d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 26 2014 01:47pm
kurva vsg!

CHCzni kell :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 26 2014 11:01pm
Amugy reset utan kb 3 oraval mar megvolt az elso ber a jspn. Onnantol vege is lett. Amugy meg a vexunk nm baalwavebol esett talan nem is lett eladva. Ez kb hajnali 3kor volt, akkor mar kb nem lett volna ertelme eladni. Az is vicc volt, hogy amikor mi kb lvl22 voltunk, az elso lvl60 es ugyan eltokoltunk mi is de nem mentunk olyan lassan azert bizonyitja, hogy amikor befejeztuk, kb minden heronk a sajat ladderjen olyan 5. Hely korul lehetett. Ez lvl71 jelent. Akkor az elso team lvl87 szintek korul volt.

A masik, hogy jopareve amikor meg aktivabb game volt a d2, tobb ember lett volna elottunk is, de azert na sztem itt sok botuser mh eetc befigyelt bar miert ne... Ezen meglepodni ia folosleges.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 26 2014 11:23pm
Quote (Baleee @ Nov 27 2014 06:01am)
Amugy reset utan kb 3 oraval mar megvolt az elso ber a jspn. Onnantol vege is lett. Amugy meg a vexunk nm baalwavebol esett talan nem is lett eladva. Ez kb hajnali 3kor volt, akkor mar kb nem lett volna ertelme eladni. Az is vicc volt, hogy amikor mi kb lvl22 voltunk, az elso lvl60 es ugyan eltokoltunk mi is de nem mentunk olyan lassan azert bizonyitja, hogy amikor befejeztuk, kb minden heronk a sajat ladderjen olyan 5. Hely korul lehetett. Ez lvl71 jelent. Akkor az elso team lvl87 szintek korul volt.

A masik, hogy jopareve amikor meg aktivabb game volt a d2, tobb ember lett volna elottunk is, de azert na sztem itt sok botuser mh eetc befigyelt bar miert ne... Ezen meglepodni ia folosleges.


>>mh nelkul walkolni
>>
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 26 2014 11:50pm
Quote (Flutter @ 27 Nov 2014 07:23)
>>mh nelkul walkolni
>>


Momdtam, hogy nem volt? Xdd

Amugy meg igen. Mh nelkul walkolni. Legjobb dolog volt regen is. Hcban igy volt igazan kihivas buzisag, hogy az ilyen hackek bejottek. Mindet ki kellett volna bannolni a faszba, de ahogy a boltokkal se tudtak soha mit kezdeni, ugy ezzel sem.

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 05:38am
Quote (Baleee @ Nov 27 2014 06:50am)
Momdtam, hogy nem volt? Xdd

Amugy meg igen. Mh nelkul walkolni. Legjobb dolog volt regen is. Hcban igy volt igazan kihivas  buzisag, hogy az ilyen hackek bejottek. Mindet ki kellett volna bannolni a faszba, de ahogy a boltokkal se tudtak soha mit kezdeni, ugy ezzel sem.


Amúgy emlékszem, hogy anno, mikor még tört magyar szerveren toltunk a diablót, olyan MH-t használtunk, amitől az éjszaka se volt olyan sötét. Már az tök nagy segítség volt, hogy den-ben, meg egy pár sötét helyen normálisan lehetett látni ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 05:41am
Quote (beni @ 27 Nov 2014 13:38)
Amúgy emlékszem, hogy anno, mikor még tört magyar szerveren toltunk a diablót, olyan MH-t használtunk, amitől az éjszaka se volt olyan sötét. Már az tök nagy segítség volt, hogy den-ben, meg egy pár sötét helyen normálisan lehetett látni ^^


Az mukodott evekig rendes servereken is. Mutatta mobokat is, champ packeket, nem csak a mappet, utat, etc. Meg asszem volt benne chicken is? Bar arra nem emlekszem. Meg talan meg javanak CS-hez fc.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 05:44am
Quote (Baleee @ Nov 27 2014 12:41pm)
Az mukodott evekig rendes servereken is. Mutatta mobokat is, champ packeket, nem csak a mappet, utat, etc. Meg asszem volt benne chicken is? Bar arra nem emlekszem. Meg talan meg javanak CS-hez fc.


Ezen túl még mi kellhet? Autótele? :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 05:46am
Quote (beni @ 27 Nov 2014 13:44)
Ezen túl még mi kellhet? Autótele? :D


50 bot, ami egyszerre fut?
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2014 06:37am
jó volt
atm #2 barb vagyok ful ik settben LOL
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2014 06:44am
Quote (TheNewLegend @ 27 Nov 2014 13:37)
jó volt
atm #2 barb vagyok ful ik settben LOL


te aludtal mar reset ota? tegnap lattam euscl-en, ahogy 3 perc alatt koltottel el 8k fgt :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll