d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev17980818283172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 19 2016 01:51pm
Megdícsért Putin emailben, oroszul másoljam be vagy angolul? Soon Moszkvai utam és történések post.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2016 01:51pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2016 21:49)
nem Amerikaban probal szerencset?


kem akkor tuti talakozott vele amikor obamaval pialtak

Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Sep 2016 21:51)
Megdícsért Putin emailben, oroszul másoljam be vagy angolul? Soon Moszkvai utam és történések post.


cyka blyat?

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Sep 19 2016 01:51pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 20 2016 01:10am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 19 2016 08:51pm)
kem akkor tuti talakozott vele amikor obamaval pialtak



cyka blyat?


obama volt akinai kollegaja aki nem brija a piat?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2016 07:48am
Ma voltam kávézni Stumpf alkotmánybíró úrral, soon kovássy 25%-os gdp emelkedés levike miniszeter elnök úr B)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 20 2016 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2016 02:48pm)
Ma voltam kávézni Stumpf alkotmánybíró úrral, soon kovássy 25%-os gdp emelkedés levike miniszeter elnök úr B)


tole mit kellett behajtani?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2016 08:35am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 Sep 2016 16:29)
tole mit kellett behajtani?


Csak a tdk konzulensem es konzultaltunk)
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 20 2016 09:09am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2016 02:48pm)
Ma voltam kávézni Stumpf alkotmánybíró úrral, soon kovássy 25%-os gdp emelkedés levike miniszeter elnök úr B)


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2016 10:41am
Quote (Nerz8_Returned @ 20 Sep 2016 17:09)


Rehegek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2016 10:41am
Kit leptettek ma elo?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 20 2016 10:51am
Quote (llllllllllll @ 20 Sep 2016 18:41)
Kit leptettek ma elo?


kit nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283172Next
Add Reply New Topic New Poll