Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 10:13)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 10:25)
>ökörségeket beszél
>vélemény
Igen, nem ugyanaz, de szerintem ettől még nem kell elvinni a dolgot a flame irányába.
Elkezdessz flamelni, megjelenik vanek, és innentől 5 oldal oda-vissza anyázás egy eddig normális topic helyett.
Ráadásul még csak azt sem mondhatom, hogy nem a te hibád. Csak simán érvelj ellene vagy, mond hogy hülyeség. Akkor nem lenne semmi.
<esetleg görgess tovább>
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 10:26)
te kajak értelmi fogyatékos vagy haver
Tessék, kezdődik.
bb zsír új nem spam topic.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2014 02:31am