d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17980818283105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 02:16pm
Quote (Psyclon @ Jul 28 2014 04:45pm)
Inkább vagyok "nyomorék" uszomester mint egy ilyen elégedetlen fasz mint te aki akkor érzi jól magát mást lejarathat, megalazhat vagy csak simán beszolhat neki.

rád mindkettő igaz

rá meg csak az egyik mert nem úszómester
:XD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 28 2014 02:24pm
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 05:20pm)
amúgy vanek a régi rici
pont ugyan úgy vergődik, mint rici régen
rici már sajnos kiöregedett :( néha még próbálja odatenni magát, de már nem az igazi

ja és btw tegnap láttam megint azt a sp részt, ahol sok ember ideges folyamatosan és a végén kiderül, hogy azért mert kicsi a farkuk
vanek related probléma


bazdmeg akkor én ezért vagyok mindig ilyen nyugodt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 02:29pm
Quote (anyd @ Jul 28 2014 08:24pm)
bazdmeg akkor én ezért vagyok mindig ilyen nyugodt


unokatesómnak is hatalmas és ő is teljesen egy ilyen jámbor ember

én mindig frusztrált vagyok és mit ad isten; kicsi a kukeszom



nem hülye elmélet és azért nem mert az állatvilágban is minél nagyobb a sörényed minél nagyobb a pirossegged annál dominansabb vagy és akkor itt nekünk meg a fasz jo kicsi és emiatt mással kell kompenzálni és ezért támadunk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2014 02:31pm
Kajak csinálok egy külön topicot a progressemnek látván, hogy szétbasztátok a topicot.

Amúgy mikortájt kellene kimenni a városba nézelődni? 5-6 fele?

This post was edited by fahrii on Jul 28 2014 02:31pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 02:31pm
Quote (fahrii @ Jul 28 2014 08:31pm)
Kajak csinálok egy külön topicot a progressemnek látván, hogy szétbasztátok a topicot.


nem offenzíva, de miből gondolod, hogy az más sorsra jutna
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 28 2014 03:44pm
Quote (fahrii @ 28 Jul 2014 22:31)
Kajak csinálok egy külön topicot a progressemnek látván, hogy szétbasztátok a topicot.

Amúgy mikortájt kellene kimenni a városba nézelődni? 5-6 fele?


szerintem tokmindegy, ilyen reggel 7-9 kozottet leszamitva amikor leginkabb munkaba fognak menni az enberek es nem fognak raerni :s
de ja talan akkortajt lehet a csucsido
talan meg kicsit kesobb es akkor meg a meleg miatt se fogod akarni megolni magad annyira
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 03:48pm
Quote (fahrii @ Jul 28 2014 10:31pm)
Kajak csinálok egy külön topicot a progressemnek látván, hogy szétbasztátok a topicot.

Amúgy mikortájt kellene kimenni a városba nézelődni? 5-6 fele?


4 ora 57 perc 3 masodperckor
Maskulonben fail lesz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2014 03:51pm
Quote (SummertimeClothes @ 28 Jul 2014 22:44)
szerintem tokmindegy, ilyen reggel 7-9 kozottet leszamitva amikor leginkabb munkaba fognak menni az enberek es nem fognak raerni :s
de ja talan akkortajt lehet a csucsido
talan meg kicsit kesobb es akkor meg a meleg miatt se fogod akarni megolni magad annyira


Pont erre gondoltam én is! Melegben képtelen lennek, egyebkent is tuti megizzadok az elejen.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 04:21pm









amugy milyen vicces h mesh is irja h mennyi ilyen ember van aki ezt csinalja es itt latszik h egyre több
shiiiet hogy igy forced kajtatni kell őket
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 28 2014 10:26pm
Quote (anyd @ 28 Jul 2014 21:24)
bazdmeg akkor én ezért vagyok mindig ilyen nyugodt


nalam is sok mindent megmagyaráz :blush:
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283105Next
Add Reply New Topic New Poll