Quote (TouchCow @ Nov 17 2011 01:25am)
a terra nova meg a walking dead is unalmas most már

...
faszomat, az elején pedig még tetszett.
"Ezzel a sorozattal pont abba a hibába estek, mint annak idején a Lost-al, vagy a Walking Dead-el, vagy a Falling Skies-al.
Túl sok ember, túl kevés szörny vagy akció. Végeredményben a roppant érdekes paranormális sziget, zombi apokalipszis, idegen megszállás, vagy esetünkben a párhuzamos dimenzió őslényekkel csak háttérül szolgál egy szappanoperához, ami akár a Barátok Közt is lehetne. Így olcsóbb persze... "
"Remélem ebbe a részbe fejbelövik a zsaru fiát.....iszonyat irritál a kis csipa hobbitfejével, meg hogy semmire nem jó csak szarkavarásra! Rá kéne küldeni pár bepipázott niggert hogy dolgozzák meg feszítővassal, hegesztő pisztollyal "
ennyit tudnék hozzáfűzni