Quote (beni @ 23 Jul 2012 22:28)
közel 1 hónap kihagyás valamint "évek óta nem vádliztam" dolog után, nyomtam három kört az egyik vádligépem, azóta be van állva kurvára
súlyokkal kb. soha nem vádliztam, mondjuk a futás / kocogás is elég jó vádlira imo, meg vagyok elégedve a vádlimmal. amúgy egész tűrhető az izomlázam, everything went better than expected : )
már csak futásra kéne rávennem magam, de max biciklizés lesz (ami eléggé laza szokott lenni tesómmal, de jobb mint a semmi remélem).