d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev179808182835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 11:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 19:44)
fűt a pia, nem kell ruha

amúgy menj levi's-be, ott is kb. ennyi egy gatya, de vannak kurva jók, és tényleg évekig bírják


De én nem akarok 10 fölött fizetni egy nadrágért. Tökmindegy, hogy meddig bírják, nekem a kínai szarok is elbírnak 3-4 évet is, nem is a márka érdekel, csak kínai szarban sem találtam olyat az utóbbi időben, ami normálisan néz ki.

Cipőbőr meg 20-ig oks, mert nem mindegy a talpamnak, hátamnak, derekamnak, hogy milyen a cipő, de nézzen már ki normálisan. Meg na az azért is legyen minőség, mert cipőt nem akarok 2-3-4 évnél gyakrabban venni (eddig is minimum 2 évig használtam egy cipőt...)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 6 2011 11:49am
Quote (Baleee @ Oct 6 2011 05:48pm)
De én nem akarok 10 fölött fizetni egy nadrágért. Tökmindegy, hogy meddig bírják, nekem a kínai szarok is elbírnak 3-4 évet is, nem is a márka érdekel, csak kínai szarban sem találtam olyat az utóbbi időben, ami normálisan néz ki.

Cipőbőr meg 20-ig oks, mert nem mindegy a talpamnak, hátamnak, derekamnak, hogy milyen a cipő, de nézzen már ki normálisan. Meg na az azért is legyen minőség, mert cipőt nem akarok 2-3-4 évnél gyakrabban venni (eddig is minimum 2 évig használtam egy cipőt...)


bezzeg algo
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 11:52am
Quote (ElCapitano @ 6 Oct 2011 19:47)
Én mostanában kezdek elmerülni a minőségi borfogyasztásban.
inb4 2 év múlva majd itt írom hogy
Íze Mike Tysonosan pazar, alámerül de nem szegregálja a mélyebb intellektus eper varázsának előtörését. Vivaldisan hajlik a holisztikus moralitás kecskerágósan tárkonymellékzöngéjű mélyföldjein de mellette nem pázsit inkább csak cinegefüttyösen gipszkarton.


irigyellek az ilyen dumáid miatt, én nem bírom így fosni a szót :()
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 11:57am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 19:52)
irigyellek az ilyen dumáid miatt, én nem bírom így fosni a szót :()


a csajoknak is előadom és meg van a hatása már ha érted mire gondolok ;)




























































ha mégse érted: kinevetnek és otthagynak :lol:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 11:58am
Quote (sylke @ 6 Oct 2011 19:49)
bezzeg algo


Vagy söndör.


Amúgy beszarás, hádában is össze van hányva a 2332423 nadrág és férfi, női egyben. Válogassak baze, de nem volt 1 normálisan kinéző sem..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 6 2011 12:02pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 20:00)


ezt láttam mikor csinálta a csávó ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 12:03pm
Quote (Ad4mz @ 6 Oct 2011 20:02)
ezt láttam mikor csinálta a csávó ^^


Én is ma mentem arra de egy csajt figyeltem a héven. :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2011 12:05pm
Még mindig áll a faszom, pedig már 2x kivertem.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 6 2011 12:09pm
smat gusztustalan, semmi sem változott!
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182835001Next
Closed New Topic New Poll