Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 01:02)
még nincs meg, remélhetőleg pár hónap múlva már meglesz

pénzügy amúgy ( igen tudom sok köze van hozzá

)
akkor gondolom nappalin csinálod, mennyi volt a ponthatár?
nem kell privát 81 oldal után azt hiszem

nincs sok köze, de aztán rájössz, h elég sok mindenhez van mégis a pszichológiának... elmehetsz szociálpszichológia szakirányra, azon belül reklámra vagy szervezet/munka szakirányra és lehet, h közben találkozol egy jó lehetőséggel.
sok sikert hozzá mindenesetre!

jaja nappalin. államira 444, fizetősre meg 299 ( ha jól emlékszem). mondjuk az arányon is látszik, h 20 államis és 60-65 fizetős indult asszem (kb). ha ténylegesen érdekel, akkor érdemes csinálni meg kipróbálni magad, mert tényleg rengeteg helyen lehet hasznát venni. és javaslom a PTE-t, sztem jó a képzés (meg a város is awesome).