d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev17980818283232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2008 03:32pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 22:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?


A kép magáért beszél. :< Hogy mi történt, azt nem írták konkrétan.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Dec 4 2008 03:32pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 22:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?


Autóbaleset sad.gif
pill és keresek hivatalos linket, majd editelek

e/ nem találom =/

This post was edited by Alestorm on Dec 4 2008 03:39pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Dec 4 2008 03:34pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 23:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?


Autobaleset :S
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2008 03:38pm
Quote (Illesy @ Thu, Dec 4 2008, 10:34pm)
Autobaleset :S


Szegény srác :' ( Tényleg szar érzés nézegetni a profilját.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Dec 5 2008 10:39am
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2008 10:41am
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 17:39)
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?


nem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2008 10:44am
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 17:39)
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?


Erről épp van egy suggestion.
Remélem Paul megcsinálja, hogy a topic postolója utólag is vehessen rá.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Dec 5 2008 03:32pm
Quote (Anarkin @ Fri, 5 Dec 2008, 17:44)
Erről épp van egy suggestion.
Remélem Paul megcsinálja, hogy a topic postolója utólag is vehessen rá.


hasznos lenne
mint a resummonmonster gomb közelebb a mobokhoz biggrin.gif

This post was edited by dunaicapa on Dec 5 2008 03:33pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 6 2008 01:05pm
Quote
A felhasználó jelen van
napi xx.x


Updatelték a magyar verziót vagy csak én emlékszem rosszul?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 7 2008 07:54pm
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 22:32)
hasznos lenne
mint a resummonmonster gomb közelebb a mobokhoz biggrin.gif


Jelenleg is - ahogy látom - vár egy picit a gyengébbek kedvéért, míg megjelenik a gomb. ^^

[x] Autosummon -- az fun lenne. biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev17980818283232Next
Closed New Topic New Poll