Quote (josheide @ Nov 25 2014 07:03pm)
Nekem meg mindig sok a kodos resz ebben a tortenetben.
Hogyan jutottunk el onnan, hogy visnek finn noje volt akivel ossze akart koltozni oda hogy vmi mas csajra hajt?
Es mi volt ezzel a masik csajjal?
Legyszi Vis meselj meg!
Összejött egy finn csajjal abban a reményben, hogy majd emigrál a tutiba. Aztán rájött, hogy annyira nem is szereti, meg hideg is van ott, a pénz meg nem minden, szóval inkább kidobta.
4real