d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 7 2014 05:00pm
Quote (RRC @ 7 Nov 2014 23:58)
te most miről beszélsz? én erre gondoltam, hogy rengeteg munka van ennyi játékkal


rengeteg pénzük van
most egy éves wowos bevételt eldonoltak ebolabaszásra a vöröskeresztnek is, ha jol hallottam
szoval megengedhetik maguknak hogy dolgozzon naluk 2362362362362362342352473427347344353415 ember gyartani a jatekokat
blizzard a mikulas
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 05:01pm
Quote (RRC @ 8 Nov 2014 00:58)
te most miről beszélsz? én erre gondoltam, hogy rengeteg munka van ennyi játékkal


Te miről beszélsz?

Arról volt szó, hogy végre több, mint 15 év után új címet adnak ki. Erről van szó, ebből indult a beszélgetés.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2014 05:09pm
Quote (RRC @ 7 Nov 2014 23:48)
nem értem minek még 1 game, a hots se jött még ki, nagyon sok lovettájuk lehet ha ennyit tudnak egyszerre fejleszteni


hearthstone-on kb 6 ember volt és feltehetőleg trilliárdokat kaszálnak

unreal tournament fejlesztését ha követed, egy hozzáértő nulla idő alatt felhúz egy fps gamet

annyira sok pénz nem lehet

és a brand, marketing, userbase megvan ahol lehet hirdetni ezeket szóval szerintem lazán ideje is volt hogy csináljanak 6-8 játékot

This post was edited by Anarkin on Nov 7 2014 05:11pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2014 05:15pm
Quote (Anarkin @ Nov 7 2014 11:09pm)
hearthstone-on kb 6 ember volt és feltehetőleg trilliárdokat kaszálnak

unreal tournament fejlesztését ha követed, egy hozzáértő nulla idő alatt felhúz egy fps gamet

annyira sok pénz nem lehet

és a brand, marketing, userbase megvan ahol lehet hirdetni ezeket szóval szerintem lazán ideje is volt hogy csináljanak 6-8 játékot


mint ha a hot valami baszott nagy dolog lenne :DDDDDDDDDD
meg kell írni a keretet aztán telebaszni kártyákkal
fejleszteni se kell rajta semmit, csak új kártyákat gyártani
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2014 05:25pm
Quote (xGurke @ 8 Nov 2014 00:15)
mint ha a hot valami baszott nagy dolog lenne :DDDDDDDDDD
meg kell írni a keretet aztán telebaszni kártyákkal
fejleszteni se kell rajta semmit, csak új kártyákat gyártani


ezek fényében képzeld el azt aki előállt az ötlettel a vezetőségnél, most mit csinálhat

Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 7 2014 05:48pm
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 7 2014 05:55pm
Quote (Anarkin @ Nov 8 2014 01:25am)
ezek fényében képzeld el azt aki előállt az ötlettel a vezetőségnél, most mit csinálhat

http://media1.giphy.com/media/Rgpqw0a5ZlbZ6/200_s.gif


Es megis vannak emberek akik ilyennel kepesek jatszani, szamomra eleg meglepo

Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 12:56am)
A hots sem új világra épül, új történettel és új szereplőkkel, hanem a hatszáz-huszonhetedik sc/wc/diablo szereplőkből összerakott dolog.


Ott aztan fontos a lore, meg hogy egy arkangyal vagy eppen hofeherke van a kartyan

Mindegy igazabol, sok gyoker jatszik vele mert blizzard game
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2014 06:11pm
ez a logo kurva jól néz ki


Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 7 2014 06:52pm
zsír hogy scn kívül egyik stream se megy THANKS BLIZZARD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 01:29am
Quote (Anarkin @ 8 Nov 2014 01:11)
ez a logo kurva jól néz ki

http://i.imgur.com/yi5JwM0.jpg


nekem ez pont nem tetszik annyira
ez az aranyszin eleg fuxos imo :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll