d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev179808182831257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 24 2012 12:36am
Quote (beni @ 23 Jul 2012 22:28)
közel 1 hónap kihagyás valamint "évek óta nem vádliztam" dolog után, nyomtam három kört az egyik vádligépem, azóta be van állva kurvára


súlyokkal kb. soha nem vádliztam, mondjuk a futás / kocogás is elég jó vádlira imo, meg vagyok elégedve a vádlimmal. amúgy egész tűrhető az izomlázam, everything went better than expected : )

már csak futásra kéne rávennem magam, de max biciklizés lesz (ami eléggé laza szokott lenni tesómmal, de jobb mint a semmi remélem).
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 24 2012 02:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 24 2012 07:36am)
súlyokkal kb. soha nem vádliztam, mondjuk a futás / kocogás is elég jó vádlira imo, meg vagyok elégedve a vádlimmal. amúgy egész tűrhető az izomlázam, everything went better than expected : )

már csak futásra kéne rávennem magam, de max biciklizés lesz (ami eléggé laza szokott lenni tesómmal, de jobb mint a semmi remélem).


Én is úgy voltam vele, hogy inkább futok (persze régen imádtam guggolni) de most otthon hagytam a futócipőmet, így nyugodt szívvel edzhettem lábra egy kicsit.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 24 2012 10:24am
Na megjöttek a cuccaim, egy darabig nem kell vitamint vennem, se fehérjét.
És kezdhetem a diétát.

This post was edited by Tommy_hun on Jul 24 2012 10:25am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 24 2012 10:26am
esik az eső.
skippelem az edzést.
na ez homo.

:/
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 24 2012 10:26am
Quote (TassassinHc @ Jul 24 2012 05:26pm)
esik az eső.
skippelem az edzést.
na ez homo.

:/


te nem otthon fekvőzől amúgy is?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 24 2012 10:27am
Quote (TassassinHc @ Jul 24 2012 05:26pm)
esik az eső.
skippelem az edzést.
na ez homo.

:/


nyaron esöben edzeni az egyik legjobb erzes
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 24 2012 10:30am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jul 2012 17:27)
nyaron esöben edzeni az egyik legjobb erzes


én úszásról hittem ezt. Aztán kipróbáltam a szakadó esőben úszást és azóta már más a véleményem :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 24 2012 10:33am
Quote (ace07 @ Jul 24 2012 05:30pm)
én úszásról hittem ezt. Aztán kipróbáltam a szakadó esőben úszást és azóta már más a véleményem :D


én búvárkodtam esőben és fasza feeling volt : D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 24 2012 10:35am
Quote (beni @ 24 Jul 2012 17:33)
én búvárkodtam esőben és fasza feeling volt : D


ja mert palackból veszed a levegőt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 24 2012 10:36am
Quote (ace07 @ Jul 24 2012 05:30pm)
én úszásról hittem ezt. Aztán kipróbáltam a szakadó esőben úszást és azóta már más a véleményem :D


ha nem tul intenzivel uszol akkor az is jo esöben
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182831257Next
Add Reply New Topic New Poll