Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:29)
hát azt nemtom hogy csináltad, hogy 300ezer forintot még ezzel nem szedtél össze, amikor azt mondtad hogy 1 héten 100 meg 50k-kat keresel.
amúgymeg nem csoda hogy nem kerested meg, mivel ez a mostani botozás sokkal lófaszabb mint anno. ahhoz kellett eredeti ötlet, kézzel írt bot, és sokkal többet kellett vele foglalkozni. itt meg csak letöltöd ugyanazt a fost mint 50ezer másik ember, és rányomsz a startra.
inb4 close
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Nov 2012 16:21)
ja, énis ezt csináltam, de én legalább csak 1-2x, nem hónapokon keresztül, és valami érdemem még volt is benne. inb4 start gomb, okj
:DDDDDD mert te nem ugyanezt csinalod? most is irhatnal gondolom sajatot.. mindegy, vicces, hogy mostmar nem a legit es a haverosok, hanem a haverosok szidjak egymast..