnek errefele?

Hat arrol neki fogalma nincs, felkuldott a privat bankar szekcioba.

Ott beszelgettem egy befektetesi tanacsadoval, es ami lejott a beszelgetesunkbol:

- egyreszt ahhoz, hogy komplexebb penzugyi termekeket vasarolj nem lehetsz siman lakossagi ugyfel, neked egy sajat szamlacsomagot kell osszerakjon az otp privat bank
- ennek a szamlacsomagnak eleg komoly feltetelei vannak (havi 1.3millio netto kereset / 5 millio minimum kezdotoke - de akkor kurvasokba kerul, vagy inkabb 30 millio forint)
- meg ha teljesited is ezeket a felteteleket, akkor is eleg magas szamlavezetesi dijad lesz (Havi 15k ha keves penzzel indulsz, de ezt lejjebb lehet faragni idovel)
- az adozast egesz ugyesen tud segiteni a bank optimalizalni / minimalizalni, de nagyon keves az a penz amit megsporolhatsz kedvezmenyes adofeltetelekkel.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 5 2016 04:28am
Quote (josheide @ Apr 5 2016 11:09am)
Leultem egy banki ugyintezovel, elmagyaraztam neki, hogy mit szeretnek roviden, erre elkezdett a magyar allampapirrol magyarazni.

Mondom nem, nem, befektetesi portfoliok hogy mukodnek errefele?

Hat arrol neki fogalma nincs, felkuldott a privat bankar szekcioba.

Ott beszelgettem egy befektetesi tanacsadoval, es ami lejott a beszelgetesunkbol:

- egyreszt ahhoz, hogy komplexebb penzugyi termekeket vasarolj nem lehetsz siman lakossagi ugyfel, neked egy sajat szamlacsomagot kell osszerakjon az otp privat bank
- ennek a szamlacsomagnak eleg komoly feltetelei vannak (havi 1.3millio netto kereset / 5 millio minimum kezdotoke - de akkor kurvasokba kerul, vagy inkabb 30 millio forint)
- meg ha teljesited is ezeket a felteteleket, akkor is eleg magas szamlavezetesi dijad lesz (Havi 15k ha keves penzzel indulsz, de ezt lejjebb lehet faragni idovel)
- az adozast egesz ugyesen tud segiteni a bank optimalizalni / minimalizalni, de nagyon keves az a penz amit megsporolhatsz kedvezmenyes adofeltetelekkel.


ez mashol miben mas?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17998008018028031468Next
Add Reply New Topic New Poll