már ne haragudj de a mostani postjaid is elég facepalmosak nagy részben
pedig sokat fejlödték ahhoz képest amilyen voltál
de sajnos még mindig simán kibaszott buta vagy.
10 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): fahrii,
Cpt_Ghost, RedBlueDevils, Saenchai, lacketto, sylke, Flutter, sub0, Janou, hedgehogsword
feeder terran

mert én is megtanultam alkalmazkodni, hogy ne utáljanak ki az emberek..
lehet hogy még mindig vannak facepalm postjaim és lesznek is ahogy majdnem mindenkinek itt a subon.