d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Nov 29 2014 01:00am
LS-ben egyszer lvl1-35 voltam teljesen afk. Aludtam. :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 29 2014 04:16am
Egy public game-ben valami kicserélős noob trükköt sikerült beszopnom, már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a cucc.
Arra a cuccra azért nem emlékszem mert rögtön utána elkezdtem irogatni a game-be, hogy noob, meg kanyád meg stb. és egy másik player rám wisp-elt, hogy: Mi történt? Mi a baj stb?
Elmondtam a story-t.... és akkor jött, hogy: Ő a blizzardnak dolgozik, stb, stb.... és gondolom kitaláljátok: dnd üzi = pápá account! :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 29 2014 05:43am
Quote (Fezmin @ 29 Nov 2014 12:16)
Egy public game-ben valami kicserélős noob trükköt sikerült beszopnom, már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a cucc.
Arra a cuccra azért nem emlékszem mert rögtön utána elkezdtem irogatni a game-be, hogy noob, meg kanyád meg stb. és egy másik player rám wisp-elt, hogy: Mi történt? Mi a baj stb?
Elmondtam a story-t.... és akkor jött, hogy: Ő a blizzardnak dolgozik, stb, stb.... és gondolom kitaláljátok: dnd üzi = pápá account! :)


:'DDDDDD

A dnd beszopasahoz sztem kulonosen idiotanak kellett lenni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 29 2014 05:49am
Quote (Baleee @ 29 Nov 2014 13:43)
:'DDDDDD

A dnd beszopasahoz sztem kulonosen idiotanak kellett lenni.


tehát többször is áldozat voltál
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2014 06:07am
Quote (Fezmin @ Nov 29 2014 10:16am)
Egy public game-ben valami kicserélős noob trükköt sikerült beszopnom, már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a cucc.
Arra a cuccra azért nem emlékszem mert rögtön utána elkezdtem irogatni a game-be, hogy noob, meg kanyád meg stb. és egy másik player rám wisp-elt, hogy: Mi történt? Mi a baj stb?
Elmondtam a story-t.... és akkor jött, hogy: Ő a blizzardnak dolgozik, stb, stb.... és gondolom kitaláljátok: dnd üzi = pápá account! :)


based magyar
érzékeli, hogy téged le lehet, gyorsan viszi amit még bír

dehát a kormány nem teremt normális körülményeket úgyhogy ez van, kannibálnak kell lenni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 29 2014 06:27am
kezdetetkor megszivattak azzal, hogy kuldenek egy progit amivel kitudod venni a runeokat az rwbol es ujra lehet rollozni a vegtelensegig, elfogadtam, elinditottam, majd kidobalta az osszes itemem a foldre, kilepett a gamebol, majd kikapcsolta a gepemet, hogy eselyem se legyen visszalepni mielott felszedi a masik a cuccaimat :D voltam olyan geci es en is tovabbkuldtem vkinek, asszem ugyanezzel a szoveggel, o is elhitte, elinditotta stb

ra kb 10 evre, itt hunsubon volt topic, hogy mi volt bneten regen az acc neved, beirtam, hogy PeneszGomba, erre kiderult, hogy a srac akinek kuldtem a progit, ringli vmi haverja, aztan jott ringli (meg talan meg alestorm, asszem ez volt a neve), aki minden topicomba beirta, 25-os betumerettel, pirossal, hogy SCAMMER, illetve ringli itt subon oldalakon keresztul sarazott es meg erre a mondatara emlekszem "en mindenkit birok itt, csak fejt utalom" ;( ez igy eleg kellemetlen volt

This post was edited by Fej on Nov 29 2014 06:29am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 29 2014 06:39am
Quote (Fej @ 29 Nov 2014 13:27)
kezdetetkor megszivattak azzal, hogy kuldenek egy progit amivel kitudod venni a runeokat az rwbol es ujra lehet rollozni a vegtelensegig, elfogadtam, elinditottam, majd kidobalta az osszes itemem a foldre, kilepett a gamebol, majd kikapcsolta a gepemet, hogy eselyem se legyen visszalepni mielott felszedi a masik a cuccaimat :D voltam olyan geci es en is tovabbkuldtem vkinek, asszem ugyanezzel a szoveggel, o is elhitte, elinditotta stb

ra kb 10 evre, itt hunsubon volt topic, hogy mi volt bneten regen az acc neved, beirtam, hogy PeneszGomba, erre kiderult, hogy a srac akinek kuldtem a progit, ringli vmi haverja, aztan jott ringli (meg talan meg alestorm, asszem ez volt a neve), aki minden topicomba beirta, 25-os betumerettel, pirossal, hogy SCAMMER, illetve ringli itt subon oldalakon keresztul sarazott es meg erre a mondatara emlekszem "en mindenkit birok itt, csak fejt utalom" ;( ez igy eleg kellemetlen volt


scammer
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 29 2014 06:45am
én mindenkit birok, csak fejt utálom
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 29 2014 06:45am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Nov 2014 13:39)
scammer


valahogy igy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 29 2014 06:51am
Quote (sylke @ 29 Nov 2014 13:45)
én mindenkit birok, csak fejt utálom


hmm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll