d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17980818283382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 17 2010 11:11am
Quote (ZeNoR @ May 17 2010 05:56pm)
a spanyolban én nem éreztem izgalmasnak a végjátékot :S de azért a vb jó lesz :D


Miért nem? Nem sokon mult ,hogy nem a Real nyert
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 17 2010 10:35pm
Quote (championmath @ 17 May 2010 19:11)
Miért nem? Nem sokon mult ,hogy nem a Real nyert


elég sokon ..a Realba nem volt meg az az igazi bajnoki erő az utóbbi 4-5 fordulóban csak mákkal nyertek kiv Athletic Bilbao ellen otthon...... a Barca meg minden meccsét simán nyerte.. (A Sevilla Barca is az volt)
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 20 2010 12:44am
Quote (ZeNoR @ May 18 2010 06:35am)
elég sokon ..a Realba nem volt meg az az igazi bajnoki erő az utóbbi 4-5 fordulóban csak mákkal nyertek kiv Athletic Bilbao ellen otthon...... a Barca meg minden meccsét simán nyerte.. (A Sevilla Barca is az volt)


Utolso meccsét megnyeri akkor csak 1 ponttal marad le, nem tudom mirol beszélsz.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 20 2010 02:42am
David Villa megy a barcához ergo a barca jövőre jobb lesz mindenki másnál :D
jöhet discuss
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 03:27am
Quote (jarabekg @ 20 May 2010 10:42)
David Villa megy a barcához ergo a barca jövőre jobb lesz mindenki másnál :D
jöhet discuss


vagy pedig jól elveszik a barcába Torressel együtt mint Henry

Quote (championmath @ 20 May 2010 08:44)
Utolso meccsét megnyeri akkor csak 1 ponttal marad le, nem tudom mirol beszélsz.


xd sok a ha ... a real megérdemelten maradt le a győzelemről

This post was edited by ZeNoR on May 20 2010 03:28am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 04:52am
Quote (ZeNoR @ 20 May 2010 10:27)
vagy pedig jól elveszik a barcába Torressel együtt mint Henry



xd sok a ha ... a real megérdemelten maradt le a győzelemről


Milyen Torres?

Fabregas inkább ,bár én jobban csípem a barcában azt hogy sajátnevelésűekkel operál. meg mondjuk az sem tul jo ha sok a sztár egyrakáson ott a Real erre élő példa
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 20 2010 05:05am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 12:52)
Milyen Torres?

Fabregas inkább ,bár én jobban csípem a barcában azt hogy sajátnevelésűekkel operál. meg mondjuk az sem tul jo ha sok a sztár egyrakáson ott a Real erre élő példa


Fabregas Barca-nevelés :D
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 05:09am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 12:52)
Milyen Torres?

Fabregas inkább ,bár én jobban csípem a barcában azt hogy sajátnevelésűekkel operál. meg mondjuk az sem tul jo ha sok a sztár egyrakáson ott a Real erre élő példa


Milyen Torres? azt nyilatkozta hogy a barca megkereste és hajlandó elhagyni jelenlegi csapatát de csak akkor ha egy válogatott beli társa vagyis Villa ott van
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 20 2010 05:10am
Quote (bajcli @ 20 May 2010 12:05)
Fabregas Barca-nevelés :D


Villarol és Torresről beszélek :/

illetve arrol hogy a barca is képes milliokat kiadni játékosokra amikor olyan utánpótlásnevelésük van hogy nem nagyon van párja a világon :c
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 20 2010 05:14am
Quote (Inakwo @ 20 May 2010 13:10)
Villarol és Torresről beszélek :/

illetve arrol hogy a barca is képes milliokat kiadni játékosokra amikor olyan utánpótlásnevelésük van hogy nem nagyon van párja a világon :c


jaja hát nézük csak végig hgy a kezdő 11-ükből hány saját nevelésü játékosuk van... Ha jól tudom Villa is barca nevellésü bár ezt nem mondanám biztosan
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283382Next
Add Reply New Topic New Poll