Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 19:44)
fűt a pia, nem kell ruha
amúgy menj levi's-be, ott is kb. ennyi egy gatya, de vannak kurva jók, és tényleg évekig bírják
De én nem akarok 10 fölött fizetni egy nadrágért. Tökmindegy, hogy meddig bírják, nekem a kínai szarok is elbírnak 3-4 évet is, nem is a márka érdekel, csak kínai szarban sem találtam olyat az utóbbi időben, ami normálisan néz ki.
Cipőbőr meg 20-ig oks, mert nem mindegy a talpamnak, hátamnak, derekamnak, hogy milyen a cipő, de nézzen már ki normálisan. Meg na az azért is legyen minőség, mert cipőt nem akarok 2-3-4 évnél gyakrabban venni (eddig is minimum 2 évig használtam egy cipőt...)