No nem tudom kinek mi terve van nyárra, sőt, még csak azt sem tudom biztosan hogy idő/pénz tekintetében nekem jó lesz-e a dolog, de olvastam egy nagyon jó cikket a Nők Lapjában. Kifejezetten ilyen nyári belföldi bringázós/túrázós programokat mutattak be. Ami tetszett benne, hogy abszolút low budget az egész, lehet pl menni a Tisza Tónál egy olyan madárrezervátumba, amit kizárólag csónakon lehet megközelíteni, és gyakorlatilag kb ilyen folyószabályozás előtti állapotban megmaradt élővilág van. Egyébként végig gyönyörűen kiépített bringaút van körül a tó körül, meg a környéken is elég sok felé lehet tekerni. Ha muter otthon olvas ilyesmit, a mostani számot nézzétek meg, érdemes. Egyébként én úgy gondoltam a dolgot, hogy egy 2-4 napra el lehetne ruccanni, sátorral, bringamálhával stb..
kinek teccődik a zötlet?