d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev179808182831468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 9 2012 08:55am
Quote (tevetava @ 9 Oct 2012 16:54)
De nem csak a hivatalba lépésének az elején viselkedhetett volna politikusként. A hivatali idejének a lejárta után sem verte a mellét, hogy ő mekkora király, és nem plakátozta fel a fél országot az arcával.


mondjuk ezt simán lehet értelmezni egy hosszútávú politika részeként is: 2010ben esélytelen lett volna megverni a fideszt, lehet már akkor 2014-re gondolva nem akarta magát lejáratni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 09:28am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Oct 2012 16:55)
mondjuk ezt simán lehet értelmezni egy hosszútávú politika részeként is: 2010ben esélytelen lett volna megverni a fideszt, lehet már akkor 2014-re gondolva nem akarta magát lejáratni.


hmm, ez mondjuk elgondolkodtató

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Oct 2012 17:21)


:lol:

This post was edited by tevetava on Oct 9 2012 09:30am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2012 02:43am
ehhez tényleg, csak gratulálni tudok. komolyan, fogom a fejem, hogy ezek tényleg ennyire buták??? (vannnak nagyon jók a paródiákban :lol: )
http://www.szuperblog.hu/pofatlansag-teteje-a-kormany-fizetett-hirdetesben-mond-nemet-az-imf-nek/

éés ismét itt a szégyenmenet:
http://hvg.hu/itthon/20121009_Jon_az_ujabb_Bekemenet
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 10 2012 03:29am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 9 2012 04:21pm)


amúgy én ezzel teljesen egyetértek :D persze nyilván furán veszi ki magát a kijelentés, de gondolj bele, hány olyan megjegyzést teszel az életben, amit két nappal később ország-világ előtt már furcsán cseng

Egyébként pocakos katona az én halálom is. Értem én, hogy a tábornok nem rohangál a harctéren és mai modern katonának sem annyira élet-halál kérdés a fittség (mint mondjuk anno, mikor karddal vívták, tömött sorokban a csatát) de szerintem a fegyelmezett katona léthez hozzá tartozik az is, hogy valaki edzi a testét.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2012 03:44am
Quote (beni @ 10 Oct 2012 11:29)
amúgy én ezzel teljesen egyetértek :D persze nyilván furán veszi ki magát a kijelentés, de gondolj bele, hány olyan megjegyzést teszel az életben, amit két nappal később ország-világ előtt már furcsán cseng

Egyébként  pocakos katona az én halálom is. Értem én, hogy a tábornok nem rohangál a harctéren és  mai modern katonának sem annyira élet-halál kérdés a fittség (mint mondjuk anno, mikor karddal vívták, tömött sorokban a csatát) de szerintem a fegyelmezett katona léthez hozzá tartozik az is, hogy valaki edzi a testét.


Persze, es amugy en is egyetertek, de akkor is az egesz szituacio vicces, hogy szol az unnepelyes zene, megy a felvonupas, orszag nagyjai elott lerojuk tiszteletunket, o meg a kover tabornokokrol filozofal :D nekem ettol amugy csak szimpatikusabb, emberibb lett kb.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2012 04:05am
http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=185136

Mintegy 90 fős delegációval érkezett Magyarországra Azerbajdzsán gazdaságfejlesztési minisztere, itt van a kormány kilenc miniszterhelyettese, és velük jött még 50 üzletember, akik kétoldalú találkozásokat folytatnak az azonos iparágban dolgozó magyar cégek vezetőivel – jelentette ki Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár az M1 Ma reggel című műsorában.

szóval ezt vettük a baltából
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2012 04:06am
Quote (tevetava @ Oct 10 2012 10:05am)
http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=185136

Mintegy 90 fős delegációval érkezett Magyarországra Azerbajdzsán gazdaságfejlesztési minisztere, itt van a kormány kilenc miniszterhelyettese, és velük jött még 50 üzletember, akik kétoldalú találkozásokat folytatnak az azonos iparágban dolgozó magyar cégek vezetőivel – jelentette ki Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár az M1 Ma reggel című műsorában.

szóval ezt vettük a baltából


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2012 10:49am
Quote (Senee @ Sep 17 2012 06:36pm)
barroso európai egyesült államokat akar, mert szerinte másként lemaradunk az usától meg kínától
oroszország haragszik az eura mert problémát okozott csak neki hogy kiadtuk a baltást az azerieknek
japán meg kína is problémál
amerika vs arabok

ww3 incoming

+++



már csak kérdés mikor kezdődik a térkép újrarajzolása
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182831468Next
Add Reply New Topic New Poll