d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1798081828398Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 26 2015 03:06pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 26 2015 10:02pm)
????????
te elolvastad egyáltalán amit leirtam?
RÉGEN TÖK HHASZNOS VOLT
MÁR NEM KELL
fú geci, de imádom amikor valaki ennyire gecire nem fogja fel amit leirok
de ahogy látom beninek se megy


jah, azt a postot el sem olvastam
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 26 2015 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Sep 2015 23:02)
????????
te elolvastad egyáltalán amit leirtam?
RÉGEN TÖK HHASZNOS VOLT
MÁR NEM KELL
fú geci, de imádom amikor valaki ennyire gecire nem fogja fel amit leirok
de ahogy látom beninek se megy

értem én, hogy az első postomból kimaradt, hogy a már, a nincs funckiójuk elől


de azért ebből nem gecire egyértelmű, hogy nem azt mondom, hogy fuj vallás miért találták ki, csak már inkább lekéne vetkőzni, mert kimaxoltuk a jótékony részét?
vagy tényleg ennyire nem lehet érteni amit leirok? már komolyan nem értem néha

akkor bumpolom inkább az editet, ne vesszen el, tényleg érdekel, mert ez már a sokadik alkalom, amikor ugyan ez történik és csak felkúrja az agyamat, max másik témával kapcsolatban
de igy meg nem latszik a sajat quoteom es megint nem fogjak erteni az emberek :(
megyek alszom inkabb
Quote (beni @ 26 Sep 2015 23:06)
jah, azt a postot el sem olvastam


pedig az nem ártana

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 26 2015 03:08pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 26 2015 03:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 26 2015 11:02pm)
????????
te elolvastad egyáltalán amit leirtam?
RÉGEN TÖK HHASZNOS VOLT
MÁR NEM KELL
fú geci, de imádom amikor valaki ennyire gecire nem fogja fel amit leirok
de ahogy látom beninek se megy


sorry, nem tehetek róla, hogy értelmi fogyatékos vagyok, anyám sokat vert kiskoromban :s
akkor értsd úgy, hogy vallás nélkül visszafejlődnénk észak koreává, ami persze szintén faszság
az én életem is boldogabb lenne az iszlam isis kecskebaszo torokok, scientology etc nelkul, de hogy kereszténységnek pl mi hátránya van, azt még mindig nem értem
Member
Posts: 31,243
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 26 2015 03:11pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 26 2015 10:09pm)
sorry, nem tehetek róla, hogy értelmi fogyatékos vagyok, anyám sokat vert kiskoromban :s
akkor értsd úgy, hogy vallás nélkül visszafejlődnénk észak koreává, ami persze szintén faszság
az én életem is boldogabb lenne az iszlam isis kecskebaszo torokok, scientology etc nelkul, de hogy kereszténységnek pl mi hátránya van, azt még mindig nem értem


Mondjuk az egyház elég nagy cancur, olyan dolgokba akar beleszólni ami nem a hatásköre pl.
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 26 2015 03:12pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 26 Sep 2015 23:09)
sorry, nem tehetek róla, hogy értelmi fogyatékos vagyok, anyám sokat vert kiskoromban :s
akkor értsd úgy, hogy vallás nélkül visszafejlődnénk észak koreává, ami persze szintén faszság
az én életem is boldogabb lenne az iszlam isis kecskebaszo torokok, scientology etc nelkul, de hogy kereszténységnek pl mi hátránya van, azt még mindig nem értem

jo, nevettem, mar nincs ezren a vernyomasom, nyugodtan tudok aludni, kosz rici
nem sok, mert már nem nagyon veszik komolyan az emberek a tanitasait es kevesbe agresszivak a szelsosegesei mint mondjuk az iszlam counterpart
arra gondolok amikor murrikában az evolucio helyett kreacionizmust akarnak a gyerekeknek tanitani, meg dinoszauruszok nem leteztek etc
nyilvan nem ez az altalanos, de ha ketszaz gyerekrol van szo az se jo, nem kell direktbe termelni az ertelmi fogyatekosokat
legyen mindenki agnosztikus teista ( o/ ) vagy ateista es boldogabb vilagban fogunk elni

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 26 2015 03:14pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 26 2015 03:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 26 2015 11:12pm)
jo, nevettem, mar nincs ezren a vernyomasom, nyugodtan tudok aludni, kosz rici
nem sok, mert már nem nagyon veszik komolyan az emberek a tanitasait es kevesbe agresszivak a szelsosegesei mint mondjuk az iszlam counterpart
arra gondolok amikor murrikában az evolucio helyett kreacionizmust akarnak a gyerekeknek tanitani, meg dinoszauruszok nem leteztek etc
nyilvan nem ez az altalanos, de ha ketszaz gyerekrol van szo az se jo, nem kell direktbe termelni az ertelmi fogyatekosokat
legyen mindenki agnosztikus teista ( o/ ) vagy ateista es boldogabb vilagban fogunk elni


elég gyorsan felmegy a vérnyomásod testvérem, pedig sc2 még szóba se került
amerika amúgy már rég beyond help kategória: https://www.youtube.com/user/LastWeekTonight szerintem minden videója arany :D de én amúgyis szeretem az ilyen csatornákat
btw, én szívesebben élnék olyan világban ahol inkább mindenki keresztény lenne/aszerint élne, mint vallás nélkül, de ez persze megint csak az én véleményem
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 26 2015 03:24pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 26 Sep 2015 23:18)
elég gyorsan felmegy a vérnyomásod testvérem, pedig sc2 még szóba se került
amerika amúgy már rég beyond help kategória: https://www.youtube.com/user/LastWeekTonight szerintem minden videója arany :D de én amúgyis szeretem az ilyen csatornákat
btw, én szívesebben élnék olyan világban ahol inkább mindenki keresztény lenne/aszerint élne, mint vallás nélkül, de ez persze megint csak az én véleményem


en igazabol mar annak is orulnek ha arra a szintre eljutnank, hogy ne kelljen az embereknek felnie (mert teljesen jogos a felelem, meg akkor is ha eleg valoszinutlen, eleg tizezerbol egy is, termeszetes tulelesi oszton) ha elmegy mellette egy iszlam vallasu ember, hogy majd jol felrobbanikol mindenkit, de sajnos meg mindig tul sok mindenre ralehet venni embereket a vallás nevében
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 26 2015 03:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 26 2015 11:24pm)
en igazabol mar annak is orulnek ha arra a szintre eljutnank, hogy ne kelljen az embereknek felnie (mert teljesen jogos a felelem, meg akkor is ha eleg valoszinutlen, eleg tizezerbol egy is, termeszetes tulelesi oszton) ha elmegy mellette egy iszlam vallasu ember, hogy majd jol felrobbanikol mindenkit, de sajnos meg mindig tul sok mindenre ralehet venni embereket a vallás nevében


szerintem nagyobb esély van rá, hogy meshmáté megkésel, minthogy NEMES kovássy levyt felrobbantsák
amúgy ennek megint ott van a másik oldala is; nem találtam meg azt a cikket, amit kerestem, de itt egy másik, úgy néz ki nem olyan ritka ez se :D http://articles.latimes.com/2009/jan/03/nation/na-muslim-passengers3
meglátnak az emberek valakit turbánban és már potenciális terrorista, ettől függetlenűl a bolded rész nagyon true sajnos
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2015 02:18am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 26 Sep 2015 23:31)
szerintem nagyobb esély van rá, hogy meshmáté megkésel, minthogy NEMES kovássy levyt felrobbantsák
amúgy ennek megint ott van a másik oldala is; nem találtam meg azt a cikket, amit kerestem, de itt egy másik, úgy néz ki nem olyan ritka ez se :D http://articles.latimes.com/2009/jan/03/nation/na-muslim-passengers3
meglátnak az emberek valakit turbánban és már potenciális terrorista, ettől függetlenűl a bolded rész nagyon true sajnos


en is ezt mondom, de attol fuggetlenul az atlag ember jogosan tart tole, mert tenyleg eleg, ha tizezerbol akivel talalkozol, csak egy kezd el uvoltozni a repulon hogy allahu akbar
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2015 04:00am
Minden topic cringe topic
Go Back To Magyar Topic List
Prev1798081828398Next
Add Reply New Topic New Poll