d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev179808182832299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 08:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 15:21)
ja, énis ezt csináltam, de én legalább csak 1-2x, nem hónapokon keresztül, és valami érdemem még volt is benne. inb4 start gomb, okj


egyedül ma írtam és ma is csak azért mert nemcsoda hogy nemviszik az emberek cuccait ha ilyen elmebeteg áron rakják be, és az se igaz hogy nemviszik a drága cuccokat
egyszerű ellenpéldát hoztam, de ha ezt vagánykodásnak gondolod sajnálom
ígyis még harmadát se kerestem meg a te 3000ednek haverokkal szal gtfo

Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 15:24)
esett egy manci!

1 sox 170 int 1120 dps

kkthxbai


nekem is
980 dps 250 int 1 sox
!!!

This post was edited by fahrii on Nov 22 2012 08:26am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 22 2012 08:27am
Quote (Flutter @ 22 Nov 2012 16:24)
esett egy manci!

1 sox 170 int 1120 dps

kkthxbai


<lestatöccse mindjárt előveszi a jetpacket>
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 08:29am
Quote (fahrii @ Nov 22 2012 03:25pm)
egyedül ma írtam és ma is csak azért mert nemcsoda hogy nemviszik az emberek cuccait ha ilyen elmebeteg áron rakják be, és az se igaz hogy nemviszik a drága cuccokat
egyszerű ellenpéldát hoztam, de ha ezt vagánykodásnak gondolod sajnálom
ígyis még harmadát se kerestem meg a te 3000ednek haverokkal szal gtfo



nekem is
980 dps 250 int 1 sox
!!!


hát azt nemtom hogy csináltad, hogy 300ezer forintot még ezzel nem szedtél össze, amikor azt mondtad hogy 1 héten 100 meg 50k-kat keresel.

amúgymeg nem csoda hogy nem kerested meg, mivel ez a mostani botozás sokkal lófaszabb mint anno. ahhoz kellett eredeti ötlet, kézzel írt bot, és sokkal többet kellett vele foglalkozni. itt meg csak letöltöd ugyanazt a fost mint 50ezer másik ember, és rányomsz a startra.


inb4 close
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 08:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 15:29)
hát azt nemtom hogy csináltad, hogy 300ezer forintot még ezzel nem szedtél össze, amikor azt mondtad hogy 1 héten 100 meg 50k-kat keresel.

amúgymeg nem csoda hogy nem kerested meg, mivel ez a mostani botozás sokkal lófaszabb mint anno. ahhoz kellett eredeti ötlet, kézzel írt bot, és sokkal többet kellett vele foglalkozni. itt meg csak letöltöd ugyanazt a fost mint 50ezer másik ember, és rányomsz a startra.


inb4 close


mind1 zárjuk is le nem akarom szemetelni a topicot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 08:34am
Quote (fahrii @ Nov 22 2012 03:33pm)
mind1 zárjuk is le nem akarom szemetelni a topicot


AZ A LÉNYEG HOGY ÉN JOGGAL VERTEM A FASZT TE MEG NEM ÉS ÉN JBOB VAGYOK NÁLAD!!!!!!!!!XDDDDDDDDD OWNED FÖLDRE BŐGSZ BÖMBÖLSZ


mondjuk részben örülök neki hogy itt menőztél folyton, mert ha nem tetted volna akkor nem kezdtem volna el újra botolni, és nem kerestem volna 2 hét alatt komoly 20k forintot

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 22 2012 08:35am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 08:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:29)
hát azt nemtom hogy csináltad, hogy 300ezer forintot még ezzel nem szedtél össze, amikor azt mondtad hogy 1 héten 100 meg 50k-kat keresel.

amúgymeg nem csoda hogy nem kerested meg, mivel ez a mostani botozás sokkal lófaszabb mint anno. ahhoz kellett eredeti ötlet, kézzel írt bot, és sokkal többet kellett vele foglalkozni. itt meg csak letöltöd ugyanazt a fost mint 50ezer másik ember, és rányomsz a startra.


inb4 close


Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:21)
ja, énis ezt csináltam, de én legalább csak 1-2x, nem hónapokon keresztül, és valami érdemem még volt is benne. inb4 start gomb, okj


:DDDDDD mert te nem ugyanezt csinalod? most is irhatnal gondolom sajatot.. mindegy, vicces, hogy mostmar nem a legit es a haverosok, hanem a haverosok szidjak egymast..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 08:58am
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 03:37pm)
:DDDDDD mert te nem ugyanezt csinalod? most is irhatnal gondolom sajatot.. mindegy, vicces, hogy mostmar nem a legit es a haverosok, hanem a haverosok szidjak egymast..


de, most ugyanezt csinalom, és? nem írkálom be a dropjaim és az eladásaim. nemérted a lényeget son. régebben pedig nem ugyanezt csináltam, hanem sokkal komplikáltabb dolgot amihez ész is kellett, és azzal kerestem sokat


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 22 2012 08:58am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 22 2012 08:59am
meshráckid megint elemében van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 09:00am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 22 2012 02:34pm)
AZ A LÉNYEG HOGY ÉN JOGGAL VERTEM A FASZT TE MEG NEM ÉS ÉN JBOB VAGYOK NÁLAD!!!!!!!!!XDDDDDDDDD OWNED FÖLDRE BŐGSZ BÖMBÖLSZ


mondjuk részben örülök neki hogy itt menőztél folyton, mert ha nem tetted volna akkor nem kezdtem volna el újra botolni, és nem kerestem volna 2 hét alatt komoly 20k forintot


jobb volt amikor még suspizva voltál
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 22 2012 09:02am
Quote (sylke @ Nov 22 2012 04:00pm)
jobb volt amikor még suspizva voltál


jellymad
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182832299Next
Add Reply New Topic New Poll