Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 01:40pm)
de mi a faszért ne csinálná mindenki ezt? r u srs?
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
pls stop
mondjuk ok ha 5 gyerek ülne a nyakán és nehéz lenne az élete hitelt törleszt családnak segit házat épit etc még azt mondanám oké
de aki egyedül él a lakásában csak barátnöje van de annak is van normális állása se gyerek se hitel ennyit keres mi a faszomért járja körbe az egész várost hogy spóroljon 80 forintot?!?!?!?!?!?!??!
édes istenem
mondjuk lehet van neki vmi baja tartozása családba etc csak nem sír 24/7 mint én hanem kussol és csinálja
de milyen élet ez