d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17980818283410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2010 08:34am
Quote (szabika @ 25 Jun 2010 15:00)
kisbali:


és ezzel mialófaszt kezdjek?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 27 2010 09:24am
Quote (SamLee @ 26 Jun 2010 15:27)


hmmm tényleg szép! kormányt, nyerget első körben cserélném, ezeken kívül gyönyörű
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 27 2010 09:57am
az exage baromi jó, nekem olyan agy van még hátul, az elsőt sajnos cserélni kellett, de akárhogy nézem 12 évet ment...

This post was edited by SamLee on Jun 27 2010 09:57am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2010 10:24am
kell az a Giotto... :c

http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-20670 --> ennél a könyöklőben van a váltó? ^^ Vagy wat

This post was edited by Baleee on Jun 27 2010 10:26am
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 27 2010 11:05am
aha ez is elég barátságos bicó, könyöklő le róla és máris van egy pöpec városi-országúti vadulós kecskéd :)

mellesleg a full 105 az :drool:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2010 11:08am
Quote (SamLee @ 27 Jun 2010 19:05)
aha ez is elég barátságos bicó, könyöklő le róla és máris van egy pöpec városi-országúti vadulós kecskéd :)

mellesleg a full 105 az :drool:


Nekem nem ez lesz, hanem a Giotto: http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-19451
Ha minden jól megy, akkor jövőhét végén, már ezen ülök! :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 27 2010 11:26am
Quote (SamLee @ 27 Jun 2010 18:05)
aha ez is elég barátságos bicó, könyöklő le róla és máris van egy pöpec városi-országúti vadulós kecskéd :)

mellesleg a full 105 az :drool:


http://sport.vatera.hu/kerekpar/verseny_es_tura_kerekpar/csepel_versenykerekpar_173216612.html


:D Ez kikúrtjó ^_^
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 27 2010 11:55am
Quote (Oberon_os @ Jun 27 2010 05:26pm)


baz majdnem licitáltam :D aztán láttam hogy nógrád, meg hogy kicsit rendbe kéne rakni, mielőtt ráül az ember.. amúgy még akár onnan is hazahoztam volna lábon, ha patent, tényleg kibebaszott jó ez a dizjájn :))
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Jun 27 2010 12:00pm
Quote (Oberon_os @ 27 Jun 2010 19:26)


Ez tényleg jól néz ki... :D

Pedig én annyira nem rajongok az országúti kerókért... ^^

De most lépek is, tekerek egy picit, jó gurulást 4 all! ;)
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 27 2010 12:25pm
No nem tudom kinek mi terve van nyárra, sőt, még csak azt sem tudom biztosan hogy idő/pénz tekintetében nekem jó lesz-e a dolog, de olvastam egy nagyon jó cikket a Nők Lapjában. Kifejezetten ilyen nyári belföldi bringázós/túrázós programokat mutattak be. Ami tetszett benne, hogy abszolút low budget az egész, lehet pl menni a Tisza Tónál egy olyan madárrezervátumba, amit kizárólag csónakon lehet megközelíteni, és gyakorlatilag kb ilyen folyószabályozás előtti állapotban megmaradt élővilág van. Egyébként végig gyönyörűen kiépített bringaút van körül a tó körül, meg a környéken is elég sok felé lehet tekerni. Ha muter otthon olvas ilyesmit, a mostani számot nézzétek meg, érdemes. Egyébként én úgy gondoltam a dolgot, hogy egy 2-4 napra el lehetne ruccanni, sátorral, bringamálhával stb..

kinek teccődik a zötlet?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283410Next
Add Reply New Topic New Poll