☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Counter Strike Topic
Prev
1
79
80
81
82
83
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 126060
Replies: 6136
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#801
Dec 23 2013 10:19am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:18pm)
jo bicnic
fuxy is jön mostmár lőni a rendőröket és az ellenállókat
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#802
Dec 23 2013 10:22am
Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:19)
fuxy is jön mostmár lőni a rendőröket és az ellenállókat
lassan lehet tolni egy sub 5vs5öt
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#803
Dec 23 2013 10:24am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:22pm)
lassan lehet tolni egy sub 5vs5öt
ani és te külön csapatba és akkor az erő és egyenlően oszlik el
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#804
Dec 23 2013 10:25am
lehetne csapatni v mikor amugy
kell 2 win és global elite inc
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#805
Dec 23 2013 10:27am
egyelore legalabb egy noob szinte kell hoznom magam mert azt sem tudom jelenleg mit nezzek
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#806
Dec 23 2013 10:27am
Quote (cowding @ Dec 23 2013 05:25pm)
lehetne csapatni v mikor amugy
kell 2 win és global elite inc
én most ráérek
fahri?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#807
Dec 23 2013 10:29am
Quote (Vismajor @ Dec 23 2013 06:27pm)
én most ráérek
fahri?
5 perc és én is
fári anarkin? (csak h olyanok ellen rakjon aki még spawn elött fejbelő decoy gránáttal)
This post was edited by cowding on Dec 23 2013 10:29am
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#808
Dec 23 2013 10:30am
Quote (cowding @ Dec 23 2013 05:29pm)
5 perc és én is
fári anarkin? (csak h olyanok ellen rakjon aki még spawn elött fejbelő decoy gránáttal)
nem
ezek olyanok, hogy a decoy gránátjuk lő le téged
:DDD
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#809
Dec 23 2013 10:41am
Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:27)
én most ráérek
fahri?
nekem januárig nyista játék
tanulgatok, meg vita, napi 1-2 heartstone és ennyi
This post was edited by fahrii on Dec 23 2013 10:41am
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#810
Dec 23 2013 10:43am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:41pm)
nekem januárig nyista játék
tanulgatok, meg vita, napi 1-2 heartstone és ennyi
napi 1-2 heartstone, persze
minden 2. hsz a tied hs topikban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
79
80
81
82
83
614
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact