d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev179808182831141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 15 2011 11:32am
Quote (ecneB @ 15 Nov 2011 18:30)
én sem, szerencsére azért nem jutott el arra a szintre (idáig), mint a niptuck


niptuckban mi verte ki a biztosítékot? a költözés?

amúgy én azóta se fejeztem be a six feet undert, pedig már a 4. évadban voltam, most meg pár hete elvesztettem csomó más sorozattal együtt, nem tudom letöltöm-e mégegyszer
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 15 2011 02:10pm
2 and a half guy
S08
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 15 2011 02:11pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Nov 2011 19:32)
niptuckban mi verte ki a biztosítékot? a költözés?

amúgy én azóta se fejeztem be a six feet undert, pedig már a 4. évadban voltam, most meg pár hete elvesztettem csomó más sorozattal együtt, nem tudom letöltöm-e mégegyszer


Az idióta felesége, rettentő idegesítő karakter, annak a bnője & lánya. A fiú.. A transzi csaj.. Elég sok minden. :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 15 2011 02:13pm
Quote (ecneB @ 15 Nov 2011 21:11)
Az idióta felesége, rettentő idegesítő karakter, annak a bnője & lánya. A fiú.. A transzi csaj.. Elég sok minden. :)


jó nyilván eléggé hollywoodi, de épp emiatt fordulatos, nekem egyik kedvenc sorozatom
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 15 2011 02:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Nov 2011 22:13)
jó nyilván eléggé hollywoodi, de épp emiatt fordulatos, nekem egyik kedvenc sorozatom


Az első két évad rettentően lekötött.. Nyár közepe óta szenvedek az utolsó három résszel. Már az utolsónál tartok, eddig háromszor aludtam be rajta. Pedig rendre befejezem az elkezdett sorozataimat.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 16 2011 04:18pm
Most lesz csak időm megnézni a Dexter új részét. Valaki látta már? :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 16 2011 06:25pm
a terra nova meg a walking dead is unalmas most már :( ...
faszomat, az elején pedig még tetszett.
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Nov 16 2011 09:29pm
Quote (TouchCow @ Nov 17 2011 12:25am)
a terra nova meg a walking dead is unalmas most már :( ...
faszomat, az elején pedig még tetszett.


jó az a walking dead csak sajnos eléggé belassult az utolsó 2-3 résznél, remélem későbbiekben pörgősebb lesz azért
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 16 2011 11:19pm
Quote (TouchCow @ Nov 17 2011 01:25am)
a terra nova meg a walking dead is unalmas most már :( ...
faszomat, az elején pedig még tetszett.


"Ezzel a sorozattal pont abba a hibába estek, mint annak idején a Lost-al, vagy a Walking Dead-el, vagy a Falling Skies-al.

Túl sok ember, túl kevés szörny vagy akció. Végeredményben a roppant érdekes paranormális sziget, zombi apokalipszis, idegen megszállás, vagy esetünkben a párhuzamos dimenzió őslényekkel csak háttérül szolgál egy szappanoperához, ami akár a Barátok Közt is lehetne. Így olcsóbb persze... "

"Remélem ebbe a részbe fejbelövik a zsaru fiát.....iszonyat irritál a kis csipa hobbitfejével, meg hogy semmire nem jó csak szarkavarásra! Rá kéne küldeni pár bepipázott niggert hogy dolgozzák meg feszítővassal, hegesztő pisztollyal "

ennyit tudnék hozzáfűzni
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 17 2011 05:17am
Quote (pohuan5 @ 17 Nov 2011 05:29)
jó az a walking dead csak sajnos eléggé belassult az utolsó 2-3 résznél, remélem későbbiekben pörgősebb lesz azért


azzal dobnák fel az egészet, ha éjszaka egy zombihorda megtámadná a házat meg a tábort, és geci sokan megdöglenének
terra novát meg megszállnák a dínók meg a niggercigányok, megerőszakolnának mindenkit, kinyírnák a fél lakosságot és lerombolnának mindent

nekem kéne a forgatókönyvet írnom basszák meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182831141Next
Add Reply New Topic New Poll