d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev17980818283614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 10:19am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:18pm)
jo bicnic


fuxy is jön mostmár lőni a rendőröket és az ellenállókat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2013 10:22am
Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:19)
fuxy is jön mostmár lőni a rendőröket és az ellenállókat


lassan lehet tolni egy sub 5vs5öt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 10:24am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:22pm)
lassan lehet tolni egy sub 5vs5öt


ani és te külön csapatba és akkor az erő és egyenlően oszlik el
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 23 2013 10:25am
lehetne csapatni v mikor amugy
kell 2 win és global elite inc
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 23 2013 10:27am
egyelore legalabb egy noob szinte kell hoznom magam mert azt sem tudom jelenleg mit nezzek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 10:27am
Quote (cowding @ Dec 23 2013 05:25pm)
lehetne csapatni v mikor amugy
kell 2 win és global elite inc


én most ráérek
fahri? :evil:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 23 2013 10:29am
Quote (Vismajor @ Dec 23 2013 06:27pm)
én most ráérek
fahri?  :evil:


5 perc és én is
fári anarkin? (csak h olyanok ellen rakjon aki még spawn elött fejbelő decoy gránáttal)

This post was edited by cowding on Dec 23 2013 10:29am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 10:30am
Quote (cowding @ Dec 23 2013 05:29pm)
5 perc és én is
fári anarkin? (csak h olyanok ellen rakjon aki még spawn elött fejbelő decoy gránáttal)


nem
ezek olyanok, hogy a decoy gránátjuk lő le téged
:DDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2013 10:41am
Quote (Vismajor @ 23 Dec 2013 18:27)
én most ráérek
fahri?  :evil:


nekem januárig nyista játék
:(
tanulgatok, meg vita, napi 1-2 heartstone és ennyi

This post was edited by fahrii on Dec 23 2013 10:41am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 10:43am
Quote (fahrii @ Dec 23 2013 05:41pm)
nekem januárig nyista játék
:(
tanulgatok, meg vita, napi 1-2 heartstone és ennyi


napi 1-2 heartstone, persze
minden 2. hsz a tied hs topikban
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283614Next
Add Reply New Topic New Poll