d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 23 2014 04:31pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 23 2014 11:22pm)
n en tenyleg nem vagom


gondolom hogy lenézi azokat akik "randomok" és beszol szol nekik csúnyán valamiért és gerjeszti a feszültséget fölöslegesen
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 04:51pm
Quote (GoreKnight9 @ 23 Nov 2014 23:22)
n en tenyleg nem vagom


mindenki full whiteknight nyomorekba tolja
beirom, hogy te ki a fasz vagy a gyereknek, amikor bepostolja egy olyan topicba amit azert nyitottak, hogy menjen jarahoz aki jonne jaccani
majd elkezd hobologni, hogy te budos paraszt nincs eleted luzer vagy etc
es le vagyok hurrogva HOGY LOL MINEK KELTED A FESZULTSEGET LOL VERGOC
nem tudom hogy van e meg lejjebb, asszem eleg is volt a jspbol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 04:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 11:51pm)
mindenki full whiteknight nyomorekba tolja
beirom, hogy te ki a fasz vagy a gyereknek, amikor bepostolja egy olyan topicba amit azert nyitottak, hogy menjen jarahoz aki jonne jaccani
majd elkezd hobologni, hogy te budos paraszt nincs eleted luzer vagy etc
es le vagyok hurrogva HOGY LOL MINEK KELTED A FESZULTSEGET LOL VERGOC
nem tudom hogy van e meg lejjebb, asszem eleg is volt a jspbol


xdddddddd


talan ha nem otvar paraszt modjara kerdezed meg, akkor senki nem hurrog le teged
senki nem a gyereket vedi, csak megjegyeztuk, hogy feleslegesen viselkedsz bunkon
fogadd el, hogy hibaztal, lepj egyet elore a ferfiva valas utjan, legy te is igazi alfahim B)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 04:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2014 23:51)
mindenki full whiteknight nyomorekba tolja
beirom, hogy te ki a fasz vagy a gyereknek, amikor bepostolja egy olyan topicba amit azert nyitottak, hogy menjen jarahoz aki jonne jaccani
majd elkezd hobologni, hogy te budos paraszt nincs eleted luzer vagy etc
es le vagyok hurrogva HOGY LOL MINEK KELTED A FESZULTSEGET LOL VERGOC
nem tudom hogy van e meg lejjebb, asszem eleg is volt a jspbol


vanek nagyon jo munkat vegzett
Quote (jarabekg @ 23 Nov 2014 23:56)
xdddddddd


talan ha nem otvar paraszt modjara kerdezed meg, akkor senki nem hurrog le teged
senki nem a gyereket vedi, csak megjegyeztuk, hogy feleslegesen viselkedsz bunkon
fogadd el, hogy hibaztal, lepj egyet elore a ferfiva valas utjan, legy te is igazi alfahim B)

nty
afk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 05:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 11:57pm)
vanek nagyon jo munkat vegzett
nty
afk


akkor viselkedj tovabb ugy mint egy duhos kolyok :mellow:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 05:06pm
Quote (jarabekg @ 24 Nov 2014 00:00)
akkor viselkedj tovabb ugy mint egy duhos kolyok :mellow:


nagyon duhos vagyok
mindjart szet vet az ideg :D
igazabol mar regota nem kellene postolnom jspre, mert semmi ertelme, csak a rak jon, viszont ez az alszentseg feltette a pontot az i-re, ugyhogy ki is logolok most
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 23 2014 05:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 24 2014 12:06am)
nagyon duhos vagyok
mindjart szet vet az ideg :D
igazabol mar regota nem kellene postolnom jspre, mert semmi ertelme, csak a rak jon, viszont ez az alszentseg feltette a pontot az i-re, ugyhogy ki is logolok most


nincs álszentség meg nem bánt téged senki, csak segíteni akarnak neked hogy egy jobb emberré válj aki nem bántja a gyengébbet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 05:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 24 2014 12:06am)
nagyon duhos vagyok
mindjart szet vet az ideg :D
igazabol mar regota nem kellene postolnom jspre, mert semmi ertelme, csak a rak jon, viszont ez az alszentseg feltette a pontot az i-re, ugyhogy ki is logolok most


abban nincsen semmi alszentseg, ha az ember normalisan viselkedik, nem ugy mint egy orult duhongo paraszt 12 eves dancso jutubcsatornajan
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 23 2014 05:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 07:03pm)
remélem élete végéig depressziós lesz tőle, hogy megkérdeztem, hogy ő mégis ki a fasz


egy tök ismeretlen embernél így kezdtél, jóhogy felkapja a vizet, ha itt nem igazán ismer senkit, nyilván te is faszán fogadtad volna 5 és fél éve, ha így 'köszönnek' neked...

nem értelek most egyáltalán
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 23 2014 05:30pm
ez a benyoka gyerek biztos valami regimotoros occsehuga mert nagyon vedtetek cptvel szemben
miert ne lehetne bunko vele? ez itt a hunsub
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll