d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 02:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 09:13am)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 4 2014 02:19am
Quote (Baleee @ 4 Nov 2014 04:25)
Wtf a a mitozist mar regota leirtak, vagy is, hogy a sejt megkettozi a genomjat aztan 2 utodsejtbe osztja. De ugy alapjaban az eukariota es prokariot sejtfolyamatokrol is eleg sokat tud mar a biologia. Nem tudom mire gondolsz. Az, hogyan orokitodik a genom az is boven meg van mar magyarazva.


vegyészfickó akarok lenni, mint te
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 02:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 10:13)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver


Nagyobb szakerto mint cp meg en egyuttveve.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2014 02:24am
Quote (Anarkin @ 4 Nov 2014 10:19)
vegyészfickó akarok lenni, mint te


A helyedben en inkabb gurke akarnek lenni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 02:25am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 09:18)
http://hugelolcdn.com/i700/308773.jpg


>ökörségeket beszél
>vélemény
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 02:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 09:25am)
>ökörségeket beszél
>vélemény


te kajak értelmi fogyatékos vagy haver
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 4 2014 02:26am
Quote (Baleee @ 4 Nov 2014 09:24)
A helyedben en inkabb gurke akarnek lenni.


vagy ez

--
valaki postolja Friendsbôl a topichoz passzoló részt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2014 02:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 10:13)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver


Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 10:25)
>ökörségeket beszél
>vélemény



Igen, nem ugyanaz, de szerintem ettől még nem kell elvinni a dolgot a flame irányába.
Elkezdessz flamelni, megjelenik vanek, és innentől 5 oldal oda-vissza anyázás egy eddig normális topic helyett.

Ráadásul még csak azt sem mondhatom, hogy nem a te hibád. Csak simán érvelj ellene vagy, mond hogy hülyeség. Akkor nem lenne semmi.
<esetleg görgess tovább>


Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 10:26)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver


Tessék, kezdődik.

bb zsír új nem spam topic.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2014 02:31am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2014 02:30am
Quote (Baleee @ 4 Nov 2014 10:24)
A helyedben en inkabb gurke akarnek lenni.


Ki akar gurke lenni, ha lehetne az a sok ember is, akik megvoltak neki?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 02:35am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2014 09:29am)
Igen, nem ugyanaz, de szerintem ettől még nem kell elvinni a dolgot a flame irányába.
Elkezdessz flamelni, megjelenik vanek, és innentől 5 oldal oda-vissza anyázás egy eddig normális topic helyett.

Ráadásul még csak azt sem mondhatom, hogy nem a te hibád. Csak simán érvelj ellene vagy, mond hogy hülyeség. Akkor nem lenne semmi.
<esetleg görgess tovább>




Tessék, kezdődik.

bb zsír új nem spam topic.


teljesen egyetértek toldinak a véleményével...

ezen a fórumon a legnagyobb probléma az, hogy adott egy rakás értelmiségi, egyetemista stb egyén, és a vitakultúra zéró, alázat nulla

bezzeg, ha mindenki ugyanazt írná le mindenhol, na az már király lenne :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101121Next
Add Reply New Topic New Poll