☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Best Of Facebook
Prev
1
79
80
81
82
83
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 221425
Replies: 7989
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#801
Oct 9 2011 10:56am
Quote (Vismajor @ 9 Oct 2011 18:55)
kurva vékony és sajnos az értelmi szintje a nullához konvergál
Akkor pont hozzád való.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#802
Oct 9 2011 11:03am
Quote (Vismajor @ 9 Oct 2011 18:33)
piton
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294372_125769404192135_100002772294592_90503_1499730462_n.jpg
nem jön be :/
/ mármint a kép nem jön be, nem ami rajta van.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 9 2011 11:04am
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#803
Oct 9 2011 11:40am
Quote (Baleee @ Oct 9 2011 05:56pm)
Akkor pont hozzád való.
nem, mert vékony
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#804
Oct 9 2011 01:39pm
egy srác kipostol egy videót a következő címmel: Mamiii ^^ ♥
(feltételezem) a nagymamája olvas fel valami szöveget papírról.
oks.
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#805
Oct 9 2011 01:40pm
valaki meg tudja mi a jó ezekbe a szomorú szerelmes idézetekben? felmegyek tök vidám vagyok látok 1-2 darabot és el is megy a kedvem.
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#806
Oct 9 2011 01:41pm
Quote (Sanyika @ 9 Oct 2011 21:40)
valaki meg tudja mi a jó ezekbe a szomorú szerelmes idézetekben? felmegyek tök vidám vagyok látok 1-2 darabot és el is megy a kedvem.
gyenge vagy
/e: "majd ha nagyobb leszel megerted"
This post was edited by kriza on Oct 9 2011 01:42pm
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#807
Oct 9 2011 01:41pm
Quote (Sanyika @ 9 Oct 2011 21:40)
valaki meg tudja mi a jó ezekbe a szomorú szerelmes idézetekben? felmegyek tök vidám vagyok látok 1-2 darabot és el is megy a kedvem.
én nem olvasom el őket
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#808
Oct 9 2011 01:42pm
Quote (Sanyika @ 9 Oct 2011 21:40)
valaki meg tudja mi a jó ezekbe a szomorú szerelmes idézetekben? felmegyek tök vidám vagyok látok 1-2 darabot és el is megy a kedvem.
nem
az ilyen emberek nekem általában le vannak tiltva
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#809
Oct 9 2011 01:42pm
Quote (RRC @ 9 Oct 2011 20:42)
nem
az ilyen emberek nekem általában le vannak tiltva
/thread
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#810
Oct 9 2011 01:43pm
Quote (RRC @ 9 Oct 2011 20:42)
nem
az ilyen emberek nekem általában le vannak tiltva
valakitől el kell kérni a leckét
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
79
80
81
82
83
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact