d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2014 12:03pm
Nekem meg mindig sok a kodos resz ebben a tortenetben.

Hogyan jutottunk el onnan, hogy visnek finn noje volt akivel ossze akart koltozni oda hogy vmi mas csajra hajt?

Es mi volt ezzel a masik csajjal?

Legyszi Vis meselj meg!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2014 12:05pm
Quote (josheide @ Nov 25 2014 07:03pm)
Nekem meg mindig sok a kodos resz ebben a tortenetben.

Hogyan jutottunk el onnan, hogy visnek finn noje volt akivel ossze akart koltozni oda hogy vmi mas csajra hajt?

Es mi volt ezzel a masik csajjal?

Legyszi Vis meselj meg!


hivj meg egy sörre ma este a belvárosba és elmesélem
v holnap
v azután
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 12:06pm
Quote (josheide @ Nov 25 2014 07:03pm)
Nekem meg mindig sok a kodos resz ebben a tortenetben.

Hogyan jutottunk el onnan, hogy visnek finn noje volt akivel ossze akart koltozni oda hogy vmi mas csajra hajt?

Es mi volt ezzel a masik csajjal?

Legyszi Vis meselj meg!


Összejött egy finn csajjal abban a reményben, hogy majd emigrál a tutiba. Aztán rájött, hogy annyira nem is szereti, meg hideg is van ott, a pénz meg nem minden, szóval inkább kidobta.

4real
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2014 12:09pm
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2014 19:05)
hivj meg egy sörre ma este a belvárosba és elmesélem
v holnap
v azután


Most walkolni kell sry.

majd talan jovo heten

This post was edited by josheide on Nov 25 2014 12:09pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 12:10pm
Quote (josheide @ 25 Nov 2014 20:09)
Most walkolni kell sry.

majd talan jovo heten


Meglatogat titeket ott es elmondja, jaraval ugy is bff.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2014 12:23pm
ujabb vismajer topic
koszonjuk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 25 2014 12:24pm
vismajor meséljen még
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 25 2014 01:01pm
Quote (josheide @ 25 Nov 2014 20:03)
Nekem meg mindig sok a kodos resz ebben a tortenetben.

Hogyan jutottunk el onnan, hogy visnek finn noje volt akivel ossze akart koltozni oda hogy vmi mas csajra hajt?

Es mi volt ezzel a masik csajjal?

Legyszi Vis meselj meg!


El akarta jegyezni, hogy pontosak legyünk.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 25 2014 01:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Nov 2014 20:01)
El akarta jegyezni, hogy pontosak legyünk.


Ja igen errol majdnem elfeledkeztem.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 25 2014 01:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Nov 2014 20:01)
El akarta jegyezni, hogy pontosak legyünk.


elete elso csaja na
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101115Next
Add Reply New Topic New Poll