Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 11:51pm)
mindenki full whiteknight nyomorekba tolja
beirom, hogy te ki a fasz vagy a gyereknek, amikor bepostolja egy olyan topicba amit azert nyitottak, hogy menjen jarahoz aki jonne jaccani
majd elkezd hobologni, hogy te budos paraszt nincs eleted luzer vagy etc
es le vagyok hurrogva HOGY LOL MINEK KELTED A FESZULTSEGET LOL VERGOC
nem tudom hogy van e meg lejjebb, asszem eleg is volt a jspbol
xdddddddd
talan ha nem otvar paraszt modjara kerdezed meg, akkor senki nem hurrog le teged
senki nem a gyereket vedi, csak megjegyeztuk, hogy feleslegesen viselkedsz bunkon
fogadd el, hogy hibaztal, lepj egyet elore a ferfiva valas utjan, legy te is igazi alfahim
