kezdetetkor megszivattak azzal, hogy kuldenek egy progit amivel kitudod venni a runeokat az rwbol es ujra lehet rollozni a vegtelensegig, elfogadtam, elinditottam, majd kidobalta az osszes itemem a foldre, kilepett a gamebol, majd kikapcsolta a gepemet, hogy eselyem se legyen visszalepni mielott felszedi a masik a cuccaimat

voltam olyan geci es en is tovabbkuldtem vkinek, asszem ugyanezzel a szoveggel, o is elhitte, elinditotta stb
ra kb 10 evre, itt hunsubon volt topic, hogy mi volt bneten regen az acc neved, beirtam, hogy PeneszGomba, erre kiderult, hogy a srac akinek kuldtem a progit, ringli vmi haverja, aztan jott ringli (meg talan meg alestorm, asszem ez volt a neve), aki minden topicomba beirta, 25-os betumerettel, pirossal, hogy SCAMMER, illetve ringli itt subon oldalakon keresztul sarazott es meg erre a mondatara emlekszem "en mindenkit birok itt, csak fejt utalom" ;( ez igy eleg kellemetlen volt
This post was edited by Fej on Nov 29 2014 06:29am