Quote (josheide @ Nov 19 2014 09:26pm)
http://bitchslapmag.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/08_Shit_Hitler_2000_80x60cm_ScheisseaL.jpg
ezt csak neked festettem
A rablast / lopast miert nem szamitod munkanak ?
Mert mas szamara nem teremt erteket.
De ha tegyuk fel, te azert allsz hivatalosan is bunozonek, mert nem tudod masbol eltartani a csaladod (es ezzel szamukra erteket teremtesz), es megfogadod, hogy csak gazdag adocsaloktol lopsz, akkor miben vagy mondjuk rosszabb, mint aki kozmunkaval ~0 hozzaadott ertekkel tologat egy ures talicskat A-bol B-be, majd vissza, es mindezt teszi a becsuletes emberek penzen?
Es ha mondjuk feltesszuk, hogy a munka definicioahoz hozzatartozik, hogy a vagyon beleegyezeses alapon fog tulajdonost cserelni, akkor mondjuk a tv shoposok, akik csak elhitetik leepult nyugdijasokkal, hogy 0 hozzaadott erteku termeket vegyenek dragan, akkor az sem munka?
Akkor definiald, hogy szamodra mi a munka!
Aztan ha ezzel tisztaban vagyunk, akkor megbeszelhetjuk, hogy ki milyen munkat tart megbecsulendonek.
This post was edited by jarabekg on Nov 19 2014 02:36pm