d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1798081828392Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 23 2014 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 13:33)
hát előtte nemvolt még soha

de lehet csak 1 sima vízhólyag mert nem a szám szélén van hanem a közepén (de akkor fogalmam sincs mitől), mondjuk már 2 napja fáj pedig első dolgom volt hogy kilyukasszam. és akárhányszor rákerestem hogy vízhólyag száj/ajak etc, a herpeszt adta ki


Hat Mesh az herpesz, vizholyag nem no a szajon vagy kornyeken. A herpesz simpex pedig nem csak a szadon lehet hanem az ahhoz tartozo egesz borfeluleten.
Irany a patika, keresd a Zovirax nevu kis kenocsot, kb 1000forintba kerul.
Egy het lesz minimum a gyogyulasi ido attol fuggoen hogy mekkora az erintett terulet. Viz vagy barmilyen fojadek ne erje ez ido alatt. Ha nem akarsz gyogyszertarba menni akkor atmenetileg barmilyen fogkrem is meg teszi de az nagyon kiszaritja es fajni fog.
Nekem kisebb koromban par havonta volt herpeszem, elofordult hogy egyszerre ketto is es meg emberek koze sem akartam menni.
Mostmar talan ha egy felevben egyszer van de en mar napokkal elore erzem a jeleit es egybol kezelem hogy ne fejlodjon ki.
Ja es evek ota nem iszom senki mas utan. A dobozos uditok tetejet is keruld el mert rengeteg.fertozest hordoznak magukon.
Remelem segitettem.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 07:25am
Quote (Namechange @ Jul 23 2014 02:18pm)
Hat Mesh az herpesz, vizholyag nem no a szajon vagy kornyeken. A herpesz simpex pedig nem csak a szadon lehet hanem az ahhoz tartozo egesz borfeluleten.
Irany a patika, keresd a Zovirax nevu kis kenocsot, kb 1000forintba kerul.
Egy het lesz minimum a gyogyulasi ido attol fuggoen hogy mekkora az erintett terulet. Viz vagy barmilyen fojadek ne erje ez ido alatt. Ha nem akarsz gyogyszertarba menni akkor atmenetileg barmilyen fogkrem is meg teszi de az nagyon kiszaritja es fajni fog.
Nekem kisebb koromban par havonta volt herpeszem, elofordult hogy egyszerre ketto is es meg emberek koze sem akartam menni.
Mostmar talan ha egy felevben egyszer van de en mar napokkal elore erzem a jeleit es egybol kezelem hogy ne fejlodjon ki.
Ja es evek ota nem iszom senki mas utan. A dobozos uditok tetejet is keruld el mert rengeteg.fertozest hordoznak magukon.
Remelem segitettem.


kösz a helpet

azt olvastam hogy nagyon fájdalmas de nekem csak minimálisan fáj, szinte nem is. meg hogy ha kinyomod akkor sokkal trébb lesz mert szétterjed, de nekem másfél napja nem terjed semerre igazából. van rá esély hogy ez valami más és meggyógyul magától és várjak még 1-2 napot vagy inkább menjek a patikába egyből?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 23 2014 07:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jul 2014 15:25)
kösz a helpet

azt olvastam hogy nagyon fájdalmas de nekem csak minimálisan fáj, szinte nem is. meg hogy ha kinyomod akkor sokkal trébb lesz mert szétterjed, de nekem másfél napja nem terjed semerre igazából. van rá esély hogy ez valami más és meggyógyul magától és várjak még 1-2 napot vagy inkább menjek a patikába egyből?


Ha nem basztatod nem fog fajni, csak ne szurkald tapogasd nyalogas es ne erje viz. Esely van ra hogy valami mas legyen de eleg keves, talan ec vagy rak. A kenocs mindenkeppen segiteni fog.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 08:09am
Quote (Namechange @ Jul 23 2014 02:53pm)
Ha nem basztatod nem fog fajni, csak ne szurkald tapogasd nyalogas es ne erje viz. Esely van ra hogy valami mas legyen de eleg keves, talan ec vagy rak. A kenocs mindenkeppen segiteni fog.


asdfgqwg




lőttem egy ilyen egész gusztustalan képet, ez herpesz? ha nyalogatom az íze eléggé ilyen friss seb fos íz pedig már másfél napos. tuti éc lesz ez sztem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 23 2014 08:27am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 23 2014 08:13am
Elég lq a pic, igy nem tudom megmondani
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 23 2014 08:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 23 2014 04:09pm)
http://1.ii.gl/86sLHRdw.png





lőttem egy ilyen egész gusztustalan képet, ez herpesz? ha nyalogatom az íze eléggé ilyen friss seb fos íz pedig már másfél napos. tuti éc lesz ez sztem


ez bizony éc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 08:19am
Quote (Namechange @ Jul 23 2014 03:13pm)
Elég lq a pic, igy nem tudom megmondani


megpróbálok mindjárt 1 jobbat de telóról nehéz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 08:21am
asfgwas

ja amúgy nem alapból ilyen a szám csak csücsörítek hogy látszódjon :XD:XD:XD


ennél jobb képet nemtudok viszont

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 23 2014 08:27am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 23 2014 08:25am
Valoszinuleg az, de nem tudom biztosra mondani. hagyd amig elmulik es ne basztasd.

Ha meg az akkor valami nagyon enyhe fajta

This post was edited by Namechange on Jul 23 2014 08:25am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 08:26am
Quote (Namechange @ Jul 23 2014 03:25pm)
Valoszinuleg az, de nem tudom biztosra mondani. hagyd amig elmulik es ne basztasd.

Ha meg az akkor valami nagyon enyhe fajta


köszi balu :~)




ja azér szedtem ki a képeket amugy mer gusztustalan sztem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 23 2014 08:27am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1798081828392Next
Add Reply New Topic New Poll