d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev17980818283129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 04:56pm
Néha azt veszem észre magamon, hogy amikor vitázok valakivel, olyan dolgot hozok fel ellene ami valójában az én hibám (is)

Quote (Smat @ May 18 2011 10:30pm)
Lol, te gecire sírsz. Igazából leszarom a nyomorod mert buta vagy, akinek bárki bármit mond csak ugyan úgy a saját faszságát fogja szajkózni...
Másrészt szerinted majd elmegyek innen, mert te azt mondod? :D


Ezzel a mondattal szerintem ő is ebbe a hibába esett
És ezért is mindegy hányszor/hányan mondod/mondjátok neki, hogy menjen el
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 04:58pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 10:55pm)
np, csak gondoltam, ha tényleg érdekel, akkor akár privátban is beszélgethetünk róla :D

PTE-n vagyok, most fejezem be az első évemet, mert ez előtt kettőt elszúrtam máshol. igazából, ha érdekel, akkor nem nehéz... legalábbis eddig nem az. biológiával kicsit szenvedtem az első félévben, mert nem tanultam előtte ilyeneket és nem is érdekelt... viszont eléggé belejöttem és megtetszett. uh most fogok belekezdeni nemsokára egy kognitív idegtudományos kutatásba.
mi az első diplomád?

megölitek a topicot, vegyétek fel egymást msnre és mehet a webkamera szex
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:59pm
Quote (Christine21 @ 19 May 2011 00:58)
megölitek a topicot, vegyétek fel egymást msnre és mehet a webkamera szex


:thumbsup:
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:02pm
kinek köll 3.66 fg
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 05:02pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:55)
np, csak gondoltam, ha tényleg érdekel, akkor akár privátban is beszélgethetünk róla :D

PTE-n vagyok, most fejezem be az első évemet, mert ez előtt kettőt elszúrtam máshol. igazából, ha érdekel, akkor nem nehéz... legalábbis eddig nem az. biológiával kicsit szenvedtem az első félévben, mert nem tanultam előtte ilyeneket és nem is érdekelt... viszont eléggé belejöttem és megtetszett. uh most fogok belekezdeni nemsokára egy kognitív idegtudományos kutatásba.
mi az első diplomád?


még nincs meg, remélhetőleg pár hónap múlva már meglesz :D

pénzügy amúgy ( igen tudom sok köze van hozzá :P )

akkor gondolom nappalin csinálod, mennyi volt a ponthatár?


nem kell privát 81 oldal után azt hiszem :D

This post was edited by ReDEyeS on May 18 2011 05:03pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 05:05pm
Quote (A122 @ May 18 2011 11:02pm)
kinek köll 3.66 fg


NEKEM
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 18 2011 05:09pm
Quote (Rezs @ May 19 2011 12:42am)
végre eltakarodott, remélem nem jön vissza többet


teccik a körszakállad, borotválkozz meg!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 05:09pm
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 01:02)
még nincs meg, remélhetőleg pár hónap múlva már meglesz :D

pénzügy amúgy ( igen tudom sok köze van hozzá :P )

akkor gondolom nappalin csinálod, mennyi volt a ponthatár?


nem kell privát 81 oldal után azt hiszem :D


nincs sok köze, de aztán rájössz, h elég sok mindenhez van mégis a pszichológiának... elmehetsz szociálpszichológia szakirányra, azon belül reklámra vagy szervezet/munka szakirányra és lehet, h közben találkozol egy jó lehetőséggel.
sok sikert hozzá mindenesetre! :)

jaja nappalin. államira 444, fizetősre meg 299 ( ha jól emlékszem). mondjuk az arányon is látszik, h 20 államis és 60-65 fizetős indult asszem (kb). ha ténylegesen érdekel, akkor érdemes csinálni meg kipróbálni magad, mert tényleg rengeteg helyen lehet hasznát venni. és javaslom a PTE-t, sztem jó a képzés (meg a város is awesome).
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 05:09pm
Quote (Christine21 @ May 19 2011 12:05am)
NEKEM


jól mutat az az 1480 nem akarom lebaszni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 05:10pm
Quote (A122 @ May 18 2011 11:09pm)
jól mutat az az 1480 nem akarom lebaszni

:(

eladnék egy um rúnát 0.34ért
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283129Next
Closed New Topic New Poll