Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 15:02)
Mennyi előítélet.
A szegények közt is van bőven, aki beleszarik és utána sír, meg a gazdagok közt is aki komolyan veszi.
Én csak azért szavaztam a szegényebbre, hogy ha nincs mit ennie, akkor legyen. De amúgy a többi mind csak sztereotip dolog.
Gondolom joshi célja is ez volt ezzel a topiccal. Tuti valami tantárgyához kell.
Epp politikafilozofiaztam. Az intuitiv valasz persze az, hogy a szerenyebb korulmenyek kozul jovo de jobb kepessegu embert tamogassuk, de az, hogy miert az nem olyan egyertelmu.
Vegso soron, mind az szocialis korulmenyek mind a tehetseg ugyanolyan, rajtad kivul allo dolgok.
Kivancsi voltam ti hogyan gondolkodtok a temaban. Szerintem egesz jo topiq lett.