d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 10:25am
eltört a telefonom, 40kért javitják nem kap lofasz lofaszt se
Barátnőm még kapott egy 16 ezres remington hajvasalót mert nagyon csorgott érte a nyála amikor hajvágókat néztem, de ennyi





topikot olvasva szeméyltelenebb ajándékbna messze túlszárnyaltam a bögrét szerintem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2014 10:26am
Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 17:25)
eltört a telefonom, 40kért javitják nem kap lofasz lofaszt se
Barátnőm még kapott egy 16 ezres remington hajvasalót mert nagyon csorgott érte a nyála amikor hajvágókat néztem, de ennyi





topikot olvasva szeméyltelenebb ajándékbna messze túlszárnyaltam a bögrét szerintem


most nem az volt h mar nem is vagytok egyutt?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 10:27am
Quote (jarabekg @ 27 Nov 2014 14:16)
mi megbeszeltuk tavaly, hogy ez annyira jo, hogy innentol minden evben ezt fogunk venni egymasnak. Semmi szemelytelent nem latok abban, hogy azt mondod, meg legalabb egy szinhazi evadon keresztul kozos elmenyekkel szeretnek bovulni veled.

mondjuk elso karacsonyunkra ekszert vettem neki, de tisztara zavarja, ha draga cuccot veszek neki, szoval jo ez igy

akarhany "talalo" "kezmuves" bogret kaptam eddig, mindig az jutott rola eszembe, hogy bocs, de nem volt jobb otletem (az ugye akkor ismetlodott meg sokszor amig jartam edzeni, meg suliba, ahol mindig volt ilyen ajandekozas)


Nah az ekszer meg meg szemelytelenebb, ettol csak az volt jobb, amit mar irtam, hogy egy ismerosomet fel ev se telt el miota ismertek egymast es a csavo parizsba vitte, 1 ev se telt el asszem es eljegyezte, pedig meg nem is eltek egyutt, max csak ilyen hetvegeket. xdd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 10:27am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 27 2014 05:26pm)
most nem az volt h mar nem is vagytok egyutt?


hát már nem
akkor még igen
de azért az ajándékot megkapja
nem vagyok paraszt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 10:28am
Quote (ecneB @ 27 Nov 2014 16:09)
egy baglyot keszulok varrni baratnomnek, aztan arra rahelyezheti azokat a apro dolgait (kulcs, szemuveg, telefon), amiket igy remelhetoleg nem fog szethagyni a hazuk kulonbozo pontjain. de elegge megtetszett, a bogres dolog is (e mellett), mar amugy is gondolkodtam rajta, csak igy alapanyagok nelkul elvetettem az otletet (szal' ty a linkert).

tesomeknak is megprobalok vmi kreativ ajandekot adni, foleg mert uton van az ujdonsult foldlako is. szuloknek kicsit nehezebb lesz, meg igazabol mar az ido is surget, de nagyon elegem van mar azokbol az ajandekokbol, amiket amugy barki megvasarolhat.

csaladi tarsast akartam kesziteni, de ez sajnos ido- es kreativitas hianyaban egyelore felfuggesztett project.


POCAKLAKO! :^)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 10:55am
Quote (Vismajor @ Nov 27 2014 05:27pm)
hát már nem
akkor még igen
de azért az ajándékot megkapja
nem vagyok paraszt


De az még egy hónap múlva lesz, nem? Majd felhívod előtte, hogy tessék ezt még neked vettem anno?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 27 2014 10:58am
Quote (beni @ Nov 27 2014 05:55pm)
De az még egy hónap múlva lesz, nem? Majd felhívod előtte, hogy tessék ezt még neked vettem anno?


meg a multheten feladta postan, es karacsonyra er oda

csak nem hivja vissza a postast

messze van am kaleva orszaga
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 11:00am
Quote (beni @ Nov 27 2014 05:55pm)
De az még egy hónap múlva lesz, nem? Majd felhívod előtte, hogy tessék ezt még neked vettem anno?


Már megkapta, mikor még együtt laktunk de már szakításban. Én szeretem, én örültem látni, hogy örömet okozok neki.
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 27 2014 05:58pm)
meg a multheten feladta postan, es karacsonyra er oda

csak nem hivja vissza a postast

messze van am kaleva orszaga


kalevala
de csak az V. kerületbe költözött
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2014 07:23am
Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 17:25)
eltört a telefonom, 40kért javitják nem kap lofasz lofaszt se
Barátnőm még kapott egy 16 ezres remington hajvasalót mert nagyon csorgott érte a nyála amikor hajvágókat néztem, de ennyi





topikot olvasva szeméyltelenebb ajándékbna messze túlszárnyaltam a bögrét szerintem


azert lennek a baratnod
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 28 2014 07:43am
Quote (josheide @ Nov 28 2014 02:23pm)
azert lennek a baratnod


nevettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll