☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
79
80
81
82
83
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71811
Replies: 2319
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#801
Dec 4 2008 03:32pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 22:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?
A kép magáért beszél. :< Hogy mi történt, azt nem írták konkrétan.
Alestorm
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
280.53
#802
Dec 4 2008 03:32pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 22:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?
Autóbaleset
pill és keresek hivatalos linket, majd editelek
e/ nem találom =/
This post was edited by Alestorm on Dec 4 2008 03:39pm
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#803
Dec 4 2008 03:34pm
Quote (beni @ Thu, 4 Dec 2008, 23:30)
Nincs hozzáférésem, de láttam róla signet. Mi történt?
Autobaleset :S
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#804
Dec 4 2008 03:38pm
Quote (Illesy @ Thu, Dec 4 2008, 10:34pm)
Autobaleset :S
Szegény srác :' ( Tényleg szar érzés nézegetni a profilját.
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#805
Dec 5 2008 10:39am
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#806
Dec 5 2008 10:41am
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 17:39)
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?
nem
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#807
Dec 5 2008 10:44am
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 17:39)
mod vagy hasonlo képes utólag red/bolddá alakitani egy topicot ?
Erről épp van egy suggestion.
Remélem Paul megcsinálja, hogy a topic postolója utólag is vehessen rá.
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#808
Dec 5 2008 03:32pm
Quote (Anarkin @ Fri, 5 Dec 2008, 17:44)
Erről épp van egy suggestion.
Remélem Paul megcsinálja, hogy a topic postolója utólag is vehessen rá.
hasznos lenne
mint a resummonmonster gomb közelebb a mobokhoz
This post was edited by dunaicapa on Dec 5 2008 03:33pm
szabika
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#809
Dec 6 2008 01:05pm
Quote
A felhasználó jelen van
napi xx.x
Updatelték a magyar verziót vagy csak én emlékszem rosszul?
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#810
Dec 7 2008 07:54pm
Quote (dunaicapa @ Fri, 5 Dec 2008, 22:32)
hasznos lenne
mint a resummonmonster gomb közelebb a mobokhoz
Jelenleg is - ahogy látom - vár egy picit a gyengébbek kedvéért, míg megjelenik a gomb. ^^
[x] Autosummon -- az fun lenne.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
79
80
81
82
83
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact