d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted A Karacsonyt? > Igen Nem
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2014 07:46am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 02:40pm)

otthon megnézem, ezen a szar gepen csak olvasni lehet
de amugy ha nagyon fájna akkor már csak levetném magam
mert a fájdalom elleni küzdés is kemény küzdelem ami meg nekem nn

kéne szereznem pisztolyt vagy olyan altató szérumot amivel kivégeni szoktak
te orvos vagy nem tudsz szerezni
gyüjtenék rá 500k-t


Nem vagyok orvos.

Én azt hallom nagyon sok helyről, hogy minél inkább közelebb a vég, annál inkább ragaszkodnak az élethez az emberek. Megkérdeznél 10 embert a kocsmában, hogy mit tenne, ha elveszítené a lábát és tuti a 80% a halált fogja felhozni. Közben meg tele a világ emberekkel, akik nem hogy járni nem tudnak, a hasukra kivarrt zsacskóba ürül a bélsár, folyamatos fájdalmaik vannak, hánynak a kemotól és mégis küzdenek.

A videót mindenképpen nézd meg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 08:00am
amugy azért nem is hatásos az ösztönzés mert nem is akarok változtatni




Quote (beni @ Dec 30 2014 01:46pm)
Nem vagyok orvos.

Én azt hallom nagyon sok helyről, hogy minél inkább közelebb a vég, annál inkább ragaszkodnak az élethez az emberek. Megkérdeznél 10 embert a kocsmában, hogy mit tenne, ha elveszítené a lábát és tuti a 80% a halált fogja felhozni. Közben meg tele a világ emberekkel, akik nem hogy járni nem tudnak, a hasukra kivarrt zsacskóba ürül a bélsár, folyamatos fájdalmaik vannak, hánynak a kemotól és mégis küzdenek.

A videót mindenképpen nézd meg.


y, mindenképp megnézem otthon

This post was edited by Senee on Dec 30 2014 08:00am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2014 08:02am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 15:00)
amugy azért nem is hatásos az ösztönzés mert nem is akarok változtatni






y, mindenképp megnézem otthon


De a jelenlegi eleted fenntarthatatlan, nemde? A szuleid elobb v. utobb azt mondjak majd, hogy Karcsika tobbet nem kapsz penzt tolunk, es amit keresel nem lesz eleg a sajat elethez...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 30 2014 08:02am
2007.07.17

nem szeretem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 08:07am
Quote (josheide @ Dec 30 2014 02:02pm)
De a jelenlegi eleted fenntarthatatlan, nemde? A szuleid elobb v. utobb azt mondjak majd, hogy Karcsika tobbet nem kapsz penzt tolunk, es amit keresel nem lesz eleg a sajat elethez...


?
most se kapok pénzt csak annyi hogy együtt élünk
van fizetésem, a rezsi harmadát fizetem, a saját szarjaimat is

arra nem lenne elég a fizetés h az egész rezsit fizessem meg még úgy egyek azokat amiket most ja
de szűkösen ebből is kijönnék btw

és amúgy a lakás az én nevemen van, ők költöztek ide mert múlt télen bejöttek mert nem akarták kifűtteni a vidéki házat (az mondjuk jo drága) aztán tavasszal nem mentek el mert itt dolgoznak a városban és sokkal kényelmesebb innen bejárni.. és most meg megint tél van etc
(ok, mondjuk nem az én pénzemből lett véve ez a lakás se haha hanem mama földje el lett adva és abból lett ez)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2014 08:11am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 15:07)
?
most se kapok pénzt csak annyi hogy együtt élünk
van fizetésem, a rezsi harmadát fizetem, a saját szarjaimat is

arra nem lenne elég a fizetés h az egész rezsit fizessem meg még úgy egyek azokat amiket most ja
de szűkösen ebből is kijönnék btw

és amúgy a lakás az én nevemen van, ők költöztek ide mert múlt télen bejöttek mert nem akarták kifűtteni a vidéki házat (az mondjuk jo drága) aztán tavasszal nem mentek el mert itt dolgoznak a városban és sokkal kényelmesebb innen bejárni.. és most meg megint tél van etc
(ok, mondjuk nem az én pénzemből lett véve ez a lakás se haha hanem mama földje el lett adva és abból lett ez)


meglesz a mostani vizsgád, meg még egy-két hasonló és #életke
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 08:46am
Quote (Anarkin @ Dec 30 2014 02:11pm)
meglesz a mostani vizsgád, meg még egy-két hasonló és #életke


az egyik vizsga sikerült, a másik nem
:XD
azt ujra kell csináljam májusban

egyikre se tanultam (csak az egyikkel nap mint nap foglalkozom kb)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 10:52am
Quote (beni @ Dec 30 2014 01:33pm)
A rák kurva fájdalmas is tud lenni.

Plusz nézd meg ezt: http://index.hu/video/2014/10/29/mittelholcz_dora_1/


láttam már btw, megnéztem megint
és ezt mondjuk tuti nem csinálnám hát ehhez a sima élethez kellő erőnél jóval többre lenen szükség
inkább elmennék egy országba ahol engedélyezik az eutanáziát bár gondolom akkor arrol tudnék ha lenne olyan ahova bárhonnan mehet ember mert mindenki odamenne

de akkor meg ezért kell már most elkezdeni gyüjteni azt az 500k-t meg beszerezni vmi gyors "gombnyomásos" halált
én nem küzdenék az életért amit amugy is értelmetlennek tartok.. igen, mondom így, hogy semmi bajom nincs és nem volt még ilyen betegségem
de nem. és ezért nem is akarok barátnőt meg barátokat meg semmit.. ne legyen semmi ami megnehezítené meg arra sarkallna, hogy küzdjek.. igyekszem mindennel meg mindenkivel megszakítani a kapcsolatot
persze melohelyen normális vagyok meg a legjobb tudásom szerint igyekszem végezni mindig a dolgom ezért nincs is sztem baja velem senkinek és ezzel a részével nekem sem de ha olyan dologra terelödik a szo hogy bármilyen modon a magánéletbe belépne vki akkor (ofc normálisan azt is) de lemondom vagy dodgeolok valahogy

kajak nincs kedvem küzdeni, mindenhol elmondani, mindenkivel megértetni, minden érdek szálat felgöngyölíteni - ezáltal megérteni, hogy miért nem akarja a változást vagy etc- és ofc lehet erre mondani hogy kifogás dehát ebből áll az élet mindenkin túl kell verekedni magad hát nekem ehhez nincs kedvem 0-24 küzdelem
így viszont nem jutok sehova ami meg szintén nem jó
szóval sehogy sem jó
szóval szarok rá

és azt is tudom ti gondoljátok normálisan csak totál pointless mégcsak foglalkozni is vele(m) mert zsigerből vagyok az egész szar ellen és hiába ismerem el, hogy hogy a normális (normálisnak lenni egy normálatlan világban faszság meg errol is könyvet lehetne irni lol)
áh faszom
tényleg pointless és most kitöröltem az egészet hogy szarok erre is de megigértem megnézem akkor már írok választ is
amekkora szardarab vagyok már csak azért is megérdemelnék egy ilyet mint ennek a lánynak volt és annak örülnék a legjobban ha egyből el is égnék a faszba, hogy ne kelljen mnden kibaszott évben szerencsétlen anyáméknak kimenni a gecis siromhoz amit több százezerért csináltattak/váltottak ki a gecis egyháznál vagy faszomtudja kinél meg hogy a gecis pap elmondja a faszságait több tizezerér aztán bemenjen és leszopkodja egy 10 éves faszát
hányok az egésztől az lenne a legjobb ha becsapodna egy kibaszott meteorit ebbe a faszrákos mételybe

w/e
ezt igy elolvasva nem is csodálom itt is ennyien utálnak hát kinek van kedve huszonévesen egy ilyen lehuzo szarságon gondolkodni
mai fiatalságnak meg pont erre van szüksége Kappa hogy mégjobban lelegyen húzva
már csak ezért is teljesen jo lesz ha meghalok minél előbb
így legalább aki később idejön nem olvassa ezt a szart
családot alapit meg gyereket nevel azt él egy normális életet azt kész


már kétszer kitöröltem az egészet de mostmár itt hagyom
mehet a flame meg a köpködés
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 30 2014 10:56am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 05:52pm)
láttam már btw, megnéztem megint
és ezt mondjuk tuti nem csinálnám hát ehhez a sima élethez kellő erőnél jóval többre lenen szükség
inkább elmennék egy országba ahol engedélyezik az eutanáziát bár gondolom akkor arrol tudnék ha lenne olyan ahova bárhonnan mehet ember mert mindenki odamenne

de akkor meg ezért kell már most elkezdeni gyüjteni azt az 500k-t meg beszerezni vmi gyors "gombnyomásos" halált
én nem küzdenék az életért amit amugy is értelmetlennek tartok.. igen, mondom így, hogy semmi bajom nincs és nem volt még ilyen betegségem
de nem. és ezért nem is akarok barátnőt meg barátokat meg semmit.. ne legyen semmi ami megnehezítené meg arra sarkallna, hogy küzdjek.. igyekszem mindennel meg mindenkivel megszakítani a kapcsolatot
persze melohelyen normális vagyok meg a legjobb tudásom szerint igyekszem végezni mindig a dolgom ezért nincs is sztem baja velem senkinek és ezzel a részével nekem sem de ha olyan dologra terelödik a szo hogy bármilyen modon a magánéletbe belépne vki akkor (ofc normálisan azt is) de lemondom vagy dodgeolok valahogy

kajak nincs kedvem küzdeni, mindenhol elmondani, mindenkivel megértetni, minden érdek szálat felgöngyölíteni - ezáltal megérteni, hogy miért nem akarja a változást vagy etc- és ofc lehet erre mondani hogy kifogás dehát ebből áll az élet mindenkin túl kell verekedni magad hát nekem ehhez nincs kedvem 0-24 küzdelem
így viszont nem jutok sehova ami meg szintén nem jó
szóval sehogy sem jó
szóval szarok rá

és azt is tudom ti gondoljátok normálisan csak totál pointless mégcsak foglalkozni is vele(m) mert zsigerből vagyok az egész szar ellen és hiába ismerem el, hogy hogy a normális (normálisnak lenni egy normálatlan világban faszság meg errol is könyvet lehetne irni lol)
áh faszom
tényleg pointless és most kitöröltem az egészet hogy szarok erre is de megigértem megnézem akkor már írok választ is
amekkora szardarab vagyok már csak azért is megérdemelnék egy ilyet mint ennek a lánynak volt és annak örülnék a legjobban ha egyből el is égnék a faszba, hogy ne kelljen mnden kibaszott évben szerencsétlen anyáméknak kimenni a gecis siromhoz amit több százezerért csináltattak/váltottak ki a gecis egyháznál vagy faszomtudja kinél meg hogy a gecis pap elmondja a faszságait több tizezerér aztán bemenjen és leszopkodja egy 10 éves faszát
hányok az egésztől az lenne a legjobb ha becsapodna egy kibaszott meteorit ebbe a faszrákos mételybe

w/e
ezt igy elolvasva nem is csodálom itt is ennyien utálnak hát kinek van kedve huszonévesen egy ilyen lehuzo szarságon gondolkodni
mai fiatalságnak meg pont erre van szüksége Kappa hogy mégjobban lelegyen húzva
már csak ezért is teljesen jo lesz ha meghalok minél előbb
így legalább aki később idejön nem olvassa ezt a szart
családot alapit meg gyereket nevel azt él egy normális életet azt kész


már kétszer kitöröltem az egészet de mostmár itt hagyom
mehet a flame meg a köpködés


elolvastam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 10:58am
Quote (Vismajor @ Dec 30 2014 04:56pm)
elolvastam


bocsánat
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll