Quote (beni @ 10 Oct 2012 11:29)
amúgy én ezzel teljesen egyetértek

persze nyilván furán veszi ki magát a kijelentés, de gondolj bele, hány olyan megjegyzést teszel az életben, amit két nappal később ország-világ előtt már furcsán cseng
Egyébként pocakos katona az én halálom is. Értem én, hogy a tábornok nem rohangál a harctéren és mai modern katonának sem annyira élet-halál kérdés a fittség (mint mondjuk anno, mikor karddal vívták, tömött sorokban a csatát) de szerintem a fegyelmezett katona léthez hozzá tartozik az is, hogy valaki edzi a testét.
Persze, es amugy en is egyetertek, de akkor is az egesz szituacio vicces, hogy szol az unnepelyes zene, megy a felvonupas, orszag nagyjai elott lerojuk tiszteletunket, o meg a kover tabornokokrol filozofal

nekem ettol amugy csak szimpatikusabb, emberibb lett kb.