Quote (fahrii @ Dec 25 2014 06:22pm)
Akkot akár seggbe is baszhatnank egymast, a pina arabol meg vennenk vorosbort. Nekem dupla elvezet mert akarhol hajtogathatok rajtad pinát.
:Xd
föleg majd igy az ünnepek után
feltoszom magam mázsa 20ra
XD::XDGXDGH