Quote (jarabekg @ 20 May 2010 10:42)
David Villa megy a barcához ergo a barca jövőre jobb lesz mindenki másnál

jöhet discuss
vagy pedig jól elveszik a barcába Torressel együtt mint Henry
Quote (championmath @ 20 May 2010 08:44)
Utolso meccsét megnyeri akkor csak 1 ponttal marad le, nem tudom mirol beszélsz.
xd sok a ha ... a real megérdemelten maradt le a győzelemről
This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 03:28am