Quote (Baleee @ Nov 27 2014 06:50am)
Momdtam, hogy nem volt? Xdd
Amugy meg igen. Mh nelkul walkolni. Legjobb dolog volt regen is. Hcban igy volt igazan kihivas buzisag, hogy az ilyen hackek bejottek. Mindet ki kellett volna bannolni a faszba, de ahogy a boltokkal se tudtak soha mit kezdeni, ugy ezzel sem.
Amúgy emlékszem, hogy anno, mikor még tört magyar szerveren toltunk a diablót, olyan MH-t használtunk, amitől az éjszaka se volt olyan sötét. Már az tök nagy segítség volt, hogy den-ben, meg egy pár sötét helyen normálisan lehetett látni ^^