d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kerdezd Anarkint > Es O Valaszol!
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 13 2014 07:55am
Quote (anyd @ 13 Dec 2014 14:54)
A fűnél szerintem nem igaz, illetve 2-3 ciginek sincs olyan negativ hatasa mint az alkoholnak


jó de azért határozzuk meg az alkoholmennyiséget, ami 1 ciginek felel meg, mer 2-3 sörtől sem lesz semmi negatív hatás
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 13 2014 07:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 13 2014 02:55pm)
jó de azért határozzuk meg az alkoholmennyiséget, ami 1 ciginek felel  meg, mer 2-3 sörtől sem lesz semmi negatív hatás


De 3sornel ki szokott megállni? Erről volt most szó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 13 2014 07:57am
Quote (anyd @ 13 Dec 2014 14:56)
De 3sornel ki szokott megállni? Erről volt most szó


en gond nelkul megallok 1 sornel is, ha ugy van es nincs kedvem tobbet inni

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 13 2014 07:57am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 13 2014 07:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 13 2014 02:55pm)
jó de azért határozzuk meg az alkoholmennyiséget, ami 1 ciginek felel  meg, mer 2-3 sörtől sem lesz semmi negatív hatás


azt leszamitva, hogy az alkohol egy kemenyen fizikailag is addiktiv drog, es minel tobbet fogyasztasz belole minel fiatalabban annal nagyobb veszelkyben vagy
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2014 07:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Dec 2014 14:55)
jó de azért határozzuk meg az alkoholmennyiséget, ami 1 ciginek felel  meg, mer 2-3 sörtől sem lesz semmi negatív hatás


hatasat tekintve, 1 cigi szerintem legalabb 6-8 uveg sornek felel meg

1 sortol meg pityokas sem leszek, viszont ha elszivok egy cigit mar be vagyok tepve, a tobbivel mar max csak szinten tartom magam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 13 2014 07:57am
Quote (sylke @ 13 Dec 2014 14:33)
ja és ez nem igaz a kábszerre?
oké



jo de bazdmeg te ilyen 3 cigit hasonlitasz vagy 5 liter alkoholhoz


mert az alkoholt (attól függően hogy mennyit ettél, mennyire bírod) mondjuk elég sokáig bírod tömni magadba
cigiből meg elszívsz kettőt és nincs értelme többet

This post was edited by Anarkin on Dec 13 2014 07:59am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 13 2014 07:59am
Quote (Fej @ 13 Dec 2014 14:41)
ha latod, hogy a zerg 3 hatch before poolal nyitott, te pedig 14 forgeal, akkor becannonozod, vagy nem?

nézni szeretem ahogy szivatják a zerget natural exp mineral line cannonnal,
de csinálni mindig túl bátortalan voltam

Quote (Cpt_Ghost @ 13 Dec 2014 14:44)
ja erről jut eszembe, miért választottad a protosst?

az a faj tetszik lore meg külső alapján, és régen imádtam az Arbiter, Reaver, etc tech dolgokat

gameplayt tekintve SC2-ben mindegyik tetszik
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 13 2014 08:00am
Nekem sylkehez van egy olyan kerdesem hogy a fent emlitett ket szert hasznalta-e mar, illetve eljutott-e odaig hogy rosszul lett toluk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 13 2014 08:03am
Quote (Anarkin @ 13 Dec 2014 14:59)
nézni szeretem ahogy szivatják a zerget natural exp mineral line cannonnal,
de csinálni mindig túl bátortalan voltam


az a faj tetszik lore meg külső alapján, és régen imádtam az Arbiter, Reaver, etc tech dolgokat

gameplayt tekintve SC2-ben mindegyik tetszik


mi a velemenyed a starcraft univerzum sztorijarol az original kampanytol egeszen idaig? (lotv-rol is lehet beszelni, mert azert lehet sejteni, hogy nagy vonalakban mi fog tortenni)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 13 2014 08:05am
A füves cigi árt a tüdődnek is. Az alkohol csak akkor ha részegen tüdőn szúrod magad.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll