Quote (fahrii @ 28 Jul 2014 22:31)
Kajak csinálok egy külön topicot a progressemnek látván, hogy szétbasztátok a topicot.
Amúgy mikortájt kellene kimenni a városba nézelődni? 5-6 fele?
szerintem tokmindegy, ilyen reggel 7-9 kozottet leszamitva amikor leginkabb munkaba fognak menni az enberek es nem fognak raerni :s
de ja talan akkortajt lehet a csucsido
talan meg kicsit kesobb es akkor meg a meleg miatt se fogod akarni megolni magad annyira