d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 08:08am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 15:02)
Mennyi előítélet.

A szegények közt is van bőven, aki beleszarik és utána sír, meg a gazdagok közt is aki komolyan veszi.

Én csak azért szavaztam a szegényebbre, hogy ha nincs mit ennie, akkor legyen. De amúgy a többi mind csak sztereotip dolog.

Gondolom joshi célja is ez volt ezzel a topiccal. Tuti valami tantárgyához kell.


ez.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 08:08am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 16:02)
Mennyi előítélet.

A szegények közt is van bőven, aki beleszarik és utána sír, meg a gazdagok közt is aki komolyan veszi.

Én csak azért szavaztam a szegényebbre, hogy ha nincs mit ennie, akkor legyen. De amúgy a többi mind csak sztereotip dolog.

Gondolom joshi célja is ez volt ezzel a topiccal. Tuti valami tantárgyához kell.


szerintem is, eléggé öncélú az ember, tökre leszarja szerintem milyen discussion folyik itt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 8 2014 08:58am
ez a baj ezzel a vilaggal, dolgozhatnak ehberer, keljenek fekjenek idore aztan semmi idejuk nem marad arra, amit szeretnek is csinalni

johogynem meg gyereket is vallaljanak, aztan arra menjen el a maradek szabadidejuk is, utana meg beleszuljek a gyereket ugyanabba a nihilbe, nyomorba, amiben ok vergodnek minimalberen

kozben a lazar meg teszi zsebre a milliardokat, mer meg mindig nem epitett eleg villat maganak

nyerjek meg inkabb a lottot, aztan ki se kell menni tobbet a mocskos, rothadt tarsadalomba, emberek koze, csak egy 40 nm-es lakasra jusson, aztan eleldegelnek belole amig akarnak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2014 09:00am
Quote (bajcli @ 8 Nov 2014 16:58)
ez a baj ezzel a vilaggal, dolgozhatnak ehberer, keljenek fekjenek idore aztan semmi idejuk nem marad arra, amit szeretnek is csinalni

johogynem meg gyereket is vallaljanak, aztan arra menjen el a maradek szabadidejuk is, utana meg beleszuljek a gyereket ugyanabba a nihilbe, nyomorba, amiben ok vergodnek minimalberen

kozben a lazar meg teszi zsebre a milliardokat, mer meg mindig nem epitett eleg villat maganak

nyerjek meg inkabb a lottot, aztan ki se kell menni tobbet a mocskos, rothadt tarsadalomba, emberek koze, csak egy 40 nm-es lakasra jusson, aztan eleldegelnek belole amig akarnak


Kosz szena.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 8 2014 09:18am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 15:02)
Mennyi előítélet.

A szegények közt is van bőven, aki beleszarik és utána sír, meg a gazdagok közt is aki komolyan veszi.

Én csak azért szavaztam a szegényebbre, hogy ha nincs mit ennie, akkor legyen. De amúgy a többi mind csak sztereotip dolog.

Gondolom joshi célja is ez volt ezzel a topiccal. Tuti valami tantárgyához kell.


Epp politikafilozofiaztam. Az intuitiv valasz persze az, hogy a szerenyebb korulmenyek kozul jovo de jobb kepessegu embert tamogassuk, de az, hogy miert az nem olyan egyertelmu.

Vegso soron, mind az szocialis korulmenyek mind a tehetseg ugyanolyan, rajtad kivul allo dolgok.

Kivancsi voltam ti hogyan gondolkodtok a temaban. Szerintem egesz jo topiq lett.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 8 2014 09:36am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 04:18pm)
Epp politikafilozofiaztam. Az intuitiv valasz persze az, hogy a szerenyebb korulmenyek kozul jovo de jobb kepessegu embert tamogassuk, de az, hogy miert az nem olyan egyertelmu.

Vegso soron, mind az szocialis korulmenyek mind a tehetseg ugyanolyan, rajtad kivul allo dolgok.

Kivancsi voltam ti hogyan gondolkodtok a temaban. Szerintem egesz jo topiq lett.


Senki sem kurva anyazott
milyen jo topikrol beszelsz
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 8 2014 09:37am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 05:18pm)
Epp politikafilozofiaztam. Az intuitiv valasz persze az, hogy a szerenyebb korulmenyek kozul jovo de jobb kepessegu embert tamogassuk, de az, hogy miert az nem olyan egyertelmu.

Vegso soron, mind az szocialis korulmenyek mind a tehetseg ugyanolyan, rajtad kivul allo dolgok.

Kivancsi voltam ti hogyan gondolkodtok a temaban. Szerintem egesz jo topiq lett.


nekem csak egy apró hiányérzetem van szmötyi ordas kurvaanyázása nélkül (inb4 vanek "biztos focizni ment")
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 8 2014 10:37am
Quote (ace07 @ Nov 8 2014 12:29pm)
És ha Zsófinak nagyobb melle van mint Annának, de Anna jobban szop?



Annat szopatod mikozben zsofi melleit fogod/nezed
A penzt meg felezik


Amugy en nem moralfaggoskodok, azonos kepessegnel ha a jovoben is hasonlo teljesitmenyt produkalnak barmelyike lehet, aki elobb volt ott/kockaval nagyobbat dobott
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 8 2014 11:19am
aki magabiztosabb

/e
vagy mint már meg lett beszélve:
akinek nagyobb a CSÖCSE

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 8 2014 11:19am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 8 2014 11:58am
Zsofi valószínüleg jobban megbecsülné magát, mert megtanulta, hogy nem jön semmi magától, meg kell érte dolozni. Feltételezhetően ezen hozzáállás okán ért el kiemelkedő eredményeket. Nem áldozatként kezelte magát, hanem fordítani akart a sorsán.

Anna valószinüleg kicsit lazábban kezeli mint az életet, mint a munkát, hiszen a jó dolgok bizonyos mértékben "alá voltak tolva".

Persze ez mind csak feltételezés, hiszen a személyisége határozza meg az embert, bár nyilván befolyásoló tényező az, hogy miben nőtt fel/honnan jött.

Egy szó mint száz: Zsófi

This post was edited by Fezmin on Nov 8 2014 12:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll